Tv műsor – 1998. január 10. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Jégmese
9.30 Reggelire legjobb a puliszka
(mesejáték, ism.)
10.00 Ernyő
Érdekvédelmi ifjúsági magazin
11.00 Szenvedélyek
(olasz tévéfilmsorozat, ism. – 42/1.)
12.00 McKenna
(amerikai sorozat, ism. – 13/5.)
12.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
13.00 Híradó. Időjárás
13.10 Betyárok
(táncjáték, ism. – 2.)
13.30 A kölcsönkapott Föld
13.55 Azok a csodálatos állatok
14.15 Telesport
Angol Liga
15.15 Filmmúzeum – Geget geggel
Gyémántvadászok
(amerikai film, 1949)
16.40 Jelfák Határfa
16.50 Vers mindenkinek
17.00 Úton
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia természetfilm-sorozat)
Kunyhók a sziklafalak tövében
18.35 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A termeszvár ostroma
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben
20.45 Megbízás gyilkosságra
(amerikai tévéfilm)
(Feliratozva is!)
23.00 Szombat este

MTV 2

5.45 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Túrabakancs
8.30 „Száz vasutat, ezeret…”
(ismeretterjesztő sorozat, ism. – 6/1.)
9.00 Telesport
Úszó- és vízilabda-vb
10.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
12.05 Patrin – Üzenet – Vorba (ismétlés)
12.30 Telesport
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
Anyanyelvi műsor
15.30 Járóföld – barangolások hazai tájakon (ism.)
16.00 A múzsa csókja
Költők szerelmei
16.30 Telesport
18.30 Anno
19.00 Meseszalon
Mi újság a Futrinka utcában? (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek.
20.00 Família Kft.
322. rész: A beképzelt beteg (ism.)
20.30 Mindenki másképp csinálja
Kabaré (ism.)
21.50 A Blues fivérek
(amerikai film)
24.00 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
– Candy, Candy
– Mot
– Turbókölykök
– Tekergér
– Brémai muzsikusok
– Icipici pók
– Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat – 21.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat – 20.)
12.00 A szürkemedvék földjén
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism. – 9.)
15.50 Egy csók és más semmi
(magyar film, 1940)
17.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 1.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Magazin férfiaknak
20.00 Hegylakó 2. – A renegát
(amerikai film, 1995)
22.00 Végítélet
(amerikai film, 1993)
23.40 Cry Baby
(amerikai film, ism.)
1.10 Magazin férfiaknak (ismétlés)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
– Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
8.30 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Liliomfi
(magyar film, 1954, ismétlés)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 61-65.)
15.00 Pogány Madonna
(magyar film, ism.)
16.30 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Gyilkos méhek
(amerikai ismeretterjesztő film, ismétlés)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 16.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.55 JAG
(amerikai krimisorozat indító filmje)
22.15 Jack Reed 3.
(amerikai film)
0.30 Vad ösztön
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.00 Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
– Hubertus (ism.)
– Barangoló (ism.)
7.40 Szimba, az oroszlánkirály
(olasz-francia animációs sorozat)
8.05 Az én szeretett városom
(francia ifjúsági sorozat)
Moszkva
8.20 Babar
(rajzfilmsorozat)
Nagy Adorján, a király
8.45 A nagy egyiptomi piramis
(angol ismeretterjesztő film)
Kapu a csillagokra
9.35 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat – 1.)
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány
(francia sorozat)
Delfinek és bálnák titokzatos társadalma
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 Táncház (ism.)
12.55 A hölgy egy kissé bogaras
(magyar film, 1938)
14.10 Élő egyház
Katolikus híradó
14.30 Dunakorzó
Szolgáltató magazin
16.00 Pop-sa-rock
Videoklipműsor
16.25 Magánterület
17.00 Tészta és dinamit
Chaplin a csavargó
(amerikai némafilm)
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm – 13.)
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat – 7.)
19.15 Huzella Péter: Kövek
(magyar koncertfilm)
20.00 A Windsor-ház
(angol dokumentumfilm – 4/1.) FF
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sport
21.35 Fogd a pénzt és fuss!
(amerikai film, 1968)
22.55 Híradó
23.25 A keselyű három napja
(amerikai film, ism., 1974)
1.20 Élő egyház

HBO

5.30 Sztárközelben: Julia Roberts
6.00 Jack és Sarah
(amerikai film)
7.50 Úton hazafelé
(amerikai családi film)
9.15 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
11.00 Melrose Place
11.45 Henrietta csillaga
(amerikai filmdráma)
13.35 Mielőtt felkel a nap…
(amerikai vígjáték)
15.15 Micsoda csapat
17.20 Romero
(amerikai film)
19.05 Állati élet
20.00 Szerelmes hercegnő
(angol film)
21.35 Charlot és Charlotte
(dán sorozat – 2.)
22.30 Wildside
(amerikai thriller)
0.05 Kiéhezve, avagy vámpírszex
(amerikai szexfilm)
1.15 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
3.00 A halászkirály legendája
(amerikai film)

TV3

8.00 Az ezüst kiscsikó
8.30 Tiny Toons
(amerikai rajzfilm)
9.00 Lassie
(angol sorozat -11.)
9.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.30 Alf
(amerikai sorozat – 43.)
11.00 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 11.)
11.30 Cinema
12.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 41.)
13.00 Egy rém rendes család (ism. – 40.)
13.30 Gillette World Sport Special (ism.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 55.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 10.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 9.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 11.)
21.00 Goldfinger
(angol film, 1964)
23.20 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat – 10.)
0.20 Modell Tv – a divat világa (ism.)

MSat

1.30 Music Box
9.55 Mosómacik
10.25 Popeye
10.55 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 216.)
11.25 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 217.)
11.55 Bulivonal
12.25 Rocktükör
12.55 Joni (ismétlés)
15.10 Szelep
(sportműsor)
16.10 Szellemhajsza
(amerikai film, ism.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 46.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. – 17.)
19.30 Miss kickboxer
(amerikai film)
21.25 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. – 8.)
22.10 Véres kéz
(amerikai film, ism.)
24.00 Electric Blue 5.

Szív TV

11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm – 13.)
11.30 Az észak vadvilága: Élet a tengerben (ism.)
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin (ismétlés)
13.00 Celeste (ism. – 12.)
14.00 Pézsmatulkok hazája
15.00 Beszélő állatok
(amerikai film)
16.00 Hamm – Hamburger
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Én kicsi pónim
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Utolsó csengetés
23.30 Sztárbarangoló
24.00 A halál angyala 2.
(amerikai horror)

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
18.00 Műsorismertetés
19.25 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 A dzsungel könyve
21.55 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek