Tv műsor – 1997. november 19. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ísm. – 192/14.)
9.35 Még egyszer!
9.35 Helló, Magyarország (ism.)
10.20 Anno…
Lehoczky Zsuzsa mesél (ism.)
11.00 Milliós örökség
(német tévéfilmsorozat, ism. – 4/4. rész)
Vége az álomnak?
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Időjárás
12.05-12.55 Népzenei összeállítás (ism.)
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat – 192/15.)
15.55 Gyerekeknek!
Cimboránk: Veres Rózsa
16.20 Zenelánc
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/34.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Keleti katolikusok Európában
Egy konferencia képei és reményei
18.20 Gyerekeknek!
Peti és Din
Szerek és játékszerek
18.30 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/19. rész)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
20.00 Hosszú álom
(angol film, 1978)
21.40 VilágKép
22.10 Kenó
22.15 Klip-mix
22.25 Unikum
Farinelli, a kasztrált
(francia-olasz-belga film, 1994)
0.15 Híradó

MTV 2

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
16.05 Műsorismertetés
16.10 Palackposta
16.40 Híradó – Időjárás
16.50 40 éves a Magyar Televízió
Csinszka
(tévéfilm, ism., 1987)
18.25 Időjárás
18.30 Hazanéző
Bakonszeg
19.15 Gyerekeknek
– Madárparádé
(szlovák rajzfilmsorozat, ism.)
– Gryllus Vilmos daloskönyve
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat – 182/128.)
Nagyszabású tervek
20.00 Telesport
MTK FC-Ferencváros
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
21.55 Mindent vagy semmit!
22.25 Aktuális
22.50 Híradó
23.05 Időjárás
23.10 Fekete augusztus
(brazil tévéfilmsorozat – 6/2. rész)

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
8.55 Randevú Edittel (ism.)
9.55 Klip klub (ism.)
10.30 Pumukli (ismétlés)
11.00 Sweet Valley
(amerikai sorozat, ism. – 16.)
11.20 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat, ism. – 16.)
12.10 Sliders
(amerikai filmsorozat, ism. – 16.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Pumukli
(német-magyar sorozat)
15.00 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 17.)
15.30 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat – 17.)
15.55 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat – 19.)
16.20 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 17.)
Táncőrület
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 17.)
17.40 Sliders
(amerikai filmsorozat – 17.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Zsaruzsenik
(német filmsorozat – 4.)
Halálos testvérszerelem
21.00 Zsaru vagy csirkefogó
(francia film)
23.00 Halál Miamiban
(német film, ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2

5.45 Faluvilág
6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(reggeli információs magazin)
7.50 Játék
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 31.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.10 Játék
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 33.)
10.50 Doktor TV2
12.00 Tények – Időjárás
12.05 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 35.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 31.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 32.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 32.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
– Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 5.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 32.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 32.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 32.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 35.)
20.00 Addams Family 2.
(amerikai film)
22.00 Tények – Jó estét, Magyarország!
Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat – 8.)
24.00 Hajnaltól napestig
0.15 Tények (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?! Távoktatás
A sokarcú kultúra – 5.
8.35 Olasz nyelvlecke kezdőknek – 3. (ism.)
8.45 Oktatási híradó
9.00 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Néptáncok
12.45 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.15 Kína történelmi városai
(kínai ismeretterjesztő sorozat – 14/2.)
14.10 Amerikai magyar életsorsok
(riportfilm)
14.55 A csillagok
(ausztrál ismeretterjesztő film – 6/2.)
15.20 Kicsoda a micsoda
15.50 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Amszterdam
16.10 Váratlan utazás
(kanadai sorozat – 13/11.)
17.00 Kismamaklub
17.30 Babar
A betolakodó
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Lányarcok tükörben
(magyar film, 1973)
19.45 A magyar dal ezer éve
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Megmozdul a hegy
(amerikai dokumentumfilm)
23.00 Híradó

HBO

5.45 Amos és Andrew bilincsben
(amerikai vígjáték)
7.25 Zenemánia: Annie Lennox
8.30 A mágus
(amerikai film)
10.05 Fekete szépség
(amerikai családi film)
11.30 A Cisco kölyök
(amerikai western)
13.05 Folytassa a kempingezést!
(angol vígjáték)
14.35 National Geographic
15.30 Mindörökké Batman
(amerikai kalandfilm)
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Az idő végezetéig
(amerikai film)
20.10 Frankie, a légy
(amerikai thriller)
21.55 Sztárközelben: Emma Thompson
22.30 Bundesliga forduló 15.
0.35 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
2.20 A nagy balek
(angol vígjáték)
3.50 Csajok
(magyar film)

TV3

13.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 138.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. -14.)
14.30 Ki a főnök?
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
15.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
16.00 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism. – 17.)
17.00 Cinema – a mozi világa
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 18.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 18.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 18.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia (18.)
21.00 Lányom nélkül soha
(amerikai krimi)
23.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 15.)
23.40 Zöld Pont – zöld sportok magazinja

MSat

2.25 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
13.05 Bulivonal (ism.)
13.35 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 183.)
14.05 Játszd újra…
14.35 Repülő tornacipő
(csehszlovák film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Oh La La… (ism. – 4.)
17.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. – 4.)
18.00 Szirének és szirénák
(sorozat – 12.)
19.00 Cops (ism. – 80.)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 188.)
20.00 Rejtélyes baleset
(amerikai krimi)
21.50 Pacific Blue
(amerikai sorozat – 17.)
22.50 Murder One
(angol sorozat, ism. – 12.)
23.50 A legyőzhetetlen
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV

6.00 Sztárbarangoló
6.30 Terhestorna
7.00 Ismétlések
Biztonsági zóna
7.30 Barkácsmagazin
8.30 Küzdősportok
9.30 Torna
10.00 Évszakok a tengeren
(természetfilm, ism.)
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
11.30 Mi van vele?
12.30 Színház-tűznéző
13.00 Élet és designe
13.30 Kamilla
14.30 Más
15.00 Rodeo 1. – Baki bika hátán
(amerikai film)
16.00 Gigabyte – magazin
16.30 Tabuk nélkül
17.00 Continental
(amerikai zenés film)
19.00 Egészségmagazin
19.30 Action Man (12.)
20.00 Forró szél
(jugoszláv sorozat – 6.)
21.00 Meghívó a halálba
(amerikai film)
23.00 Állat az emberben
(francia krimi)

ATV

19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Szökevény szív
(amerikai vígjáték)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.25 Emmanuelle lánya
(amerikai-görög szexfilm)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek