Tv műsor – 1997. november 25. – Kedd

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Nagy siker volt!
Kémeri
(tévéfilmsorozat, ism.)
Az ellopott arany
10.15 A kígyók birodalma
11.10 Sportakadémia
(francia sorozat, ism.)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 A Víg özvegytől – A mosoly országáig
Hangverseny Lehár Ferenc műveiből (ism.)
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/37.)
17.00 Sorstársak
17.15 Tipp-Hopp!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Gyerekeknek!
Vackor az I. b-ben
(rajzfilmsorozat, ism.)
Egy piszén pisze kölyökmackó vigasságos napjairól
18.30 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/22.)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új sorozat!
Vészhelyzet (III. sorozat)
(amerikai tévéfilmsorozat – 22/1. rész)
Carter doktor, ha nem tévedek
20.50 Kriminális
21.25 Publikum
21.55 Magyarok cselekedetei
22.00 Kenó
22.05 Keleti p.u. – Mi, húszévesek
Bohóc a falon
(magyar film, 1967)
23.25 Telesport
Bajnokok Ligája – előzetes
23.55 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
8.25 Műsorismertetés
8.30 Közvetítés a parlament üléséről
– Műsorismertetés
16.20 Euroklick
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Uzun Köj
Hosszú dal
17.30 Derrick
(német filmsorozat)
Borgelt úr ünnepi vacsorái
18.35 Gaia
„Angolkisasszonyok” II.
19.05 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Robert Delaunay: Champs de Mars
19.15 Gyerekeknek
Mikrobi
(rajzfilmsorozat, ism. – 12/6.)
Zenélő kaktuszok
19.30 Az Onedin család
(angol sorozat – 182/131.)
Irányt válts!
20.00 Szabad verseny
20.35 Ombudsnő – Nőmagazin
21.00 HT – Háttértudomány
21.25 Államháztartási reform (ism.)
21.30 Telemázli
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Universitas

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.30 Pumukli
(német-magyar sorozat, ism.)
11.00 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 20.)
11.20 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 20.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 20.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Pumukli
(német-magyar sorozat)
15.00 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 21.)
15.30 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat – 21.)
15.55 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat – 29.)
16.20 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 21.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat – 21.)
17.40 Sliders
(amerikai filmsorozat – 21.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Kettős bevetés
(német filmsorozat – 5.)
21.00 Végzetes hazugság
(német film)
22.40 A barna öltönyös férfi
(német film, ism.)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2

5.45 Faluvilág
6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
7.50 Játék
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 25.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
9.10 Játék
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 37.)
12.00 Tények – Időjárás
12.05 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 37.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 36.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 36.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 36.)
15.00 Csipsz
(ifjúsági magazin)
– Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 9.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 36.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 37.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 36.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 38.)
20.00 Kaméleon
(amerikai sorozat – 8.)
21.00 Kennedy űrközpont jelentkezik
(amerikai sorozat – 9.)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények, Időjárás; A tények hátterében; Emberi tényező; Tények – öt percben; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Kobra
(amerikai sorozat – 8.)
24.00 Hajnaltól napestig
1.00 Tények (ismétlés)

Duna TV

7.00 Képes krónika
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?!
Járóföld – hazai tájakon
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek – 6.
9.00 Képes krónika
10.55 Látóhatár (ism.)
11.30 Harmónia (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye, a tengerész
13.05 Minoritates Mundi (ism.)
13.45 Az Ázsia-sztráda népei és országai
(japán ismeretterjesztő film – 10/8.)
Pakisztán
14.40 Cadfael barát
(angol film – 4/3.)
A Szent Giles-i leprás
15.55 Szóbazár (ism.
16.25 Színházi Élet (ism.)
17.10 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi – 123/4.)
17.35 Jája és Pája
A fülbevaló
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Üvöltő szelek
(angol sorozat – 5/4.)
19.15 Szlovákia műemlékei
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Egy legenda életre kel
Portréfilm Puskás Ferencről – 2/1.
22.25 Hosszabbítás
Vitaműsor a magyar labdarúgás aktuális kérdéseiről
23.25 Híradó

HBO

5.45 Gombháború
(angol film)
7.25 Egy lány miatt
(francia film)
9.15 Fekete szépség
(amerikai családi film)
10.45 Jasper, a dög
12.15 Dilis bagázs
14.05 A gyereknepper
(amerikai filmdráma)
15.35 Négy esküvő és egy temetés
17.30 Jó barátok
18.00 Kaliforniába jöttem
18.35 Sztárközelben: Dan Aykroyd
19.05 Melrose Place
20.00 Csőre töltve
21.35 Szentháromság és csokoládé
(angol film)
23.20 Amos és Andrew bilincsben
0.55 Frankie, a légy
2.30 Ha a falak beszélni tudnának
4.05 Segítség, csaló!
(francia vígjáték)

TV3

13.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 144.)
14.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 21.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 21.)
16.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 21.)
17.00 Zöld Pont
Zöld sportok magazinja
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 22.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 22.)
19.00 Ki a főnök? (22.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia (22.)
21.00 Pillangó úrfi
(amerikai film)
23.00 Egy rém rendes család (18.)
23.30 Horgászbuli (ismétlés)

MSat

0.40 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
13.00 News-da (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 187.)
14.00 Játszd újra…
14.30 Trükkös Tomi visszatér (ism.)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Álomsziget
(amerikai sorozat, ism. – 5.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat, ism. – 13.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. – 86.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 192.)
20.00 Waczak Szálló
(angol sorozat – 2.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism. – 39.)
21.30 Dilizsaruk (ism. – 7.)
22.00 Pacific Blue
(sorozat – 20.)
23.00 Kedves fészek
(angol sorozat – 4.)
24.00 Autó-motor extra (ism.)
0.30 Gyilkos portré (ism.)

Szív TV

10.00 Pénzvilág
11.00 pH-érték
11.30 Benkó Dixieland Band
12.30 Zene essen beléd!
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.00 Testszépítés
14.30 RPS-News
Popzenei híradó
15.00 Földgömb
Utazási magazin
15.30 Pepsi Show City
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/13.)
16.30 Különjárat
17.00 Árulás 1.
(angol-ausztrál krimi)
19.00 Jó utat!
Közlekedésbiztonság
19.30 Most figyelj csak!
20.00 S. K.
Barkácsmagazin
20.30 Negyedik dimenzió
Ufómagazin
21.00 Mérgezett szívek
(amerikai film)
23.00 Erdélyi kastély
(film, ismétlés)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 Autók-motorok
21.00 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek