Tv műsor – 1997. november 3. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Még egyszer!
Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. – 182/115-118.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Vasárnapi muzsika – hétközben
13.00 Hír-Világ
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat – 191/5.)
15.55 Gyerekeknek!
Ficánkoló (ismétlés)
16.00 Kisokos
Hírtörténetek gyerekeknek
16.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/24.)
17.00 Pos(z)itív
Gyermekpszichiátria Szegeden – 4.
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Államháztartási reform
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!…”
18.15 Gyerekeknek!
A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
Altató
18.25 Magyarok cselekedetei
18.35 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/9.)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Nyitott száj
Politikai vitashow
20.50 X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
Clyde Brockman végső nyugodalma
(Feliratozva is!)
21.40 Ötszemközt
22.25 Kenó
22.30 A Kennedy klán
(angol dokumentumfilm-sorozat – 4/2.)
„Öreg Joe, a nagy varázsló”
23.25 A komputer gyermeke
(amerikai sci-fi)
0.55 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Izom-láz
17.35 Tangó három szólamban – Ne hagyd magad, Benny!
(dán tévéfilmsorozat – 5/5.)
18.25 Időjárás
18.30 TH
Tudományos híradó
19.00 Telesport
Újpesti TE-Ferencváros bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Csízió
21.05 Szemlátomást
„És kártya fordul, kártya mén”
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Önarckép
Egy operaénekes portréja: Kováts Kolos (ism.)
23.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
(reggeli információs magazin)
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
9.00 Randevú Edittel
(talkshow, ismétlés)
10.00 Klip klub (ismétlés)
10.30 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat, ismétlés – 4.)
11.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 4.)
12.00 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 4.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
A legfrissebb hazai és külföldi klipek
14.30 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 5.)
15.00 Gól
(francia rajzfilmsorozat – 5.)
15.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat)
16.00 Sweet Valley – Reménytelen szerelem
(amerikai sorozat – 5.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 5.)
17.30 Sliders
(amerikai filmsorozat – 5.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(szórakoztató közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Véres nyomok
(német film)
21.30 Reflex
(vitaműsor)
22.30 Híradó
23.00 Mona Lisa
(amerikai film, ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 19.)
9.00 Délelőtt a tv2-vel
(életmódmagazin)
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 21.)
12.00 Tények délben!
12.05 Stádium
A tv2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 21.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 20.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 20.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 20.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal – Pánik
(spanyol animációs film – 26/19.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 20.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 21.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 21.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 23.)
20.00 A gyermekkor vége
(amerikai film)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények, Időjárás; A tények hátterében; Emberi tényező; Tények – öt percben; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 5.)
24.00 Egy kórház magánélete
1.00 Tények (ism.)

Duna TV

5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?!
– A sokarcú kultúra – 3.
8.30 Járóföld – Hazai tájakon
7. rész: A Szigetközben
9.00 Képes krónika
10.10 Váltó (ism.)
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
12.45 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.05 Popeye, a tengerész
Farmerháború
A rodeó királya
13.25 Lássuk, hogyan növekednek!
A szárazföldi teknős
13.40 Zöldszem, Zöldfül
14.10 Tarkabarka (ism.)
15.10 A magyar tudomány napja
Neumann János
(dokumentumfilm)
16.15 Múltból vett jövő
16.40 Harmónia
17.15 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 32.)
17.40 Jája és Pája
Hogyan készítettek születésnapi ajándékot?
– Tom
Trükkös fényképek
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
(skót sorozat)
Árkádiában
19.10 Találkozópont
Eurogazdasági magazin
19.45 NATO-mozaik
Bővítés és megújulás
20.05 Helikon
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Zbyszek – Cybulski útja
(lengyel életrajzi film)
22.50 A szecesszió kora
(olasz ismeretterjesztő sorozat)
Végső örvény
23.45 Híradó

HBO

5.45 Mozi! Mozi! Mozi!
6.20 Aranyláz
(amerikai némafilm)
7.45 Bundesliga 13. forduló
9.50 Bundesliga összefoglaló
10.55 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
12.45 Zöld szója
(amerikai sci-fi)
14.20 A Cisco kölyök
(amerikai western)
15.55 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
17.30 Lois és Clark
18.35 Az idő végezetéig
(amerikai családi film)
20.10 X Polgártárs
22.00 Drakula
0.05 Mulholland – Gyilkos negyed
1.50 Oroszlánszív
(amerikai akciófilm)
3.40 Gyorsabb a halálnál
(amerikai western)

TV3

13.30 Quinn doktornő, a varázsló – A járvány
(amerikai sorozat, ism. – 1.)
14.30 Ki a főnök? – 5.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 5.)
16.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 5.)
17.00 Gillette World Sport Special
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 6.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 6.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 6.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 6.)
21.00 Selyemgubó
(amerikai film)
23.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 5.)

MSat

1.30 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
12.40 MSAT Klub (ism.)
13.10 Rocktükör (ism.)
13.40 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 171.)
14.10 Játszd újra…
14.40 Kakaóvaj
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Őrült sportok (ismétlés – 2.)
17.30 Fashion Tv (ismétlés – 2.)
18.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism. – 10.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. – 64.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 176.)
20.00 A lótusz virágai
(amerikai film)
21.55 Cops
(amerikai sorozat  – 86.)
22.25 A3-ik vonal
23.25 Pokoltól a győzelemig
(amerikai film, ism.)

Szív TV

9.30 Torna nőknek
10.00 Én és apa új felesége
(amerikai film)
11.00 Palánta
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Lámpás
14.30 Benkó Dixieland Band
15.00 Beszélő állatok
(amerikai film)
16.00 Rin-Tin-Tin
(sorozat – 90.)
16.30 Más
17.00 Fény és árnyék
(magyar film)
19.00 Képes recept
19.30 Action Man – 7.
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 4.)
21.00 Sorozatgyilkos
(amerikai thriller)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle – 3.

ATV

5.30 ATV-magazin
19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Véres kincs
22.00 Ingatlankavalkád
22.20 Jelenetek a bábuk életéből

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek