Tv műsor – 1998. március 14. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
– Maci Laci
– Tom és Jerry
– Turpi úrfi
– Dexter laboratóriuma
9.05 Ficánkoló (ismétlés)
9.15 Lim-lomtalanítás
9.30 Lurkó Kupa
9.40 Gyáva vagy hős?
10.10 Szókimondó
11.05 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ism.)
11.50 Angol Liga
12.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
12.55 Energia ábécé
Hulladékok
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 Nyitott stúdió
Rományi Rota (ism.)
13.30 A kölcsönkapott Föld
13.50 Azok a csodálatos állatok
Az ecsetfülű és a varacskos disznó
14.15 Nepál
(sorozat, ismétlés)
Namaszte
14.45 Bombasiker
(amerikai vígjáték, 1976)
16.30 Családfa
16.45 Álompolgár
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Vendégségben Kovács Ferencnél
18.25 Vers mindenkinek
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
(amerikai sorozat – 7.)
Kalifornia
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy marék por
(angol film, 1987)
(Feliratozva is!)
22.00 Az 1848-49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
22.50 „Zúg március”
0.20 Tonik

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
8.30 Balaton
9.00 Magyar alma materek
9.30 Nemzetiségi magazinok
12.00 Kupaktanács
12.30 Tudományos híradó
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés – 160/92-95.)
15.00 Föltámadott a tenger
(magyar film, 1953)
16.45 A Kossuth-kultusz
A magyarok Mózese (ismétlés – 2/2.)
17.35 Família Kft.
18.05 Lyukasóra
18.55 Rémusz bácsi meséi
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szerelmi álmok
(magyar-szovjet film)
22.50 Magyar hősök arcképcsarnoka
23.25 Időjárás és környezeti hírek
23.30 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Tekergér; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba; Mecki
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat – 13.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat – 39.)
11.35 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 5.)
12.05 A fiatal oroszlánfókák lázadása
(angol dokumentumfilm, ismétlés)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism.)
15.50 Hét tonna dollár
(magyar film, 1973)
17.15 Így készült: A bunyós
(dokumentumfilm)
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 10.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Bombanő
(amerikai vígjáték, 1979)
22.00 A köd
(amerikai horror, 1980)
23.35 Három fölösleges férfi (ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
– Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
8.55 Kölyökszínpad
9.50 Klik
10.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
10.40 Top 10
11.05 Tecumseh
(német indiánfilm, ismétlés)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés – 109-113.)
15.00 A papát kérjük karácsonyra
(amerikai film, ism.)
16.40 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Földön kívüli találkozások
(amerikai természetfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 25.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Darkman
(amerikai thriller)
21.30 Garden street-i ház
(amerikai sci-fi)
22.00 Psycho
(amerikai thriller)
24.00 Pamela titkai
(amerikai erotikus film)

Duna TV

8.45 Szimba, az oroszlánkirály – 19.
(rajzfilmsorozat)
9.10 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat – 10.)
9.35 Szóbazár
10.10 Tarkabarka
11.10 Irrawaddy, az aranyfolyó
(német film – 2/1.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Lapozó
12.20 Nóták
12.40 Fekete gyémántok
(magyar film, 1938)
13.55 Élő egyház
14.15 Dunakorzó
15.45 Hannibál és a „Sivatagi vihar” hadművelet
(angol kisfilm)
16.40 Pop-sa-rock
17.05 A felvágós Ben
A jegyszedő
(amerikai burleszk) FF
17.30 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Dunatáj
18.55 Zenés üzenetek Dunán innen, Dunán túl
20.25 A nagymama pincéje és a mumus
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 A nagy kékség
(francia-amerikai film, 1988)
23.30 Híradó
0.05 A harmadik ember
(angol thriller, 1949) FF

HBO

7.00 Zenemánia
Robert Altman: Kansas City
8.00 Dumb és Dumber – Dilibogyók
9.45 Goofy
(amerikai rajzfilm)
11.00 Melrose Place
11.45 Pillangó
14.10 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
15.30 Bundesliga-forduló 26.
17.35 Mozimánia: Marion Brando
18.30 Tiszta Hollywood 7.
19.05 National Geographic
20.00 A festőnő szerelmei
(angol film)
22.00 Tiszta románc
24.00 Szökevény szerelem
(francia szexfilm)
1.40 Aracnophobia – Pókiszony
3.30 Testbeszéd
(amerikai thriller)
5.10 Ha te nem vagy képes, édes…

TV3

9.45 72 óra (ismétlés)
10.10 Cinema (ismétlés)
10.40 National Geographic
(amerikai sorozat – 15.)
11.35 Tiny Toons
(amerikai sorozat)
Suli-buli
12.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 20.)
12.25 Lassie
(angol sorozat – 20.)
12.55 Alf
(sorozat)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 20.)
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat – 20.)
15.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ismétlés)
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 22.)
18.45 Hír3
19.15 Elit kommandó
(amerikai film, 1990)
21.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 55.)
A páratlan amigo
21.45 Hogy nyertem meg a háborút…
(angol vígjáték, 1967)
23.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat

0.50 Music Box
11.00 Mosó macik
12.00 Sztárok civilben
12.30 Rocktükör
13.00 Gran Paradiso – egy megmaradt ősi világ
(sorozat, ismétlés)
14.00 Hold lánya, nap fia 1.
(norvég film, ismétlés)
15.05 Szelep
(sportműsor)
16.05 Mentolos ital
(francia film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 4.)
18.30 Tolvajirtók
(amerikai sorozat – 6.)
19.30 Élő pajzs
(amerikai film)
21.20 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ismétlés)
22.20 Őrizetben
(amerikai film, ismétlés)
0.05 Electric Blue
(sorozat – 14.)

Szív TV

11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története (ism.)
11.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Különjárat
14.30 A természet világa
(természetfilm-sorozat, ism.)
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.00 Sztárbár
18.00 Konyhashow
18.30 Show City
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Fémszörny
(amerikai horror)
23.30 Sztárbár
24.00 A halál angyala 2.
(amerikai horror)

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
18.00 ATV-stúdió
19.30 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 Autók-motorok ’98
21.00 ATV-stúdió
21.50 Klippercek
22.30 Ascendens