Tv műsor – 1998. február 24. – Kedd

MTV 1

5.30: Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-9.30: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 és 9.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
9.35: Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
192/54. rész
10.10: Még egyszer!
Szenes Andreával…
Lamperth Mónika (ism.)
10.55: Reklám
11.00: Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00: Déli harangszó
Híróra
13.00: Johann Strauss operettjeiből
Részletek a Denevér és a Cigánybáró című operettekből
13.55: Reklám
14.00: Magyarok a világ filmgyártásában – Beregi Oszkár
Dr. Mabuse testamentuma
Német némafilm (1933. – FF!)
GYEREKEKNEK!
16.00: Csapdák
Kanadai ifjúsági kalandfilmsorozat
XIII/8. rész: A tűz titka
16.25: Reklám
16.30: A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/85. rész
17.00: Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.15: Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.45: Körzeti híradók
18.00: Katolikus krónika
18.20: Gyerekeknek!
Fabulák
– Heltai Gáspár meséi
Rajzfilmsorozat
XIII/3. rész: Az okos szamárról és a megcsalt farkasról (ism.)
18.30: Reklám
18.35: A pampák királya
Brazil tévéfilmsorozat
130/70. rész
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Vészhelyzet
Amerikai tévéfilmsorozat
XXII/14. rész: Kinek a vakbele van soron?
20.45: Reklám
20.50: Kriminális
Bűnügyi magazin
21.20: Reklám
21.25: MM
21.30: Telemázli
21.55: KENÓ
22.00-23.00: AKTUÁLIS
22.00: Hírek
22.05: Aktuális
22.30: Publikum
A Magyar Televízió heti kulturális műsora
23.00: KELETI P.U. – MI, HÚSZÉVESEK
Pacsirták cérnaszálon
Csehszlovák film (1969. – ism.)
0.35: Híradó

MTV 2

5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Médiamix (ism.)
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Parlamenti Napló
Riportműsor
8.30: Közvetítés a Parlament üléséről
16.30: Repeta – félidőben
17.30: Angyali csavargó
Berda József portré (ism.)
18.00: Örsi Ferenc: A Tenkes kapitánya
Ifjúsági tévéfilmsorozat
XIII/7. rész: A vándordiák (1964.) (ism.) FF
18.30: Magyarország ma
Jelenetek a régiók életéből
Köbe zárt évezred
18.55: Mesetár
– Benedek Elek meséi
Teddneki János! (ism.)
– Fele királyságom
Kisjátékfilm-sorozat
Láthatatlanság (ism.)
19.20: Magyarok cselekedetei
Nádasdy Tamás és Kanizsay Orsolya levelezéséből: Nádorválasztás (ism.)
19.30: Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20.00: Hajrá Diósgyőr!
Dokumentumfilm
20.40: MTV+
21.00: TS-Extra
21.30: „ITT ARTUNK”
Nem csak szépművészeti értesítő
22.00: Metronom
Komolyzenei újság
22.50: Az éneklés művészete
Arany hangok filmszalagon
Angol dokumentumfilm-sorozat
A televíziózás kora (Alámondás + Felirat)
23.50: Időjárás és hójelentés
23.55: Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 6.)
9.50 Klip Klub (ismétlés)
10.15 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok,  ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Falcon Crest
(amerikai sorozat – 63.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 85.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 7.)
17.30  100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat – 36.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
20.00 Kettős bevetés
(német sorozat – 18.)
20.55 A szerelem gyilkolhat
(amerikai film, 1992)
22.25 Első lépések
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 97.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 94.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. – 73.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 95.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
14.55 Csipsz
Magazin az ifjúságnak
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 30.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat – 56.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 95.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 96.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 98.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 100.)
19.55 Éljen a farsang!
Operettsztárok – sztároperettek
20.50 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat – 8.)
21.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat – 21.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 A Vatikáni Rádió adása
Reggeli muzsika
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
9.00 Képes Krónika
Tájékoztató magazin
10.50 Találkozópont
Euro-gazdasági magazin (ism.)
11.25 Harmónia (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Néptáncok
12.40 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.20 Torino – Itália és Európa közt
(olasz dokumentumfilm)
13.50 Nyelvőrző (ismétlés)
14.35 Szentivánéji tüzek
(francia film – 2/2.)
16.00 Csillagjel
Utazás a jelek és a nyelvi szokások birodalmában (ismétlés)
16.30 Helikon
Irodalmi figyelő (ismétlés)
17.10 A kis Nicholas úrfi
(angol ifjúsági sorozat – 6/2.)
17.35 Bolondságok a bohókás bolygóról
A kevély pötty
Éjszakai hangok
17.50 Reklám – Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 A hegy védangyala
(olasz sorozat – 13/4.)
19.15 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő sorozat – 26/8.)
19.30 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.40 Esti kérdés
20.55 Reklám – Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Medicine Man
(amerikai film, ism., 1992)
23.15 Híradó

HBO

5.30 National Geographic
6.30 Sztárközelben: Christian Slater
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Az ember, aki elfogta Eichmannt
(amerikai film)
9.40 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
11.40 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
13.55 Reszkessetek, nem hagyom magam!
15.15 Szóbeszéd
17.00 Három kívánság
(amerikai film)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Két nap a völgyben
(amerikai film)
21.45 Tiszta Hollywood 6.
22.20 El Mariachi – A Zenész
(spanyol film)
23.45 Véndögség
1.35 A kis hamis
(amerikai thriller)
3.00 Bérenc
(amerikai thriller)
4.40 Sztárközelben: Demi Moore

TV3

14.35 Dinasztia
(amerikai sorozat, ismétlés – 55.)
15.30 Nyomozás magánügyben
(amerikai krimi, 1996)
17.15 Zöld Pont
(sportmagazin)
17.45 Cracker
(angol bűnügyi sorozat – 19.)
A nagy zutty – 3/2.
18.45 Hír3
A TV3 hírműsora
19.15 Új sorozat!
Trükkös halál
(amerikai sorozat, bevezető film)
21.00 MASH
(amerikai vígjátéksorozat – 7.)
Ki lesz a fősebész?
21.30 Drága testek
(amerikai bűnügyi sorozat – 18.)
Belső vizsgálat
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Legénybúcsú
(amerikai vígjáték, ismétlés, 1984)

MSat

6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.00 Music Box
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés – 41.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 257.)
14.45 Játszd újra…
15.30 Disco Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.20 J. F. K. – Az ifjúság évei
(amerikai film – 2.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ismétlés – 1.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 42.)
19.30 Hajsza
(amerikai akciófilm)
21.10 Poirot
(angol sorozat, ism.)
22.10 Árnyékország
(angol filmdráma, ism.)

Szív TV

5.00 Információk
6.00 Tabuk nélkül
6.30 Torna
7.00 Duci-magazin
7.30 Autósport
8.00 Napraforgó
8.30 Élet és design
9.00 Egészségmagazin
9.30 Testszépítés
10.00 Blende
11.00 pH-érték
11.30 Színház-tűznéző
12.30 Zene essen beléd!
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 R. P. S. – News
15.00 Utazási ajánló
15.30 Show City
16.00 Az orosz vadon – 14.
(természetfilm-sorozat)
16.30 Különjárat
17.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat – 1.)
19.00 Jó utat!
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Negyedik dimenzió
Ufómagazin
21.00 Kuffs – A törvényes út nem járható
(amerikai film)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
24.00 Napraforgó

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.05 Zsebi bébi mese
19.30 Szórakoztató magazin
20.00 Jogban járás
20.30 Magyarok a csúcson
21.40 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek