Tv műsor – 1997. december 30. – Kedd

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Mézga család (ism.)
Akarkiter
9.35 Putiferio háborúba megy
(olasz rajzfilm)
11.10 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
A hazugság bajnoka
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Srpski Ekran
12.30 Ecranul nostru
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Anyai szív
(ausztrál film, 1993, ism.)
16.30 A szerelem  jogán
(brazil sorozat – 160/55.)
17.00 Segítőtárs
17.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
18.30 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/40.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 22/6.)
Félelem a repüléstől
20.45 Kriminális
21.20 Publikum
21.50 Magyarok cselekedetei
21.55 Kenó
22.00 Boszorkányok
(olasz-francia film, 1966)
23.50 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.50 Műsorismertetés
13.55 Az élő tenger
(kanadai sorozat, ism.)
Tengeri menedékhely
Tengernyi veszély
14.50 Kié a pálya
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
15.40 Utazz velünk!
Játékos sorozat
Az Északi-sarktól Babilonig (ism.)
16.20 Magyar ház
Palackposta
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Alpok-Duna-Adria magazin
17.30 Szerelem, eljegyzés, házasság – Történetek a mézeshetekről
(német sorozat –  8/6.)
Találkozás az esőben
18.15 Nyitott Stúdió
18.30 „Legyél helyettem én…”
Tsúszó Sándor emlékműsora (ism.)
19.05 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
19.15 Gyerekeknek
– Mikrobi
(rajzfilmsorozat, ism.)
Űrkalózok
– Zenelánc (ism.)
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat – 182/150.)
20.00 Szabad verseny
20.40 Hanuka ’97
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Bohóc a falon
(magyar film, ism.) FF!

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. – 11.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 44.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 42.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz filmsorozat – 12.)
14.55 Rajzfilm Klub
– A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
– Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
– Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 45.)
16.40 Sliders
(amerikai filmsorozat – 43.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat – 22.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kettős bevetés
(német filmsorozat – 10.)
20.55 Valdez lovai
(olasz-francia westernfilm, 1972)
22.50 A vámpír csókja
(amerikai film, ism.)
0.20 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Faluvilág
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 59.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 57.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. – 36.)
13.35 Csupa, csupa élet
(német sorozat, ism. – 58.)
14.05 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.30 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
15.00 Csipsz
(gyermek-és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 58.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat – 19.)
17.10 Marienhof
(német sorozat – 58.)
17.40 Csupa, csupa élet
(német sorozat – 59.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 58.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 60.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat – 13.)
20.50 Mándoki és zenésztársai
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Tények – Jó estét, Magyarország!
Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat – 13.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ism.)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.05 A Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
7.35 Szimba, az oroszlánkirály
(olasz-francia animációs film – 2.)
8.05 A kanadai vadon csodái
8.30 Trollfalak – trollutak
(norvég útifilm)
8.55 Macskamalom
(lett animációs film)
9.55 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál film – 9.)
10.25 Bütyök boldog
(svéd vígjáték)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.20 Tökéletesített természet
(ismeretterjesztő film – 2.)
12.45 Péter és a farkas
13.40 Aranysisak
(francia film, 1951) FF
15.15 Üzen a XVIII. század
16.10 „A szeretet kapcsa”
A Nyelvőrző jubileumi különkiadása
16.55 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi – 13/7.)
17.20 Kitalálós Bill
A finom úr
– Űrfantázia
Tűz és víz
17.30 Az öt titok című gyermekrajzpályázat értékelése
17.40 Arany János: Toldi – 6.
17.50 Reklám – Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Filmjáték mozifalván
(dokumentumfilm)
19.10 A kövek üzenete
4/1. rész: Léka vára
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Reklám – Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sport
21.35 A keselyű három napja
(amerikai film, 1974)
23.35 Híradó
0.05 Az éjszaka filmje
Szilveszteri durranások
(angol-amerikai film, 1992)

HBO

5.45 Töketlenek
7.20 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
8.50 A rút kiskacsa karácsonya
10.05 Jumanji
11.50 Sztárközelben: James Woods
12.20 A túlélők
14.10 Szuperhekus kutyabőrben
15.40 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Kathleen Turner
19.05 Melrose Place
20.00 Only You – Téged egyedül…
(amerikai vígjáték)
21.50 Vírus
(amerikai krimi)
23.55 Derült égből El-visz
1.35 Egy kosaras naplója
(amerikai film)
3.20 Mozi! Mozi! Mozi!
3.50 Csalóka
(amerikai film)

TV3

14.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 164.)
15.00 Dinasztia (ism. –  37.)
15.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. – 35.)
16.00 Földrengés után
(amerikai film, 1990)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 40.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 47.)
19.30 Hír3
20.00 Medicine Man
(amerikai film, 1992)
22.15 Fejvadász
(sorozat – 9.)
23.15 Hír3 (ism.)
23.45 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 47.)

MSat

2.35 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
12.00  Szirének és szirénák
(sorozat – 18.)
13.00 Játszd  újra…
13.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor,  a legfrissebb szavazatok alapján
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 217.)
15.00 A hekus
(német sorozat, ism. – 1.)
16.00 A törvény őrei (12.)
17.00 Poirot
(angol sorozat, ism. – 43.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. – 44.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 2.)
A szerelem vakká tesz
19.30 Zsákutca
(amerikai film)
21.15 Waczak Szálló
(angol sorozat – 7.)
Kommunikációs zavarok
22.00 A sas leszáll
(amerikai film, ism.)

Szív TV

7.00 Ducimagazin
7.30 Autósport
8.30 Design
9.00 Egészségmagazin
9.30 Testszépítés
10.00 Blende
11.00 pH-érték
11.30 Benkó Dixieland Band
12.30 Szilágyi cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.00 Torna nőknek
14.30 RPS – News
15.00 Gulliver
15.30 Pepsi Show City
16.00 Off Road
16.30 Különjárat
17.00 Táncverseny
18.00 Szilveszteri meglepetések
18.15 „Bonzsúr”
18.45 Szilveszteri Benkó Dixi Show
19.00 Humorock
20.30 Keresd a nőt!
22.30 Zene essen  beléd!
23.10 Mi is az a szexmasszázs – És miért nem az?
(Csak felnőtteknek!)
23.30 Évzáró vigasságok

ATV

19.05 Zsebi bébi mese
19.30 OBB-híradó
19.55 Los Angeles-i gyilkosságok
21.20 Mondjuk a magunkét
22.00 ATV-stúdió
23.00 Pitzi Roland műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek