Tv műsor – 1997. november 20. – Csütörtök

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ism. – 192/15.)
9.35 Szatelit (ism.)
10.15 Záróra után (ism.)
10.40 Cirka-firka (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat, ism. – 27/17.)
Silva döntése
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05 Az örökzöld „örökzöldek”
Gábor S. Pál dalaiból
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Együtt – Életképek
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat – 192/16. rész)
15.55 Gyerekeknek!
Mondák a magyar történelemből
Lehel kürtje
(rajzfilm)
16.05 Ne bántsd a barátom!
(dán dokumentumfilm, ism.)
Minden jó, ha jó a vége
16.20 Zenelánc
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/35. rész)
17.00 Tévédoktor
A hátfájás
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 Érted is, amit olvasol?
Magyarázatos Biblia magyarul
18.20 Gyerekeknek!
Vízipók – csodapók
(rajzfilmsorozat)
18.35 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/20. rész)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Friderikusz-show
22.35 Magyarok cselekedetei
22.40 Kenó
22.45 A férjem szeretői
(francia tévéfilm)
0.10 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
16.20 Műsorismertetés
16.25 Zöld bolygó
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Sport és felfedezés
(francia ismeretterjesztő sorozat – 12/7.)
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Párok és házaspárok tízezer év mesterművein
Álmodozók és szunnyadók (ism.)
19.15 Gyerekeknek
Zenélő gyermekkezek
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat – 182/129.)
Kétkulacsosok
20.00 Zene, zene, zene
20.50 A divat arénájában
(angol dokumentumfilm-sorozat, ism. – 6/6.)
Yves Saint Laurent
21.45 Klip-mix
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Fekete augusztus
(brazil tévéfilmsorozat – 6/3. rész)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ismétlés)
9.55 Klip klub (ism.)
10.30 Pumukli (ismétlés)
11.00 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
11.20 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
12.10 Sliders
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Pumukli
(német-magyar sorozat)
15.00 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 18.)
15.30 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat – 18.)
15.55 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat – 20.)
16.20 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 18.)
Kemény meló
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 18.)
17.40 Sliders
(amerikai sorozat – 18.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Angyali érintés
(amerikai filmsorozat – 4.)
21.00 Üdvözöljük a Paradicsomban!
(amerikai film)
22.40 Zsaru, vagy csirkefogó
(francia film, ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2

5.45 Faluvilág
6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
7.50 Játék
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 32.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.10 Játék
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 34.)
10.50 Doktor TV2
12.00 Tények – Időjárás
12.05 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 35.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 32.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 33.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 33.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
– Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 6.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 33.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 33.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 33.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
Hírműsor – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 36.)
20.00 Titkok, látomások
A képzelet és a valóság mezsgyéjén
(magazinműsor)
– A lélek határai (film)
21.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Koponyák – a hiányzó láncszem
22.00 Tények – Jó estét, Magyarország!
Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat – 7.)
24.00 Hajnaltól napestig
0.15 Tények (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Járóföld – hazai tájakon
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek
8.45 Oktatási híradó
9.00 Képes krónika
10.55 Kismamaklub (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Zene tolmáccsal (ism.)
13.40 Felújított filmtekercsek – A leányvári boszorkány
(magyar film, ism.)
15.00 Kincsesház (ism.)
15.40 Amiről a kövek mesélnek – Csongrád (ism.)
16.00 Halld, Izrael!
Zsidó vallási műsor
16.35 Falunéző
16.45 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.10 Jelenko – egy szarvas a rengetegből
(horvát film – 13/5.)
Nehéz döntés
17.40 Tom
A szorzás
– Popeye
Popeye és a heringtolvaj
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Csak egy életed van
(amerikai film)
19.45 Egzóták
(rövidfilm)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A bábjátékos
(kínai-tajvani film)
24.00 Híradó

HBO

5.45 Dilis bagázs
(amerikai vígjáték)
7.40 Kvíz-show
(amerikai film)
9.50 Bundesliga forduló 15.
11.55 Az ártatlanság kora
(amerikai filmdráma)
14.10 Szörfös nindzsák
(amerikai film)
15.35 Johnny Stecchino
(olasz vígjáték)
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
20.10 Szentháromság és csokoládé
(angol filmdráma)
22.00 Melrose Place
22.45 Angyalok és rovarok
(angol film)
0.45 Szerelmi csatározások
2.20 Az éhség
(amerikai horror)
3.55 Gyilkos randevú
(amerikai horror)

TV3

13.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 139.)
14.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism. – 11.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 18.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 18.)
16.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 18.)
17.00 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 19.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 19.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 19.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 19.)
21.00 Spionfióka
(amerikai film)
22.45 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 16.)
23.15 72 óra – kulturális ajánlóműsor (ismétlés)

MSat

1.45 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
13.15 Budo magazin (ism.)
13.45 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 184.)
14.15 Játszd újra…
14.45 Karácsonyi marslakó
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Szirének és szirénák
(amerikai sorozat, ism. – 12.)
18.00 Kedves fészek
(angol sorozat, ism. – 3.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. – 81.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 189.)
20.00 A halál ideje
(amerikai film)
21.50 Murder One
(angol sorozat – 13.)
22.50 Waczak Szálló
(angol sorozat, ism. – 1.)
23.50 Rejtélyes baleset
(amerikai krimi, ism.)

Szív TV

6.00 Ismétlések
Popzenei hírek
6.30 Testszépítés
7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Torna
10.00 Rodeo 1.
(amerikai film, ism.)
11.00 Lámpás
11.30 Autósport
12.30 Ismétlések
Tabuk nélkül
13.00 Full contact
13.30 Akarunk-e élni?
14.00 Torna
14.30 Különjárat
15.00 Terry és Dearing titokzatos élete
(amerikai ifjúsági film)
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/12.)
16.30 Sztár-bár
17.00 Tombola
(amerikai vígjáték)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 Gyilkosok
(amerikai film)
23.00 Continental
(amerikai zenés film) FF

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Árnyékkormány
19.55 Mellékutak
(amerikai film)
21.50 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 ATV-Stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek