Tv műsor – 1997. november 8. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
– Nyegleó
Viharlovag
– Foxi Maxi
Foxi Maxi, a taxis
– Frédi és Béni
Dajka-kalamajka
– Tom és Jerry
A nyúlszívű macska
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló (ismétlés)
9.15 A hátvéd halála és feltámadása
(tévéfilm, ismétlés)
10.15 Szókimondó
11.00 Família Kft. (ismétlés)
11.30 Hélene szeme – Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat, ismétlés – 18/16.)
12.20 Szomszédok (ismétlés)
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 Ez itt a harmadik évezred?
A PC abc különkiadása
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.00 Telesport
14.55 Filmmúzeum
Navigátor
(amerikai film)
16.00 Interoperett gála (ismétlés)
16.50 Vers mindenkinek
16.55 Manőver
17.20 Zóna
17.50 Jelenségek az állatvilágban
(angol ismeretterjesztő sorozat – 18/5.)
Delfinszemmel a sekélytenger
18.20 Unokáink sem fogják látni…
19.00 Minden, ami zene
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A Szabin nők elrablása
A Heltai Színpad bemutatója
Zenés komédia két részben
21.45 Éjszakai rohanás
(amerikai film)
23.50 Koktél bár

MTV 2

8.55 Műsorismertetés
9.00 PC abc
9.30 Hrvatska kronika
9.55 Unser Bildschirm
10.20 Ecranul nostru
10.45 Srpski Ekran
11.10 Domovina
11.35 Patrin – Üzenet – Vorba
12.00 Déli harangszó
12.05 Körkép
12.30 Mivé lett a virágzó mezőváros?
13.00 A szerelem jogán
(brazil filmsorozat, ism. – 160/24-27.)
15.05 Gyöngyök
15.35 Nepál
Magyar krónika
(dokumentumsorozat – 8/7.)
16.00 Államháztartási reform (ism.)
16.05 Európai Utas
16.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
16.55 Időjárás
17.00 Telesport
19.00 A magyar irodalom képes története (ism.)
19.30 Família Kft.
20.05 Hírek az Unióról
20.10 Esély a túlélésre
21.10 IV. magyar drámaíró-verseny
(összefoglaló)
22.15 Telesport
Birkózó csapatbajnokság
22.45 Devictus Vincit – Legyőzetve győz
(tévéfilm, ism. – 2/2.)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
– Mot
– Turbókölykök
– Zatour, a csodacsacsi
– Rumli, a bajkeverés bajnoka
– Brémai muzsikusok
– Itsy Spider
– Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
– Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat – 3.)
11.30 Űrapu
(amerikai filmsorozat – 2.)
12.00 Sándor Mátyás
(francia film)
13.30 Bravo Tv
Ifjúsági magazin
15.30 A Kalahári-sivatag élővilága
(amerikai dokumentumfilm)
16.30 Kettős bevetés
(német filmsorozat, ismétlés – 2.)
17.30 Mentőangyalok
Kezdetek és végzetek
(amerikai filmsorozat, ismétlés – 2.)
18.30 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
19.00 Híradó
19.30 Kandi kamera
20.00 Földrengés
(amerikai film)
22.30 American Graffiti
(amerikai film)

TV2

7.00 Egérfogó
Komputertanfolyam
7.30 Érték-mérték
Magazinműsor
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyök színpad
Ifjú tehetségek fóruma
10.00 Klik
Szász Marci komputerműsora
10.30 Hétxhét
Kulturális ajánlóműsor
11.00 Fehér farkasok
Német film
13.00 Árvácska
(magyar film)
15.00 Csak semmi pánik
(magyar film)
16.30 A tv2 és a Discovery Channel bemutatja
A Góbi sivatag titkai
(amerikai dokumentumfilm)
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 6.)
18.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Szakasz
(amerikai film)
22.00 Bestseller: Egy bérgyilkos vallomásai
(amerikai film)
24.00 A csábítás ösztöne
(amerikai erotikus film)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
Hubertus – Barangoló
7.40 Rupert maci kalandjai
(kanadai sorozat – 13/7.)
8.05 Győztesnek születtek
8.20 Babar
(kanadai sorozat)
8.45 Mesefilmek
9.00 Kicsoda a micsoda
9.30 Nyelvőrző
10.05 Tarkabarka
11.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Vers – Lapozó – Hírek
12.25 A két Bajthay
14.00 Élő egyház
14.15 Dunakorzó
15.45 Pop-sa-rock
16.10 Ziccer, amit kár lenne kihagyni
16.50 Sólyomszem
(amerikai sorozat – 22/17.)
17.35 Susogó vadon
(finn mesefilm – 4.)
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat – 19.)
19.10 Agatha Christie Poirot-történetei
(angol film)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Cogburn, a békebíró
(amerikai western)
23.25 Híradó
23.55 Az éjszaka filmje
Zsaruszerelem
(francia film)

HBO

5.45 Vadócok
(amerikai természetfilm)
6.20 Az idő végeztéig
(amerikai film)
8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
12.00 Apócák a pácban
13.30 Világverők
15.30 Bundesliga 14. forduló
17.35 Szép szőke herceg
19.10 Állati élet
20.05 Pillangó
22.35 Ha a falak beszélni tudnának
0.10  Kedves kis hazug
(francia szexfilm)
1.50 Angyalok és rovarok
(angol film)
3.45 Mulholland – Gyilkos negyed
(amerikai thriller)

TV3

8.00 72 óra
Kulturális ajánlóműsor (ism.)
8.30 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Lassie – Lassie hazatér
(angol sorozat – 2.)
9.30 Rejtélyes kalandok
(amerikai sorozat – 2.)
10.00 Cream21
Könnyűzenei toplista (ism.)
10.30 Cinema
Mozimagazin (ism.)
11.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 10.)
12.00 Gillette World Sport Special (ism.)
12.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 10.)
13.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 10.)
14.00 Sportközvetítés (ism.)
16.00 Nancy Drew
(kanadai sorozat – 2.)
16.30 A hóbortos Twist
család
(ausztrál sorozat – 2.)
17.00 Modell Tv – a divat világa (ism.)
17.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 1.)
18.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 1.)
19.30 Hír3
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 2.)
21.00 Farkasokkal táncoló
(amerikai film)
0.30 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat – 2.)
1.30 Modell Tv – a divat világa (ism.)

MSat

0.50 Music Box
9.40 Mosó macik
10.10 Állati mesék
10.40 Popeye
11.10 Pufóka kalandjai
11.40 Ma esti Muppet!
12.10 Music Box Top Ten
12.40 Bulivonal
13.10 Rocktükör
13.40 MSAT Klub
14.10 Kakaóvaj
(amerikai ifjúsági vígjáték, ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai krimisorozat, ism. – 14.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai krimisorozat – 11.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat – 69.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol vígjátéksorozat – 10.)
20.00 Küzdelem életre-halálra
(amerikai akciófilm)
21.50 A horror háza – Az elvérzett ház
(angol sorozat – 10.)
22.50 Veszélyes élvezetek
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV

11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm – 3.)
11.30 Reader’s Digest
(természetfilm-sorozat – 1.)
11.45 Hogyan növekednek?
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste (ismétlés) – 4.
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/7.)
14.30 Rin-Tin-Tin – 90.
15.00 A nagy geg 2.
16.00 A szerelem tengere
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Pepsi Show City
19.00 Palánta
19.30 Most figyelj csak!
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Tengerparti láz
23.30 Sztár-bár (ismétlés)
24.00 Elátkozott
(amerikai film)

ATV

11.30 DIM
13.30 Isten akarata
19.30 Ingatlanpanoráma
19.45 László atya műsora
20.00 Érdekességek a nagyvilágból
20.30 A Hang
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek