Tv műsor – 1997. december 3. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat – 192/20.)
9.35 Zenebutik – Zenehíd (ism.)
10.35 Uborka (ism.)
11.05 Üvegszűz
(angol tévéfilmsorozat, ism. – 3/2. rész)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Népzenei összeállítás
Beszélgetés a néptáncról
12.25 Nagykáta Chilében (ism.)
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Srpski Ekran
(szerb nemzetiségi magazin)
14.20 Ecranul nostru
(román nemzetiségi magazin)
14.40 Hrvatska kronika
(horvát nemzetiségi magazin)
15.05 NAT-tól tartok
15.35 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ism. – 192/20.)
16.00 Cimboránk: Szabó Szonja
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/42.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 A sejt misztériuma
18.25 Gyerekeknek!
Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
Világszíntár
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/27. rész)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egri csillagok
Történelmi musical Gárdonyi Géza halhatatlan regénye nyomán
21.35 VilágKép
(Feliratozva is!)
22.05 Kenó
22.10 Unikum
Étel, ital, férfi, nő
(tajvani film)
0.15 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
– Műsorismertetés
15.00 Sport és felfedezés
(amerikai sorozat – 12/9.)
15.50 Magyar Ház
Palackposta
16.20 Csízió
16.25 Híradó – Időjárás
16.35 Szerelmi bájital
(az opera televíziós változata, ism.)
18.25 Időjárás
18.30 Háló
19.15 Gyerekeknek
– Dörmögőék újabb kalandjai
– Gryllus Vilmos daloskönyve
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat – 182/136.)
Isten teremtményei
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
20.10 Telesport
Elefántcsontpart-Magyarország női kézilabda-vb
21.30 Arborétumok, gyűjteményes kertek
21.40 Klip-mix
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Universitas

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.15 Pumukli
(sorozat, ism.)
10.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 26.)
11.10 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.40 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 26.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
– Pumukli
– Dragon Ball
– A pálya ördöge
– Candy, Candy
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 27.)
16.40 Sliders
(amerikai sorozat – 27.)
17.30  100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat – 3.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19,53 Meri vagy nem meri?
20.00 Zsaruzsenik
(német filmsorozat – 5.)
21.00 Lopakodók
(amerikai film)
22.40 Józsua szíve
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Nótaszó
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 43.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism. – 41.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ism.)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.  – 43.)
13.35 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 42.)
14.05 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.30 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 42.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat – 3.)
17.10 Marienhof
(német sorozat – 42.)
17.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 43.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 42.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 44.)
19.55 Wayne világa 2.
(amerikai film)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat – 10.)
23.50 Hajnaltól napestig
0.15 Jó estét, Magyarország! (ismétlés)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?!
A sokarcú kultúra
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek (ism.)
8.45 Pro Scientia (ism.)
9.00 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Néptáncok
12.50 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő film – 14/4.)
13.45 Fogyatékosán is érdemes
(riportfilm, ism.)
14.00 Borotvaélen
(német ismeretterjesztő film)
14.45 A csillagok
(ausztrál ismeretterjesztő film – 6/4.)
15.15 Az én szeretett városom
(francia sorozat, ism.)
15.30 Kicsoda a micsoda
16.05 Váratlan utazás (13/13.)
16.55 Kismamaklub
17.25 Babar
Legjobb az egyenes út
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Etus néni
Találkozások Makai Ödönnével, József Attila nővérével
19.20 Zempléni Művészeti Napok
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Tímár-klip
Portré helyett
21.45 Egészséges erotika
(magyar film) FF
23.15 Híradó

HBO

5.45 Wembleyi szuperkoncert
7.45 A vadnyugat boszorkányai
(amerikai western)
9.25 Régiségek kicsiny boltja
(amerikai rajzfilm)
10.45 Ed Wood
(amerikai filmdráma)
12.50 Hamlet, vagy amit akartok
(angol vígjáték)
14.35 Állati élet
Azok a kedves cápák
15.30 Csillagkapu
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Válaszd a befutót!
(amerikai vígjáték)
20.05 Úri passziók
(angol film)
22.00 Szemtől szemben
(amerikai thriller)
0.45 Csőre töltve
2.20 Túl a hídon
(amerikai filmdráma)
4.00 Őrjítő kétely

TV3

13.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 148.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. – 22.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 27.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 27.)
16.00 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. – 1.)
17.00 Cinema
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 28.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 28.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 28.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 27.)
21.00 Keresztanya
(amerikai film, 1988)
23.40 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 23.)
0.10 Zöld Pont
Zöld sportok magazinja (ism.)

MSat

1.50 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
13.15 Bulivonal (ism.)
13.45 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 193.)
14.15 Játszd újra…
14.40 Végső esély
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat – 2.)
18.00 Szirének és szirénák
(amerikai sorozat – 14.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 198.)
19.30 Az élet ára
(amerikai thriller)
21.30 Pacific Blue
(amerikai sorozat – 24.)
22.30 Murder One
(angol sorozat, ism. – 14.)
23.30 Titkos erő
(amerikai akciófilm, ism.)

Szív TV

6.00 Sztárbár
6.30 Terhestorna
7.00 Ismétlések
Rendőrségi magazin
7.30 Tinitükör
8.30 Reklám
9.30 Torna
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Slágermúzeum
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Blende
13.30 Premier
14.00 Torna nőknek
14.30 Más
15.00 Szilágyi János cseveg
16.00 Rin-Tin-Tin – 102.
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Téboly
(amerikai film, 1936)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Action Man (16.)
20.00 Forró szél
(jugoszláv sorozat – 8.)
21.00 Texas Rangers 2.
(amerikai akciófilm)
23.00 A nagy ábránd
(francia film) FF

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Zsebi bébi mese
19.45 Klippercek
20.00 Gyilkossá válni
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 A médium

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek