Tv műsor – 1997. november 24. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Még egyszer!
Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat, ism. – 182/127-130.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Vasárnapi muzsika – hétközben
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
14.50 Televideo
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Kisokos
16.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
Kányádi Sándor verse
Kérdezgető; Te kis juhász, merre mész?
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/36.)
17.00 Szócső
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Államháztartási reform
18.05 Vers mindenkinek
18.10 „Engedjétek hozzám!…”
18.15 Gyerekeknek!
A jóságos fogtündér egerek
Hullócsillagok
18.30 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/21.)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Felnőtt nézőinknek!
X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai tévéfilmsorozat)
(Feliratozva is!)
Séta
20.45 Frei-dosszié
Beszélő állatok
21.35 Szabó család 2000
Jubileumi gálaműsor
22.25 Magyarok cselekedetei
22.30 Mixishow
Új sportfogadási játék: Tippmix
22.55 Kenó
23.00 Hószakadás
(magyar film, 1974)
0.35 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
13.55 Műsorismertetés
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Túrabakancs
Turistamagazin
17.30 Csízió
17.35 Nyitott stúdió (ism.)
17.55 Napló
Káosz a természetgyógyászatban
18.25 Időjárás
18.30 TH
19.00 Telesport
Kispest Honvéd-Újpesti TE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.00 Yitzhak Rabin – a béke katonája
(izraeli dokumentumfilm)
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Fekete augusztus
(brazil tévéfilmsorozat – 6/5. rész)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.30 Pumukli
(német-magyar sorozat, ism.)
11.00 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 19.)
11.20 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 19.)
12.10 Sliders (ism. – 19.)
13.00 Randevú Edittel
14.00 Klip klub
14.30 Pumukli
15.00 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 20.)
15.30 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat – 20.)
15.55 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat – 28.)
16.20 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 20.)
Eszelős szerelem
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat – 20.)
17.40 Sliders
(amerikai filmsorozat – 20.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 A barna öltönyös férfi
(német film)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Nagymamák harcállásban
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2

5.45 Faluvilág
6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
7.50 Játék
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 34.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.10 Játék
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 36.)
12.00 Tények délben!
12.05 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 36.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.- 35.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 35.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 35.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
– Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 8.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 35.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 36.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 35.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 37.)
20.00 Asszonyok a teljes idegösszeomlás szélén
(spanyol film)
21.40 Mindent vagy semmit!
Vágó Istvánnal
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények – Időjárás; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 8.)
24.00 Hajnaltól napestig
1.00 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?!
A sokarcú kultúra – 5.
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek – 5.
9.00 Képes krónika
10.45 Esti kérdés
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
13.00 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.20 Közép-európai magazin (ism.)
14.00 Trópusi hőség
(kanadai sorozat – 21.)
14.55 Tarkabarka (ism.)
15.55 Mü-terem-tés (ism.)
16.35 Harmónia
17.10 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 38.)
17.35 Jája és Pája
– Simon és Pénelopka, csodálatos kalandjai
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Zokogó majom
(tévéfilmsorozat – 6/3.)
Egy élhetetlen család kálváriája
19.20 Látóhatár
20.00 Minoritates Mundi
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Egy frusztrált hedonista visszaemlékezései
Dr. Lada Nikolenko portréja
22.40 Heinrich Böll
(francia portréfilm)
23.10 Híradó

HBO

5.45 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
7.20 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
9.05 Bundesliga 16. forduló
11.10 Bundesliga-összefoglaló
12.15 Egyedül az erdőben
(amerikai családi film)
13.45 Kvíz-show
(amerikai film)
15.55 Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le
(angol vígjáték)
17.30 Superman kalandjai – Lois és Clark
18.35 A mágus
(amerikai film)
20.10 Túl a hídon
(amerikai film)
22.00 Flört
(feliratos amerikai film)
23.30 Pokolsztráda
(amerikai film)
0.15 Pillangó
(amerikai film)
3.45 Neruda postása
(olasz film)

TV3

14.00 Kisasszony
(brazil sorozat – 143.)
14.30 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism. – 3.)
15.30 Star Trek
(amerikai sorozat, ism. – 4.)
16.30 Aloha sport (ism.)
17.00 Gillette World Sport Special
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 21.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 21.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 21.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 21.)
21.00 A légy
(amerikai horror)
22.55 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 17.)
23.25 Select magazin
Divat, kultúra, életmód (ismétlés)

MSat

1.15 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
12.45 MSAT Klub (ism.)
13.15 Rocktükör (ism.)
13.45 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 186.)
14.15 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
14.45 Simon és az álomvadász
(amerikai ifjúsági film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Őrült sportok (ismétlés – 5.)
17.30 Fashion Tv (ism. – 5.)
18.00 Minden lében két kanál (ism. – 13.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. – 85.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 191.)
20.00 Véres ököl
(amerikai film)
21.50 Pacific Blue
(amerikai sorozat – 19.)
22.50 A3-ik vonal
23.50 Hideg, mint a kő
(amerikai film, ism.)

Szív TV

7.00 Ismétlések
9.30 Torna
10.00 Konyhashow
11.00 Palánta
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Lámpás
14.00 Torna
14.30 Sztár-bár
15.00 Benkó Dixieland Band
15.30 Full contact
Küzdősport-magazin
16.00 Rin-Tin-Tin (98.)
16.30 Más
17.00 Erdélyi kastély
(film, 1940 FF)
19.00 Duci-magazin
19.30 Action Man (13.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 7.)
21.00 40 millió dollár a tét
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Emmanuelle – 6.

ATV

5.30 ATV-magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Az ördög hatalma
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
22.35 Zabolátlan vágyak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek