Tv műsor – 1998. január 5. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
Benne: Híradó – Közlekedési információk – Hírek és lapszemle
9.35 Még egyszer!
Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. – 182/150-153.)
11.30 Anno… (ism.)
12.00 Déli harangszó – Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Vasárnapi muzsika – hétközben
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
14.25 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
14.50 Még egyszer!
30 éves a Mikroszkóp (ism.)
15.30 Maja, a m éhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Vili hatalmas szobra
16.00 Csapdák
(kanadai rajzfilmsorozat – 13/2.)
A vasketrec
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/56.)
17.00 Délutáni rendelés
A háziorvos: Dr. Lavicska Kálmán
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Gyerekeknek
Ficánkoló
Ovistorna
Babzsákkal (ism.)
18.10 Ezüstszárny
(cseh bábfilmsorozat)
18.20 „Engedjétek hozzám!…”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/41.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Felnőtt nézőinknek
X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!
Gyilkos csótányok
20.45 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Médiamix
Indul az esti tévéláz!
22.55 Az éjszakáim szebbek, mint a nappalaitok
(francia film, 1989)
0.40 Híradó

MTV 2

5.45 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás és hójelentés
6.15 A Hét (ism.)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás és hójelentés
7.15 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Parlamenti Napló
12.00 Derrick
(német sorozat)
Müncheni utazás
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Frankenberg-kastély
(német sorozat – 13/5.)
Szerelmi bánat
14.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
15.00 Repeta
17.30 TH – Tudományos híradó
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat – 154.)
A pénz hatalma
18.25 Magyarország ma
18.55 Meseszalon
Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szulavézi – az elvarázsolt sziget
(ismeretterjesztő film)
21.00 TS-extra
21.30 Hétfolk
22.00 Tessék választani!
Civil a pályán
Férjhez menni tilos!
Roncsfilm
23.45 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán
(olasz sorozat, ism. – 15.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 45.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
(talkshow)
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat – 16.)
14.30 Klip Klub
15.00 Rajzfilm Klub
– A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
– Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
– Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 49.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat – 46.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat – 27.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Halálfélelem
(amerikai film, 1994)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Svadron
(lengyel film, ism.)
0.20 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Hét x hét
Kulturális ajánlóműsor
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 61.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 58.)
11.40 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő, ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete (ism. – 37.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 59.)
13.55 Willy Fog utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 59.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat – 20.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 59.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 60.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 62.)
18.25 Szerencsekerék (vetélkedő)
19.00 Tények. Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 61.)
19.55 Joyce diadala
(amerikai film, 1994)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Tények – Jó estét, Magyarország!
Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
9.00 Képes krónika
10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
12.55 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai magazin (ism.)
13.55 Vidéki élet
(lengyel dokumentumfilm) FF
14.35 Tarkabarka (ism.)
15.40 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat, ism. – 6.)
16.30 Harmónia
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 48.)
17.30 A három testőrke
A titkos terv
– Arany János: Toldi
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Az élet csodája
(svéd ismeretterjesztő film – 3/2.)
19.15 Magyar Tudomány
20.00 Police
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Fejezetek a magyar filmről
Portréfilm Ranódy Lászlóról
23.00 Maratoni gála a Zeneakadémián 3.
0.10 Híradó

HBO

5.30 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
(angol bábfilm)
6.35 Sztárközelben: Alec Baldwin
7.00 Lois és Clark
8.05 Romero
(amerikai film)
9.50 Örömapa 2.
(amerikai vígjáték)
11.35 Sanghaji meglepetés
(amerikai film)
13.10 Nadja
(svéd kisjátékfilm)
13.40 Csobbanás
(amerikai vígjáték)
15.30 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
17.15 Sorsjegyesek
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Úton hazafelé
(amerikai családi film)
21.25 Sztárközelben: Sally Field
22.00 Trainspotting
(feliratos angol film)
23.35 Wildside
(amerikai thriller)
1.15 Az utolsó tetoválás
(amerikai thriller)

TV3

14.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 163.)
15.00 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. – 8.)
16.00 Star Trek
(amerikai sorozat, ism. – 9.)
17.00 H2O – extrém sportok magazinja (ism.)
17.30 Gillette World Sport Special
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 38.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 51.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(sorozat – 39.)
21.00 Az istenek a fejükre estek
(botswanai film, 1981)
23.10 Hír3 (ism.)
23.40 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 51.)

MSat

1.35 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
12.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
13.15 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
14.15 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 221.)
14.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés – 5.)
15.45 Joni
(amerikai film)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism. – 13.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 6.)
Pályaudvari költő
19.30 Sárkányvirág
(amerikai film)
21.20 Waczak Szálló
(angol sorozat – 8.)
A pszichiáter
22.05 MSAT Klub műsorajánló (ismétlés)
22.35 A3-ik vonal
23.35 Véres fegyverek
(amerikai film, ism.)

Szív TV

10.00 Konyhashow
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Palánta
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbár
15.00 Szédülj el!
16.00 Az észak vadvilága: A vadon fia (ism.)
16.30 Más
17.00 Dalol a flotta
(amerikai zenés film, 1936)
19.00 Képes recept
19.30 Action Man
(amerikai sorozat – 25.)
Aranyszállítmány
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 13.)
21.00 Egy gazdag lány
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle 12.

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Antiterrorista csoport
21.50 Klippercek
21.55 Jogban járás
22.25 Topline
(olasz film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek