Tv műsor – 1997. november 30. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
7.05 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat – 13/13.)
Furcsa látogató
7.30 Süsü, a sárkány kalandjai
(zenés bábjáték, ism.)
Süsü és a sárkánylány
7.50 Bocsoda – Hal-dal
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.05 Maja, a méhecske
(osztrák rajzfilmsorozat)
Marvin, a vakond
10.35 Az agy felfedezése
(amerikai dokumentumfilm-­sorozat – 5/3. rész)
Emlékezet
11.30 Talabér Erzsébet nótafelvételeiből (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.35 Holtpont
(riportműsor)
13.05 Cogburn, a békebíró
(amerikai film)
15.00 Életjel
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.10 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Repülő palimadarak
– Apa szabadságon
(amerikai rajzfilm, ism.)
– Blossom
(amerikai sorozat – 27.)
17.05 Ön dönt!
18.00 Vers mindenkinek
18.05 Helló, Magyarország!
18.50 Minden, ami zene
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Az eastwicki boszorkányok
(amerikai vígjáték)
22.00 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat – 17/12.)
Cseppet sem szenteste
22.45 Tonik
23.15 Az utolsó megbízatás
(amerikai film)

MTV 2

9.15 Műsorismertetés
9.20 Szerkeszti a néző
Különös házasság (ism. – 4/4.)
11.00 Telesport
Medikémia-Partizan Belgrad
Férfi nemzetközi röplabdamérkőzés
13.00 Svédország-USA
Tenisz DK-döntő
15.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. – 107.)
15.30 Zenebutik – Zenehíd
16.30 PoliTour
Világjáró mozaik
17.05 Baywatch
(amerikai sorozat – 22/20.)
A torony
17.50 Időjárás
18.05 Andalúziái kutya éji dala
18.30 Anno
19.05 „21-es show”
19.30 Anton Csehov: Ványa bácsi
A Radnóti Színház előadása, felvételről
21.50 Telesport
Svédország-USA
Tenisz DK-döntő
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Candy, Candy Mot; Turbókölykök; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Brémai muzsikusok; Icipici pók; Kenguk
(rajzfilmsorozatok)
Enid Blyton kalandfilm-sorozata
11.00 Lassie
(amerikai sorozat – 10.)
11.30 Űrapu
(amerikai sorozat – 10.)
12.00 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
13.00 Szívvel és lélekkel
14.00 Esernyőtrükk
(francia film, 1980)
15.30 A csodacsatár
(magyar film, 1956)
17.00 Történetek egy indiai dzsungelról
(dokumentumfilm)
18.00 Szemtől szemben
(politikai interjú)
18.30 Dóra jelenti
19.00 Híradó
19.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 3.)
20.15 A nagy Waldo Pepper
(amerikai film)
21.50 Rock and roll sztori (ismétlés)
23.30 Szemtől szemben (ismétlés)
24.00 Dóra jelenti (ismétlés)

TV2

7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve – 8.
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
Tinédzserek tapasztalatcseréje
10.00 Follow me – Nyelvlecke
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
11.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.00 Gyökereink
Fél óra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.30 Nótaszó
A TV2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. – 35-39.)
15.00 TOP 10
(magyar slágerlista)
15.30 Szuper csapat
(amerikai filmsorozat – 9.)
16.30 Sportvilág
17.30 Kacsintások
18.00 Tények – Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 Életben maradtak
(amerikai film)
22.30 Dögkeselyű
(magyar film)
24.00 Napló (ismétlés)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
– Reggeli muzsika
– Élő forrás
8.00 Mindennapi matematika
8.20 Egy szem borsó, két szem borsó
(mesefilm)
8.30 Állati sorsok
Az elefánt
9.25 Csőgatya királyfi
(brit animációs film)
9.50 Pop-sa-rock (ism.)
10.20 Zöldszem, Zöldfül
10.50 Táncház
11.20 Kapcsok
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Vers
12.10 „Csak még egyszer haza tudnék menni”
12.25 A legkisebb törpe segít
12.35 Egy legenda életre kel
Portréfilm Puskás Ferencről – 2/2.
13.25 Indiai képsorok
13.50 Postabontás – Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek – Régi híradók
16.50 Lakáskulcs
17.35 Moha és Páfrány
– Simon és Pénelopka csodálatos kalandjai
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 A tettes ismeretlen
(magyar film, 1957)
20.45 Mozgó Kép
21.15 Sportpercek
21.25 Múltból vett jövő
21.55 Biliárdmester
(olasz krimi)
23.45 Sportképek (ism.)

HBO

5.45 Sztárközelben: Billy Crystal
6.20 Gombháború
(angol film)
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 Állati élet
Azok a kedves cápák…
11.30 Az idő végezetéig
(amerikai családi film)
13.00 Tücsökkalandok New Yorkban
(amerikai rajzfilm)
14.20 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
16.20 Ápolandó ápolók
(amerikai film)
17.45 Medicine Man
(amerikai kalandfilm)
19.30 Bundesliga-összefoglaló
20.35 Szemtől szemben
(amerikai akciófilm)
1.10 Neruda postása
(olasz film)
2.55 Bundesliga-összefoglaló
3.55 Csőre töltve
(amerikai vígjáték)

TV3

8.00 Profitvadász
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai nyomában
(sorozat – 5.)
9.00 Denver, az utolsó dinoszaurusz
(sorozat – 4.)
9.30 Marci és Rozsdás
(rajzfilmsorozat – 6.)
10.00 Szeszélyes természet
(angol természetfilm)
11.00 Modell Tv
11.30 Aviator
12.00 Gyula vitéz télen-nyáron
(magyar film, 1970)
13.30 Tengeri emlősök
(természetfilm-sorozat – 5.)
14.00 Országjáró kamera
14.30 Pauly
(amerikai sorozat – 5.)
15.00 Angyal (angol sorozat – 5.)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 4.)
17.00 Star Trek
(sorozat – 5.)
18.00 Aloha – sportmagazin
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat – 4.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat – 5.)
21.00 Krokodil Dundee
(ausztrál vígjáték)
23.00 Cracker
(angol sorozat – 6.)
24.00 Profitvadász (ismétlés)

MSat

0.40 Music Box
9.20 Power Rangers
Bolházni vagy nem bolházni
9.50 Slapaj kalandjai
10.20 Kimba
10.50 Delfy
11.20 A kutya, aki véget vetett a háborúnak (ism.)
13.10 Álomsziget (38.)
14.10 Eszelős forgatás (ismétlés)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT-koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. – 21.)
19.00 Gabriella-show
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 40.)
20.00 Dilizsaruk
(sorozat – 8.)
20.30 A kölyök
(amerikai krimi)
22.20 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 18.)
23.20 Végső harc (ism.)

Szív TV

6.00 Pepsi-showcity
6.30 Torna
7.00 Családi magazin
7.30 Slágermúzeum
8.00 Gyerekeknek
8.30 Action Man
9.00 Most figyelj csak!
9.30 Barkácsmagazin
10.00 Különjárat
10.30 Utazás Gasztronómiában
11.00 Északi erdőrengeteg
(angol természetfilm)
12.00 Utazási ajánló
12.30 Egészségmagazin
13.00 Forró szél
(sorozat, ism.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/14.)
14.30 Rin-Tin-Tin (99.)
15.00 Philip Marlowe esetei (ism. – 5.)
16.00 Patton utolsó napja 2.
(amerikai háborús film)
17.45 Díjugrató verseny
18.00 Blende
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm – 8.)
19.00 Premier
Szegedi kortárs balett
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Észak vadvilága
A jávorszarvas
20.30 Szilágyi János cseveg
21.30 A halál színei
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.30 Ingatlanpanoráma
19.55 Szoknyás Faust
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Cicispipik vakáción

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek