Tv műsor – 1997. november 2. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat – 13/11. rész)
Meglepetések
7.30 Süsü, a sárkány kalandjai – Süsü, a pesztra
(zenés bábjáték, ism.)
8.00 Bocsoda
8.20 Gryllus Vilmos daloskönyve
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Glóbusz
11.00 Evangélikus istentisztelet
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 A kölcsönkapott Föld
12.50 Mary White
(amerikai tévéfilm)
14.40 Fejfák (ism.)
15.00 Életjel
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Ha már homár
– A csodakutya
(amerikai rajzfilm, ism.)
– Blossom
(amerikai filmsorozat – 23.)
17.05 Magyarok cselekedetei
17.10 Ön dönt!
A papa vagy a mama
18.10 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 A hét filmje
Családi album
(amerikai tévéfilm – 2/2.)
(Feliratozva is!)
21.30 Viszonyok – Jake munkába áll
(amerikai tévéfilmsorozat – 17/8.)
22.15 Tonik
22.45 Telesport

MTV 2

9.10 Műsorismertetés
9.15 Szerkeszti a néző
A méla Tempefői
(tévéjáték, ism.)
11.00 Telesport
Férfi kosárlabda-mérkőzés
Tollaslabda nemzetközi bajnokság
13.00 Vidéki Anglia
Penshurst júniusban
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism. – 103.)
A zöld bolygó
14.00 A folyó – Expedíció a Nílus nyomában
Sáfrány József sorozata
3/3. rész: Az erdők veszte (ism.)
14.30 Van öt perce?
14.40 Gran Paradiso – egy megmaradt ősi világ
(angol ismeretterjesztő film, ism.)
15.30 Új Reflektor Magazin
16.00 „Illúzió a szerelem…”
16.25 Csízió
16.30 Nepál – A sámán
(dokumentumfilm-sorozat – 8/6.)
17.05 Baywatch
A színésznő (22/16.)
17.50 Időjárás
18.00 Adj már csendességet! (ism.)
18.20 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Richard Estes: Ansonia
Whitney Múzeum, New York
18.30 Anno
19.05 „21-es show”
19.30 Verdi: Traviata
Opera három felvonásban
21.40 Tudósklub (ism.)
22.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Benne:
– Mot
– Turbókölykök
– Zatour, a csodacsacsi
– Rumli, a bajkeverés bajnoka
– Brémai muzsikusok
– Itsy Spider
– Kangoo
(rajzfilmsorozatok)
– Enid Blyton kalandfilmsorozata
11.00 Lassie
(amerikai filmsorozat – 2.)
11.30 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
12.30 Távol Afrikától
(amerikai film, ismétlés)
15.30 Fantomas
(francia-olasz film)
17.30 A Kalahári-sivatag élővilága
(amerikai dokumentumfilm)
18.00 Magyarország ma
Kulturális híradó
18.30 Szemtől szemben
Politikai interjú
19.00 Híradó
19.30 Dóra jelenti
20.00 Mona Lisa
(amerikai film)
21.30 Végzetes szerelem
(amerikai film)
23.30 RTL Sport Klub (ismétlés)

TV2

7.00 Sulisok
A gyermek, a család és az iskola
7.30 Biblia gyermekeknek
Könyvek könyve – 3.
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Megdumáljuk?
10.00 Follow me – Nyelvlecke
10.30 A-Z-ig
(tudományos magazin)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
12.30 Nótaszó
13.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat, ism. – 16-20.)
15.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat – 5.)
16.00 Sportvilág
18.00 Tények – Időjárás
18.10 Napló
A TV2 heti magazinja
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék)
20.00 A kis szemtanú
(amerikai film)
22.00 Macskajáték
(magyar film)
24.00 Titkok, látomások (ismétlés)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
7.05 Reggeli muzsika
Vallási műsor
7.45 Protestáns világ
8.00 Mindennapi matematika
10/2. rész: A szabad ég alatt
8.20 A kis hercegnő
(angol sorozat – 6/4.)
8.50 Pop-sa-rock (ism.)
9.15 Jája és Pája
Hogyan termesztettek aranyalmát
9.20 Zöldszem, Zöldfül
9.55 Református Istentisztelet közvetítése a Reformáció Emléknapja alkalmából
10.50 Táncház
11.20 Kapcsok
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
Illyés Gyula: Félelmetes és varázslatos
12.10 Szülőföldemen
Illyés Gyula műsora
13.30 Postabontás – Levélváltás
13.50 Emlékképek – Régi híradók
14.15 Sportképek
16.30 A hangya utazása
(mesefilm)
16.40 Lakáskulcs
17.25 Megbékélés
(dán kisfilm)
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 A túlsó part
Irodalmi összeállítás halottak napjára
19.30 Elfelejtett ősök árnyai
(grúz film)
21.05 Mozgó Kép
(filmmagazin)
21.40 Sportpercek
21.50 Múltból vett jövő
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
22.15 Szergej Paradzsanov
(német portréfilm)
23.10 W. A. Mozart: Requiem
24.00 Sportképek (ism.)

HBO

5.45 Vadócok
6.20 Twist Oliver kalandjai
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 Állati élet
11.30 Zűrzavaros éjszakák
13.10 Kerge kacsák
15.00 Sztárközelben: Geena Davis
15.25 Lőttek a feleségemnek
(amerikai vígjáték)
17.00 Kisasszonyok
19.00 Bundesliga összefoglaló
20.05 Mennyi? 30!
20.35 Az ártatlanság kora
(amerikai film)
22.50 Tuti balhé
0.35 Egyszerű emberek
(amerikai film)
2.20 Bundesliga összefoglaló
3.25 9 és 1/2 hét

TV3

8.00 Profitvadász
Pénzügyi magazin
8.30 A világ legrejtélyesebb állatai
(természetfilm-sorozat – 1.)
9.00 Ziggy ajándéka
9.30 Marci és Rozsdás
10.00 Tong Tana – Utazás Borneó szívébe
(dán természetfilm)
12.00 Egy pikoló világos
(magyar vígjáték)
14.00 Tengeri emlősök
14.30 Pauly
(amerikai ifjúsági sorozat)
15.00 Az Angyal
(angol sorozat – 1.)
16.00 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat – 1.)
18.00 Aloha – sportmagazin
18.30 Melrose Place
(amerikai sorozat – 1.)
19.30 Hír3
20.00 Quinn doktornő
(amerikai sorozat – 1.)
21.00 Maverick
(amerikai film)
23.15 Cracker – Jó fiú, rossz fiú
(angol sorozat)
24.00 Profitvadász (ism.)

MSat

0.50 Music Box
9.10 Power Rangers
9.40 Slapaj kalandjai
10.10 Kimba
10.40 Delfy
11.10 Ma esti Muppet!
11.40 Legmerészebb álmaidban
(amerikai film, ism.)
13.20 Álomsziget
(amerikai sorozat – 34.)
14.20 A kincses hegy titka
(amerikai film, ismétlés)
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
Popvilág
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue (ism.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. – 63.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 36.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 4.)
20.30 Az ötödik támadás
(amerikai háborús film)
22.40 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 14.)
23.40 Halálos múlt
(amerikai thriller, ismétlés)

Szív TV

11.00 Vértestvérek
(kanadai természetfilm)
12.00 Gulliver
12.30 Egészségmagazin
13.00 Forró szél
(sorozat, ism.)
14.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/6.)
14.30 Rin-Tin-Tin
(sorozat – 88.)
15.00 Philip Marlowe
(amerikai film)
16.00 Egy fiatal alkoholista
(amerikai film)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA
(dokumentumfilm – 3.)
19.00 pH-érték
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Readers Digest
(természetfilm-sorozat – 1.)
20.15 Hogyan növekednek?
20.30 Ericsson vendégei
21.30 A hollandus
(amerikai gengszterfilm)
23.30 Konyhashow

ATV

19.00 Komondor produkció
22.00 Klippercek
22.05 Run, Run Joe
(olasz film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek