Tv műsor – 1997. december 19. – Péntek

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 192/28.)
9.35 Szünidőre
9.35 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Aszály a réten?
10.00 A csodálatos nyúlcipő
(bábtévéjáték, ism.)
10.40 Albert mondja… a természet jobban tudja
(magyar-német rajzfilmsorozat, ism.)
Energia, avagy vannak jobb megoldások is
11.10 Savannah
(amerikai filmsorozat)
Játék az ellenséggel
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Dallamkoktél
Volt egyszer egy TÉVÉ-presszó…
Részletek a népszerű sorozatból – 4. (FF!)
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.05 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat, ism. – 89-90.)
15.40 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.05 Gyerekeknek!
Jövő 7
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat – 110.)
Az alku
17.00 Tévédoktor
Nem szezonális allergia
17.10 Vers mindenkinek
17.15 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Gyerekeknek!
Ficánkoló (ism.)
19.05 Égből pottyant mesék
Kendősbanya és a picinkék (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Savannah
(amerikai sorozat, ism.)
Játék az ellenséggel
20.50 Az utolsó Lehetetlen?!
Vámos Miklós műsora
21.50 Exkluzív
22.20 Kenó
22.30 Pokolról pokolra
(amerikai film)
0.30 Bo Diddley
és a Debby Hastings Band a „Pori Jazz 1996” fesztiválon
1.05 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
11.45 Műsorismertetés
11.50 Az élő tenger
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A titkos korallszirt (ism.)
12.15 Az újvilág ajándékai
(német dokumentumfilm-sorozat – 3/1.)
13.00 A növények magánélete
(angol ismeretterjesztő sorozat)
Küzdelem a létért (ism.)
13.50 A napsugár nyomában
(ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Gazdag-e az őserdő?
14.20 Kilenc ember faluja (ismétlés)
15.00 Műsorismertetés
15.05 Hol-mi?
15.30 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
A karácsonyi puding
15.55 Időjárás
16.00 Gaia
Ökológiai filmújság
„Angolkisasszonyok”
Csimpánz-tekintet
16.30 Friderikusz-show (ism.)
18.30 Időjárás
18.35 Frankenberg-kastély
(német sorozat – 13/2.)
Fekete bárányok
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat – 182/146.)
A rontás
20.00 Kodály műveltségi verseny
Döntő
21.20 Telesport
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Telesport
0.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub
10.15 Borostyán
(olasz sorozat, ism. – 4.)
11.05 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 38.)
11.25 Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
11.50 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
12.15 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 38.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Borostyán
(olasz sorozat – 5.)
14.55 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
(francia rajzfilmsorozat)
– A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat)
– Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.15 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 39.)
16.40 Sliders
(amerikai sorozat – 39.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.05 Falcon Crest
(amerikai filmsorozat – 15.)
18.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közéleti magazin)
19.53 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Jobb ma egy zsaru, mint holnap kettő
(amerikai film)
22.00 Gyilkos sorok
(angol filmsorozat – 7.)
23.00 Mentőangyalok
(amerikai filmsorozat – 8.)
24.00 Fókusz (ism.)
Időjárás

TV2

6.00 Kacsintások
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
9.25 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 55.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ismétlés – 53.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ism.)
12.00 Stádium
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism. – 32.)
13.35 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 54.)
14.05 Willy Fog utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
14.30 Megdumáljuk?
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
15.55 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 54.)
16.20 Remington Steele
(amerikai sorozat – 15.)
17.10 Marienhof
(német sorozat – 54.)
17.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 55.)
18.05 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 54.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 56.)
19.55 Kifutó
Zenés szórakoztató műsor
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Tények – Jó estét, Magyarország!
Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Szolid motorosok
(amerikai thriller)
0.50 Hajnaltól napestig
1.15 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)

Duna TV

5.00 és óránként: Híradó és Képes krónika
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Képes krónika
10.00 Váltó (ism.)
10.35 Boszorkányt vettem feleségül
(amerikai vígjáték, 1942) FF
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Kedves (ism.)
13.20 Anna
(kanadai sorozat – 4/3.)
15.05 Fehér éjszakák (ism.)
16.15 Kamera a hátizsákban
(ismeretterjesztő film – 1.)
A Hubulá – Utazás a Baliem-völgybe
16.45 A jólét alapjai
(angol film – 10/9.)
Kínálat, kereslet, ár – Az ár és a termelő
17.05 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 44.)
17.30 Szamba és Ugri
A felhők városa
– Adventi versek
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Bolondok doktora
(olasz vígjáték)
19.45 Mű-terem-tés
20.35 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Keserű aratás
(német film)
23.15 Híradó
23.40 Az éjszaka filmje
Menyegző
(lengyel film, ism.)
1.40 Esti kérdés

HBO

5.45 Mozimánia
6.40 Senki sem tökéletes
(amerikai vígjáték)
8.10 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai film)
9.40 A Glastonbury fesztivál
11.20 Richie Rich – Rosszcsont beforr
(amerikai vígjáték)
12.55 Töketlenek
14.25 Válaszd a befutót!
15.55 Rainbow – Ellopták a szivárványt
(amerikai film)
17.30 Alf
(amerikai sorozat)
18.00 Kung-fu
19.05 Karácsonyi csodák
20.00 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
(angol bábfilm)
21.05 Mozimánia: Charlton Heston
22.00 Kemény fegyház
(amerikai akciófilm)
23.35 Philadelphia
1.40 A célököl – Tyson
(amerikai film)
3.30 A Perez család
(amerikai film)

TV3

15.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 160.)
16.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 37.)
16.30 Fejvadász
(amerikai sorozat, ism. – 6.)
17.30 Aszfaltbetyár (ism.)
18.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 31.)
18.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 40.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 34.)
21.00 Szörnyecskék
(amerikai film, 1984)
23.00 Hír3 (ism.)
23.30 Drága testek
(amerikai sorozat – 8.)
0.25 Az örök Frankenstein
(amerikai horror)
2.00 NBA kosárlabdamérkőzés

MSat

1.10 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
14.00 Autó-motor (ism.)
14.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 205.)
15.00 Játszd újra…
15.30 Csengetett,  Mylord?
(angol sorozat – 12.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. – 28.)
18.00 Poirot
(angol sorozat, ism.)
19.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 210.)
19.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 15.)
20.30 Poirot
(angol sorozat – 42.)
21.30 Sárkánytűz
(amerikai karatefilm)
23.25 Elektric blue (ism.)
0.25 Autó-motor extra

Szív TV

6.00 Más
6.30 Torna
7.00 City
7.15 Kapásjelző
7.30 Pénzvilág
8.30 Szilágyi cseveg
9.30 Torna
10.00 Design
10.30 Információs magazin
11.00 Környezetvédelem
11.30 Fészek
12.30 Különjárat
13.00 Gulliver
Utazási magazin
13.30 Palánta
Családi magazin
14.00 Testszépítés
14.30 Tabuk nélkül
15.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
15.30 Az észak vadvilága
16.00 Az észak vadvilága
16.30 RPS – News
17.00 Éjjeli menedék
(francia film, ism.)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm-sorozat)
19.45 Hogyan növekednek?
20.00 Fajdparádé (ism.)
21.00 Pentagram
(amerikai thriller)
23.00 Csillagjegyző
23.30 Emmanuelle – 10.
(francia erotikus sorozat)
24.00 Végzetes vágyak bárja
(amerikai thriller)

ATV

19.05 Zsebi bébi mese
19.35 Ingatlanpanoráma
20.00 Lovagias ügy
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Elítélve

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek