Tv műsor – 1997. december 25. – Csütörtök

MTV 1

7.30 Műsorismertetés
7.35 Karácsony apó
(angol rajzfilm, ism.)
8.00 Vitéz László vándorútján (ism.)
Betlehemi történet
8.35 Mézga család
(rajzfilmsorozat, ism. – 3.)
Autó-tortúra
9.00 Maeterlinck: A kék madár
Zenés mesejáték két részben
A Kolibri Színház előadása, felvételről
11.00 Református istentisztelet
Közvetítés Tatáról
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.35 A „nagy család”
12.55 Hamvadó tűz
(amerikai film, ism.)
14.35 Léleksimogató Gyermeksorsok, lírai vallomások
Rick Nóra és Hatiasvili Nodar filmje (ism.)
15.05 A tenger csendje
(tévéfilm, ism., 1965) FF
16.05 Mogambo
(amerikai film, 1953)
18.00 Vinci, húzd ki magad!
19.00 Gyerekeknek!
Kincskereső kisködmön
(sorozat, ism. – 6/2.)
A kincskereső
19.30 Híradó – Időjárás
(Feliratozva is!)
19.50 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai film, 1993)
(Feliratozva is!)
21.45 Desszert
Vendég: Kovács Adél, dr. Boglár Lajos, Fábry Sándor
22.50 Magyarok a világ filmgyártásában – Rózsa Miklós
Fejesek
(angol film, 1963)

MTV 2

9.20 Műsorismertetés
9.25 40 éves a Magyar Televízió
Három idegen úr
(tévéjáték, ism.)
10.05 Helló, világ!
Különkiadás (ism.)
11.00 Református istentisztelet
Közvetítés Tatáról
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa karácsonyi üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.40 A Betlehemi csillag üzenete
Karácsonyi profán kantáta
13.20 Karácsonyi asztal
Ünnepi gondolatok a muzsika fényében
15.20 Csízió
15.25 Top 40
Slágerlista
15.55 Telesport
17.30 45 éves a Rajkó zenekar
(hangverseny)
18.20 Időjárás
18.30 Az Onedin család
(angol sorozat – 182/148.)
A sors útjai
19.00 Ismeretlen férfi képmása
Pulszky Károly portréfilm
19.50 G. B. Shaw: Tanner John házassága
komédia három felvonásban
A Madách Színház előadása, felvételről (ism.)
22.10 Karácsonyi dalok a Mormon Tabernákulum kórussal (ism.)
22.35 Mari
Fejezetek egy széki család életéből
(dokumentumfilm, ism.)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt! – karácsonyi meglepetésekkel
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. – 8.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 42.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 Vili, a veréb
(magyar rajzjátékfilm)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat – 9.)
14.55 Rajzfilm Klub
– A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
– Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
– Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Karácsony Willy Wooff-fal
(német film – 2.)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat – 19.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Bunyó karácsonyig
(olasz-német film, 1994)
21.50 Egyszer fent…
(amerikai film, 1990)
23.40 Karácsony Bécsben ’97
(koncert, ism.)
1.00 Fókusz (ism.)

TV2

7.00 Jó reggelt, Gyerekek!
Kiskarácsony, nagykarácsony
9.00 Vakond úr kalandjai
(rajzfilm)
10.00 Betlehemesek
11.30 Mindent vagy semmit!
Vetélkedő Vágó Istvánnal (ismétlés)
12.00 Szívhang
Jótékonysági koncert
12.30 Karácsonyi muzsika
12.50 Angyalka éneke
(rajzfilm, ismétlés)
13.20 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Nílus – a folyók királya
(dokumentumfilm, ismétlés – 2.)
14.20 Ulzana
(német film, ismétlés)
16.00 Huckleberry Finn kalandjai
(amerikai sorozat – 2.)
17.05 Fagyos téli éjszaka
(német film)
18.25 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények – Időjárás
19.15 A kis lord
(német-olasz film)
20.50 Kié a baba?
(vígjáték két részben)
22.30 Mindent vagy semmit!
22.50 Karácsonyi dalok Monserat és Marti Caballéval
(zenés műsor, ismétlés)

Duna TV

7.00 A Vatikáni Rádió adása
7.15 Reggeli muzsika
7.20 Animációs filmek gyerekeknek
7.35 Piros csizmák karácsonyra
(osztrák animációs film)
8.00 A kanadai vadon csodái
Halászó madarak
8.25 Halász Judit: Csigavér
Koncert a Vígszínházban
9.30 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál tévéfilm – 4.)
10.00 Charlie és Louise, avagy a két Lotti
(német film)
11.30 Életre születve
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Élő forrás
Katolikus műsor különkiadása
12.55 „A kis ember halhatatlansága”
Kisfilm Chaplin emlékére
13.25 Az aranyláz
(amerikai némafilm, 1925)
14.50 Az ifjú Ivanhoe
(kanadai-francia-angol film, 1994)
16.25 Celia
(spanyol tévéfilmsorozat – 6/2.)
17.15 A legkedvesebb ajándék
(animációs film)
17.35 Arany János: Toldi
Első ének
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Monte Cristo grófja
(francia film, 1961 – 2/1.)
19.45 Karácsonyi jókívánságok
21.20 Szerelmek városa
(francia film – 2/2.) FF
22.50 Marcel Marceau
(francia portréfilm) FF

HBO

5.45 Óvóbácsi
(amerikai vígjáték)
7.10 Békavári uraság és barátai
(brit rajzfilm)
8.25 Ed Wood
(amerikai film)
10.30 Vírus
(amerikai film)
12.40 A Dumbo-hadművelet
(amerikai kalandfilm)
14.25 A rút kiskacsa karácsonya
(amerikai rajzfilm)
15.45 Szédült hétvége
(amerikai vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akciófilm)
20.05 A túlélők
(amerikai vígjáték)
22.00 Melrose Place
Jane szenvedélybeteg
22.45 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
0.55 Fehéren, feketén
(amerikai filmdráma)
2.25 Pénzvadászok
(amerikai krimi)
3.55 Ha te nem vagy képes, édes…
(amerikai vígjáték)

TV3

8.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
8.30 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Alf
(karácsonyi kiadás)
10.00 Rover Dangerfield
(amerikai animációs film)
11.30 A „Münchhausen báró kalandjai” kulisszatitkai
12.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat, ism. – 33.)
12.30 Lutra
(magyar természetfilm)
14.30 NBA – Funniest and Finest
15.00 Viva Maria
(francia-olasz film, 1965)
17.30 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
18.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 39.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 44.)
19.30 Hogyan készült? – A specialista
20.00 Münchhausen báró kalandjai
(angol film, 1989)
22.30 Fejvadász
(amerikai sorozat – 8.)
23.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 44.)
0.30 72 óra – kulturális ajánlóműsor (ism.)

MSat

1.40 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
9.00 Music Box
13.05 Budo magazin (ism.)
13.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 209.)
14.05 Játszd újra…
14.35 A Názáreti Jézus 2.
(olasz film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Az Év Édesanyja ’97
18.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat – 10.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 214.)
19.30 Földi űrutazás
(amerikai film)
21.55 Murder One
(angol sorozat – 18.)
22.55 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. – 6.)
23.40 A Rózsaszín Párduc visszatér (ism.)

Szív TV

6.00 Ismétlések
Popzenei hírek
6.30 Sígimnasztika
7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Testszépítés
10.00 „Nem boszorkányság”
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Popdzsungel
13.00 Negyedik dimenzió
13.30 Duci magazin
14.30 Különjárat
15.00 Legyező
15.30 Csillagjegyző
16.00 Off Road
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Salty, az oroszlánfóka
(ausztrál film)
18.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat)
20.00 Blende
20.30 Benkó Dixieland Band
21.00 Jézus élete 2.
23.00 Párducbébi
(amerikai film, 1938) FF

ATV

19.05 Zsebi bébi mese
19.20 Érdekességek
20.00 Karácsony este
21.35 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.35 Klippercek
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek