Tv műsor – 1998. január 14. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 192/33.)
10.05 Sabu – az „Elefántboy”
(angol portré, ism.)
10.55 Nekem ne lenne hazám? (ismétlés)
11.15 Második lehetőség
(amerikai tévéfilmsorozat – 16/2. rész)
Add nekem az utolsó táncot 2/2.
12.00 Déli harangszó
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
12.40 Öt perc tőzsde
13.00 Magyar menyegző
A Honvéd Együttes táncszínházának előadása (ism.)
14.00 Srpski Ekran
14.25 Ecranul nostru
14.50 Hrvatska kronika
15.15 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Zöldkalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/62.)
17.00 Pszichovonal
Mindennapi szorongásainkról
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Tanúságtevők
Erő az erőtelenségben
18.15 Családi csetepaték
(angol rajzfilmsorozat)
A katasztrófa
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/47.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A misszionárius lány
(olasz sorozat – 3/1.)
21.30 MM
21.35 Kenó
21.40 Hírek
21.45 Aktuális
22.10 Szabad verseny
22.40 Fehér léggömb
(iráni film, 1996)
24.00 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Telesport
13.00 Híróra (ism.)
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Frankenberg-kastély
(német sorozat – 13/12.)
14.55 Magyarok cselekedetei (ism.)
15.00 Repeta
17.30 Kézirat (ism.)
18.00 Az Onedin család
(angol sorozat – 161.)
Idegen utakon
18.30 Magyarország ma
18.55 Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.20 MTV+
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Terra X
(ismeretterjesztő sorozat)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Popszerda
22.00 Utánanézünk
Csermanek csókja
24.00 Az utolsó napnyugta
(amerikai westernfilm)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 Klip klub
9.30 Borostyán (ism. – 22.)
10.30 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
10.55 Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.20 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 55.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism. – 6.)
13.00 Híradó
13.10 Randevú Edittel
13.30 Borostyán
(olasz filmsorozat – 23.)
14.30 Klip klub
15.00 Rajzfilm klub
– Grand Prix
(francia rajzfilmsorozat)
– Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
– Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 56.)
16.40 Knight Rider
(amerikai sorozat – 7.)
17.30 100-ból egy
(vetélkedő)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat – 34.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német sorozat – 9.)
20.50 Könnyen vedd a halált!
(amerikai film, 1994)
22.30 Tüzelj vissza!
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Nótaszó
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 68.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 65.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. – 44.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism, – 66.)
13.55 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
(bolondos műsor kamaszoknak)
14.55 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.50 Organikus narancs
Aki bújt, aki nem?
(ausztrál sorozat – 1.)
16.15 Remington Steele
(amerikai sorozat – 27.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 66.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 68.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 69.)
18.25 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.00 Tények
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 71.)
19.55 Újra az iskolában
(amerikai vígjáték)
21.40 Mindent vagy semmit
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat – 14.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV

9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ism.)
11.20 Gazdakör (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Néptáncok
12.40 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
(dokumentumfilm)
13.10 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő film – 14/9.)
14.05 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
14.35 A természettudomány és a technika mérföldkövei
(német sorozat)
14.50 Expedíció
(venezuelai sorozat)
15.45 Az én szeretett városom (ism.)
16.05 Váratlan utazás
(kanadai sorozat – 13/4.)
16.55 Kismamaklub
17.25 Babar
A két királynő
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Párizs levegője
(francia-olasz film) FF
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Túl a felhőkön
(francia film)
23.20 Híradó
23.50 Ha filmezek, élek
(olasz dokumentumfilm)

HBO

5.30 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Barcelona
(amerikai vígjáték)
10.40 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték)
12.25 Partra mászott halak
14.05 Spymaker – Ian Flemming titkos élete
(amerikai film)
15.45 Remény és dicsőség
(amerikai film)
17.35 Úton hazafelé
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Az utolsó kijárat Brooklyn felé
21.40 Sztárközelben: Julia Roberts
22.05 Hiába futsz
23.40 Zsarulesen
1.40 Itt járt Lily
3.30 Wildside

TV3

16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 44.)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. – 13.)
17.30 Cinema – a mozi világa
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 42.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 58.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(sorozat – 43.)
21.00 A legeslegújabb kor
(amerikai film)
23.50 Hír3 (ism.)
0.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 58.)

MSat

1.15 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.00 Játszd újra…
13.30 Music Box Top Ten
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 228.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. – 12.)
16.00 Kémkabaré
(amerikai film)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 5.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 13.)
Csupa jó barát
19.30 Piszkos tánc
(amerikai film)
21.20 Murder One
(angol sorozat, ism. – 20.)
22.20 A sikátor igazsága
(amerikai film, ism.)

Szív TV

10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Mi van vele?
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 Autósok világa
14.30 Más
15.00 Zene essen beléd!
16.00 Teenager party (ism.)
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Terry és Dearing titokzatos élete
18.00 Újonc a csapatban
(amerikai film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(sorozat – 13.)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 16.)
21.00 Forró fejjel
(amerikai film)
23.30 Egy páholyban
Benkő Dániellel (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
20.00 Skorpió
21.40 Klippercek
22.30 Diáklányok és a pokolfajzat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek