Tv műsor – 1998. február 18. – Szerda

MTV 1

5.30: Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-9.30: Nap-kelte
Reggeli információs magazin
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 és 9.00 Híradó
6.10 Közlekedési információk
6.30 és 7.30 Hírek és lapszemle
9.35: Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
192/50. rész
10.05-11.05: Még egyszer!
10.05: Nyitott száj
Politikai vitashow
Juszt László műsora (ism.)
10.45: Azok a csodálatos állatok
A medúzák és a tövises rája
Palugyai István műsora (ism.)
11.05: Reklám
11.10: Második lehetőség
Amerikai tévéfilmsorozat
XVI/7. rész Ha kiderül az igazság
12.00: Déli harangszó
Híróra
13.00: TELESPORT
Téli Olimpia
Nagano ’98
14.30: Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.55: Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.20: Reklám
15.25: Kalandok vára
Amerikai kalandfilmsorozat
VIII/1. rész
15.50: Reklám
GYEREKEKNEK!
16.00: Cimbora
A titok
16.25: Reklám
16.30: A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/82. rész
17.00: Alfa szolgálat
17.10: Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.15-17.55: A körzeti stúdiók műsora
Benne:
17.15: Körzeti magazinok
17.45: Körzeti híradók
17.55: Útmutató
„Várom a Te szabadításodat…”
18.15: Kisebb-nagyobb gyerekeknek!
Családi csetepaték
Francia rajzfilmsorozat
Nagyi, a nagymenő
18.30: Reklám
18.35: A pampák királya
Brazil tévéfilmsorozat
130/67. rész
19.30: Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán)
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
19.55: Reklám
20.00: Egy ausztrál lány szerelme Rómában
Francia-olasz tévéfilm
21.35: Reklám
21.40: MM
21.45: KENÓ
21.50-22.50: AKTUÁLIS
21.50: Hírek
21.55: Aktuális
22.20: Szabad verseny
Gazdasági magazin
22.50: Szabó István 60. születésnapjára
Édes Emma, drága Böbe
Magyar film (1992.)
0.10: Szenes Andreával…
vendég: Baja Ferenc környezetvédelmi- és területfejlesztési miniszter
0.55: Híradó

MTV 2

5.50: Műsorismertetés
6.00: Híradó
6.10: Időjárás és hójelentés
6.15: Aktuális (ism.)
6.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei,
nemcsak a régiókban élőknek
7.00: Híradó
7.10: Időjárás és hójelentés
7.15: Publikum
A Magyar Televízió heti kulturális műsora (ism.)
7.45: Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
nemcsak a régiókban élőknek
8.00: Tudóra
Nyitott Egyetem – Mindennapi Távoktatás
9.00: Kincsestár
11.00: Híres magyar könyvtárak
Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár (ism.)
11.40: A hely szelleme
Kazinczy Ferenc (ism.)
12.00: Híróra (ism.)
Benne:
– Híradó
– Időjárás-jelentés
– AKT
Az MTV kulturális és tudományos híradója
– Gazdaság
Benne: kb. 12.40: Öt perc tőzsde
13.00: Kairó:
Képek egy város életéből
Német ismeretterjesztő film
14.00: Derrick 
Német bűnügyi filmsorozat
Egy furcsa nap falun
15.00: Repeta
Természettudomány
Hírek – Neked – pontosan 17 órakor
Protonteátrum
Élőszó
17.30: Az ügy még nincs lezárva
18.00: Örsi Ferenc: A Tenkes kapitánya
Ifjúsági tévéfilmsorozat
XIII/3. rész: Buga Jakab
(1964.) (ism.) FF
18.30 Magyarország ma
Jelenetek a régiók életéből
Ladányi Mihály portré
18.55: Mesetár
– Fele királyságom
Kisjátékfilm-sorozat
Az éneklő teniszlabda (ism.)
– Magyar népmesék
A szállást kérő róka (ism.)
– Benedek Elek meséi
A soknevű királyfi (ism.)
19.30: Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20.00: Terra X
Ősi kultúrák nyomában
Német ismeretterjesztő sorozat
XXV/7.rész: Felejtsétek el Kolumbuszt!
Titokban maradt felfedezések
20.45 MTV+
20.55: Magyarok cselekedetei
A szigetvári hős (ism.)
21.00: Téli Olimpia
Nagano ’98
Összefoglaló
22.00: Függetlenek éjszakája
Hihetetlen igazság
(Unbelievable Truth)
Amerikai film (1989.)
23.30: Időjárás és hójelentés
23.35: Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 2.)
9.45 Klip klub (ism.)
10.10 Rajzfilm Klub (ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 80.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. – 31.)
12.57 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Falcon Crest
(amerikai sorozat – 59.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Grand Prix
– Dragon Ball
– Candy, Candy
(rajzfilmsorozatok)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 81.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat – 32.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 3.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat -14.)
20.55 Desiré
(francia film, 1995)
22.30 Gyilkos ikrek
(német film, ism.)
0.05 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 93.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 90.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. – 69.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 91.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
Magazin az ifjúságnak
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 26.)
16.15  Remington Steele
(amerikai sorozat – 52.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 91.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 92.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 94.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 96.)
19.55 Egyszer élünk
(amerikai  film, 1989)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat – 19.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 Vatikáni Rádió adása
Reggeli muzsika
8.05 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
A sokarcú kultúra
8.30 Olasz nyelvlecke
9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ism.)
11.20 Gazdakör (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Bologna
(ismeretterjesztő film)
13.35 Amerikai magyar életsorsok
(riportfilm)
14.05 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő sorozat – 14/13.)
15.00 Az idegen – Kurt Jäger
(finn dokumentumfilm)
15.50 Eperjes
16.20 Győztesnek születtek
(francia sorozat – 26/23.)
16.35 Váratlan utazás
(kanadai sorozat – 13/9.)
17.25 Babar
Horgászik a család
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Édes Emma, drága Böbe
(magyar film, 1992)
19.35 Képzelt kínai
A Duna Műhely filmje
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Sally Bowles
(angol film, 1955)
23.10 Híradó

HBO

5.30 Herkules
(amerikai rajzfilm)
6.30 Sztárközelben: Meg Ryan
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Mindörökké Batman
(amerikai film)
11.00 Sztárközelben: Tommy Lee Jones
11.25 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
13.25 André, a fóka
(amerikai családi film)
15.00 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
17.20 Mesebeli vadnyugat
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai erotikus film)
22.00 Alkonyaitól pirkadatig
(amerikai film)
23.45 A skarlát betű
(amerikai film)
1.55 Titkom virága
(spanyol film)
3.40 Lányok, csak szép sorjában!
(amerikai vígjáték)

TV3

14.30 Cracker
(angol sorozat, ism. – 18.)
15.25 Meghívás egy gyilkos vacsorára
(amerikai film, ism. – 1976)
17.15 Cinema
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 78.)
A villám
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 17.)
Belügyek
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat – 3.)
20.45 Moszkva a Hudson partján
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Cinema (ism.)
24.00 Drága testek
(amerikai sorozat, ism. – 17.)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 A hekus
(német sorozat, ismétlés – 37.)
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 253.)
14.45 Játszd újra…
15.30 Disco Top Ten
16.10 Szörnyeteg a mostohám
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 18.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 38.)
19.30 Változó szelek
(amerikai film)
21.05 Tolvajirtók
(amerikai sorozat, ism. – 2.)
22.05 A nemek harca
(amerikai film, ism.)

Szív TV

5.00 Információk
6.00 Sztárbár
6.30 Testszépítés
7.00 Lámpás
8.00 Napraforgó
9.00 Popzenei hírek
9.30 Terhestorna
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
12.30 „Nem boszorkányság”
13.30 Kamilla
14.30 Más
15.00 Szilágyi cseveg
16.30 Popdzsungel
17.00 Al Capone kincse
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat)
21.00 Gyilkosok
(amerikai film)
23.30 Popdzsungel
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Egy lövés a fejbe, öt a testbe
21.50 Klippercek
22.00 Szórakoztató információs magazin (ism.)
22.30 És Isten megteremté a nőt…

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek