Tv műsor – 1997. december 6. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network: Rajzfilmsztárok parádéja
– Nyegleó
Papucs alatt
– Foxi Maxi
Két rémes varjú
– Frédi és Béni
Béremelés kérelmezés
– Tom és Jerry
Egy kis golf
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ism.)
9.15 Ajándékot Télapónak (ism.)
9.45 Lurkó Kupa
9.55 A gyötrelmes gyémánt
10.10 Szókimondó
10.55 Família Kft.
Tejberizs (ism.)
11.30 Szomszédok (ism.)
12.00 Közlekedik a család
Országos közlekedésbiztonsági vetélkedő
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 Nyitott stúdió
Vörös Rébék
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.00 Telesport
Angol Liga
15.00 Filmmúzeum – Geget geggel
Tejút
(amerikai burleszk, 1936)
16.55 Vers mindenkinek (ism.)
17.00 Manőver
Katonapolitikai magazin
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A hódító tatu
18.30 Agyunk titkai
3/3. rész: Alvás és alvászavarok
19.00 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Top-show
21.05 Összeomlás
(amerikai film)
23.00 Koktél bár

MTV 2

5.50 Nap-kelte
8.00 Műsorismertetés
8.05 PC-ábécé
8.35 Az élő tenger – John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő filmsorozat)
Bolygónk az óceán (ism.)
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Srpski Ekran
11.10 Domovina
11.35 Patrin – Üzenet – Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Magyar Ház
12.30 Akkord
13.00 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat, ism. – 160/40-43.)
14.50 Gyöngyök
15.20 IT
A PC-ábécé különkiadása
15.45 Európai Utas
Egerben
16.25 Államháztartási reform (ism.)
16.30 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
Barokk (ism.)
16.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
61. rész: A Paprikás versek költője – Czuczor Gergely (ism.)
19.30 Família Kft.
Az örökség
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Telesport
21.30 Zene-óra
40 éves a Bartók vonósnégyes
22.30 Tudósklub
23.15 Rémület a stadionban
(amerikai film)
1.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
– Candy, Candy
– Mot
– Turbókölykök
– Zatour, a csodacsacsi
– Rumli, a bajkeverő
– Brémai muzsikusok
– Icipici pók
– Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat – 11.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat – 11.)
12.00 Mikulás és a varázsdob
(magyar rajzfilm)
13.30 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.30 A tengerpart urai
(angol dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német filmsorozat, ism. – 6.)
17.30 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat, ism. – 6.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
20.00 Gyilkos játékok
(amerikai film)
21.40 Langolierek: Az idő fogságában 1.
(amerikai film)
23.10 Dzsungelláz
(amerikai film, ism.)

TV2

6.45 Rajzfilm
7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Érték-mérték
(magazinműsor)
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Ifjúsági film, rajzfilm
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.30 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
11.00 Kísértet Lublón
(magyar film, ism.)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 41-45.)
15.00 Akli Miklós
(magyar film, 1986)
17.00 Kacsintások
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 11.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
19.55 Tűzvonalban
(amerikai film)
22.00 Apám White Wood
(amerikai film)
24.00 Pamela titkai 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
– Hubertus
7.20 Barangoló (ism.)
7.35 Animációs filmek
8.00 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat – 13/11.)
8.20 Győztesnek születtek
(francia sorozat)
Sebastian és s repülés
8.35 Babar
A boszorkány varázsitala
(rajzfilmsorozat)
9.00 Kicsoda a micsoda
9.30 Nyelvőrző
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Nótacsokor
12.45 Lucky Luke és a nagyváros
(francia-belga animációs film)
14.00 Élő egyház
14.20 Dunakorzó
15.50 Pop-sa-rock
16.15 Sólyomszem
(amerikai ifjúsági film – 22/21.)
A vérdíj
17.00 Krampuszvarázs
17.30 Susogó vadon
– Christopher krokodil
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Anyák, feleségek, szeretők
(lengyel sorozat – 2.)
19.20 Marcellino – Kenyér és bor
(olasz-angol-francia film) FF
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Egy romantikus angol nő
(angol film)
23.30 Híradó
24.00 Az éjszaka filmje
Veszélyes terepen
(amerikai film)

HBO

5.45 Ed Wood
(amerikai filmdráma)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
11.55 Ki az úr a házban?
13.35 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
15.30 Bundesliga, 18. forduló
17.35 Kölcsön kinyír visszajár
(amerikai vígjáték)
19.05 Állati élet
20.05 Télapu
21.45 Az utolsó akcióhős
(amerikai film)
24.00 A fekete özvegy
(amerikai szexfilm)
2.00 Dől a lé
(amerikai vígjáték)
3.35 Úri passziók
(angol film)

TV3

8.00 72 óra (ism.)
8.30 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie
(angol sorozat – 6.)
9.30 Rejtélyes kalandok
(amerikai sorozat – 6.)
10.00 Cream21 – könnyűzenei toplista (ism.)
10.30 Cinema (ism.)
11.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 25.)
12.00 Gillette World Sport Special (ism.)
12.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 30.)
13.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 28.)
14.00 NBA kosárlabda-mérkőzés (ism.)
16.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 6.)
17.00 Valami
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 5.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 5.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 6.)
21.00 Dr. No
(amerikai film, 1962)
23.10 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat – 6.)
0.10 Modell Tv – a divat világa (ism.)

MSat

24.00 Music Box
9.30 Mosó macik
10.00 Állati mesék
10.30 Power Rangers
11.00 Music Box Top Ten
11.30 Pacific Blue (ism. – 23.)
12.30 Bulivonal
13.00 Rocktükör
13.30 MSAT Klub
14.00 Farmer és dinamit
(amerikai film, ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. – 18.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat – 15.)
Véres kesztyűk
19.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat – 6.)
19.30 A Dupla 0 kölyök
(amerikai film)
21.30 Halálos gyötrelem
(amerikai film, ism.)
23.15 Music Box

Szív TV

7.30 Szédülj el!
8.00 Gyerekeknek
Most figyelj csak!
8.30 Action Man
9.00 Most figyelj csak!
9.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
9.45 Hogyan növekednek?
10.00 Rin-Tin-Tin
10.30 Más
11.00 A NASA története
A Hold
11.30 Az észak vadvilága
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(sorozat, ism.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat, ism. – 20/15.)
14.30 Rin-Tin-Tin (101.)
15.00 Philip Marlowe esetei (ism. – 4.)
Ha bajt akar, bízza rám
16.00 Az ólomkatona
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
Családi magazin
19.30 Az én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat – 5-6.)
20.00 Szíves beszélgetések
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Gyilkos rohanás
(amerikai akciófilm)
23.30 Sztár-bár
24.00 A démon éve

ATV

13.25 Tábori történet
19.05 Zsebi bébi mese
19.45 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 A Hang
21.20 Klippercek
22.10 ATV-stúdió
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek