Tv műsor – 1998. február 21. – Szombat

MTV 1

5.50-8.00: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00 és 7.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
8.00: Jó reggelt adj , Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10-9.05: CARTOON NETWORK: Rajzfilmsztárok parádéja
– Maci Laci
A mamlasz Maci papi (ism.)
– Tom és Jerry
Pajkos pajtás (ism.)
– Turpi úrfi
A mama látogatása (ism.)
– Dexter laboratóriuma
Bébiszitter blues
Amerikai rajzfilmek
GYEREKEKNEK!
9.05: Ficánkoló
Ovistorna
Labdával (ism.)
9.15: Kincskereső kisködmön
Ifjúsági tévéfilm-sorozat
A kis bice-bóca (1968. – ism.)
9.35: Nosza
Sportsulik műsora
10.05: Fazonok
11.00: Reklám
11.05: KÖZKÍVÁNATRA!
Szenvedélyek
Olasz tévéfilmsorozat
42/7. rész (ism.)
11.55: McKenna
Amerikai filmsorozat
XIII/11. rész: A medve (ism.)
12.40: Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
12.50: Energia ABC
Elemi ötletek, tanácsok, hogyan takaríthatunk meg pénzt és energiát?
XX/4. rész: Épületfelújítás
13.00: Híradó
Időjárás-jelentés
13.10: 15 éves a Zsarátnok Együttes (ism.)
13.30: Zöldposta
Természetvédelmi magazin
13.55: Reklám
14.00: TELESPORT
Téli Olimpia
Nagano ’98
Műkorcsolya gála
16.20: Reklám
16.25: Körtánc – körkép
Villanások a hazai kisebbségek életéből
XIV/7. rész: A felsőszölnöki szlovén szerek
16.35: Divat ’98
17.00: Úton – Európa magazin
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
17.30: Zóna
Riportmagazin
17.55: Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
18.00: Jelenségek az állatvilágban
Angol ismeretterjesztő filmsorozat
A csodálatos, ehető mogyorós pele
18.35: Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
Bayer Zsolt, Légrádi Gábor és Nemes Tibor sorozata
4. rész: Utah
19.05: Lottóshow
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Uborka
Politikai saláta
20.20: Bonnie és Clyde igaz története
Amerikai tévéfilm
21.50: Reklám
21.55: TELESPORT
Téli Olimpia
Nagano ’98
Összefoglaló
22.25: SZOMBAT ESTE
A Magyar Televízió Rt. Zenei Szerkesztőségének exkluzív zenei klubja
24.00-0.55: Angol Liga

MTV 2

5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltatómagazin
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Erdőkerülő
Erdészeti-vadászati magazin
8.30: Magyar Alma Materek
Sárospatak
1. rész: A rebellis iskola (ism.)
9.00: Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
A XX. század (ism.)
9.30: Téli Olimpia
Nagano ’98
Benne: Férfi műlesiklás, férfi biatlon, bob – négyes, jégkorong: mérkőzés a 3. helyért, rövidpályás gyorskorcsolya
13.00: EURÓPA ABLAK
Window on Europe
Összeállítás az elmúlt hét tudományos és kulturális műsoraiból – angol feliratokkal
Benne:
– TH
Tudományos híradó
– Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Árnyékfogó
– Cirka-firka
15.00: Gyöngyök
Grétsy László és Balázs Géza anyanyelvi műsora
15.30: Járóföld – barangolások hazai tájakon
Az Ormánságban
II/1. rész: A Laki hídon innen… (ism.)
16.00: A múzsa csókja
Irodalmi dokumentumjáték
Annuska (Tóth Árpádné Lichtmann Anna)
16.30: Telesport
Benne:
Vasas SC – Dunaferr SE
Férfi röplabda mérkőzés
Közvetítés a Fáy utcából
18.30: Anno
18.55: Mesetár
– Fele királyságom
Kisjátékfilm-sorozat
A fele királyságom (ism.)
– Magyar népmesék
Róka koma (ism.)
– Benedek Elek meséi
A vitéz szabólegény (ism.)
19.30: Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20.00: Família Kft.
328. rész: Vajda Anikó: Ágikám, te ezt nem tudhatod…
20.30: „A szív egy nagyon buta jószág…”
Feyér György műsora (ism.)
NAGY SIKER VOLT!
21.30: Kórház a város szélén 
Csehszlovák tévéfilmsorozat
XX/6. rész: Gyermekrablás
22.25: Bors
Kalandfilmsorozat
XV/6. rész: A zsokékirály
(1971.) (ism.) FF
23.25: Időjárás és hójelentés
23.30: Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Candy, Candy; Spirou és Fantasio; Tekergér; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba; Mecki
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat – 9.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat – 33.)
11.35 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat)
12.00 A csodálatos kenguru
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. – 15.)
15.50 Zörög a nád
(dokumentumfilm)
16.05 Halálos tavasz
(magyar film, 1939)
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 7.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 A zsaru szava
(francia film, 1985)
21.40 Földön járó angyal
(amerikai film, 1991)
23.15 Serpico
(amerikai film, ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
– Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
8.55 Kölyökszínpad
9.50 Klik
Szóra-késztető informatika
10.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.05 A párizsi Notre Dame
(francia film, ism.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 94-98.)
15.00 A Dominici-ügy
(francia film, 1973)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Ragadozó őslények
(brit-amerikai természetfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 22.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 A félszemű seriff
(amerikai western, 1969)
22.15 Lady Chatterley szeretője
(francia-angol erotikus film, 1981)
0.15 A megszállott
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.00 Óránként Híradó, Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
7.10 Falunéző (ism.)
7.20 Póráz
7.35 Animációs filmek gyerekeknek
– Henry macskája
– Űrfantázia
– Balfácánok
8.30 Szimba, az oroszlánkirály – 15.
8.55 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat – 7.)
9.25 Csillagjel
9.55 Tarkabarka
10.55 A „Niagara aranya”
(ausztrál dokumentumfilm, ism.)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
12.55 Henry macskája
13.15 A három testőr – A Milady bosszúja
(francia-olasz film)
14.50 Protestáns világ
15.05 Dunakorzó
16.35 Pop-sa-rock
17.05 Egy zsúfolt nap
A nagy átverés
(amerikai burleszk) FF
17.35 Susogó vadon
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Ivan Csonkin közkatona élete és különleges kalandjai
(orosz-cseh-angol film)
20.05 Portréfilm Bohumil Hrabalról
20.35 Nagymesterek kamarazenéje
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
22.05 Medicine Man
(amerikai film, 1992)
23.45 Híradó
0.20 Az éjszaka filmje
A méhkirálynő
(olasz film, 1963) FF

HBO

5.30 Pilóták háborúja
(amerikai film)
7.25 Lakat alatt
(amerikai vígjáték)
9.15 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Memphis
(amerikai film)
13.15 Fater – Élve vagy halva
(amerikai vígjáték)
14.50 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
16.25 Ha a férfi igazán szeret…
(amerikai film)
18.30 Tiszta Hollywood – 6.
Szórakoztató magazin
19.05 National Geographic
20.00 Két nap a völgyben
(amerikai film)
21.45 Kölykök
(amerikai film)
23.20 Gyorsabb a halálnál
(amerikai western)
1.05 Henry Shane magánélete
(amerikai szexfilm)
3.05 9 és 1/2 hét
(amerikai film)

TV3

9.00 Zöld Pont (ism.)
9.25 72 óra (ism.)
9.55 Cinema (ism.)
10.25 National Geographic
(amerikai sorozat)
Utazás az alvilágban
11.25 Tiny Toons
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.55 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 17.)
12.25 Lassie
(angol sorozat – 17.)
12.55 Alf
(amerikai sorozat – 55.)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 17.)
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat – 17.)
15.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 16.)
18.45 Hír3
19.15 Vörös hajnal
(amerikai film, 1984)
21.25 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 52.)
21.55 A rózsa neve
(francia-német film, 1986, ism.)
0.25 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. – 16.)
1.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism. -16.)

MSat

0.45 Music Box
9.40 Mosó macik
10.40 Popeye
11.10 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 246.)
11.40 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 247.)
12.10 Bulivonal
12.40 Rocktükör
13.10 Rövidre zárt robot
(amerikai film, ism.)
15.10 Szelep
(sportműsor)
16.10 Sólyomsziget küldetés
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les Mr. Beadles
(sorozat – 21.)
18.30 Tolvajirtók
(amerikai sorozat – 3.)
19.30 Fenegyerekek
(amerikai film)
21.25 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. – 23.)
22.25 Év végi gubancok
(amerikai film, ism.)
0.25 Electric Blue 11.

Szív TV

6.00 Klip hátán klip
6.30 Testszépítés
7.00 Egészségmagazin
7.30 Benkó Dixieland Band
8.00 G. I. Joe
9.00 Az orosz vadon
9.30 G. I. Joe
10.00 az orosz vadon
10.30 Más
11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm – 19.)
11.30 Az orosz vadon – 10.
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 A kis hercegnő meséi
(amerikai rajzfilm)
16.00 Fekete Toll kalandjai
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Show City
19.00 Az orosz vadon – 12.
19.30 G. I. Joe
(rajzfilmsorozat)
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Pentagram
(amerikai thriller)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Bajorok a pácban
(bajor szexkomédia)
1.45 Napraforgó

ATV

11.30 DIM
18.00 Műsorismertetés – ATV-stúdió
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 ATV-stúdió
21.45 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek