Tv műsor – 1997. november 13. – Csütörtök

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat, ism. – 192/11.)
9.35 Még egyszer!
9.35 Nyitott száj (ism.)
10.20 Szemlátomást (ism.)
10.45 Nekem ne lenne hazám? (ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban (ism. – 27/16.)
Tűzre vetett emlékek
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Az örökzöld „örökzöldek”
Máté Péter és barátai felvételeiből
13.00 Híróra
Híradó – Időjárás – Gazdasági, kulturális és tudományos hírek
13.40 Öt perc tőzsde
14.00 Együtt – Arcképek
14.50 NAT-tól tartok
15.20 Műsorismertetés
15.25 Bor és hatalom
(spanyol tévéfilmsorozat – 192/12. rész)
15.55 Gyerekeknek!
Mondák a magyar történelemből
Szentgalleni kaland
(rajzfilm)
16.05 Városok gyerekszemmel
Indiánnak maradni Amerikában
16.30 A szerelem jogán
(brazil tévéfilmsorozat – 160/31. rész)
17.00 Tévé-doktor
Az inkontinencia
17.10 Csellengők
17.15 Hogy is van ez?!
17.45 Körzeti híradók
18.00 HIT-köznapok
18.20 Gyerekeknek!
Vízipók – csodapók
18.35 A pampák királya
(brazil tévéfilmsorozat – 130/16. rész)
19.30 Híradó
Sporthírek – Időjárás
20.00 Kisváros
A manó
20.40 Az én mozim
Friderikusz Sándor műsora
21.40 Kenó
21.50 Magyarok a világ filmgyártásában – Ernest László
Aki szelet vet
(amerikai film) FF!
23.50 Híradó

MTV 2


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
16.20 Műsorismertetés
16.25 Fűben-fában
16.50 Híradó – Időjárás
17.00 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Sport és felfedezés
(francia ismeretterjesztő sorozat – 12/6.)
18.30 Top 40
Slágerlista
19.00 Cirka-firka
19.15 Gyerekeknek
Zenélő gyermekkezek
19.30 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat – 182/125.)
Nagyobb a füstje, mint a lángja
20.00 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
20.45 Az Opera-balett Mexikóban
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Aktuális
22.25 Híradó
22.40 Időjárás
22.45 Kegyeleti ügyek
(dokumentumfilm)

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat, ism. – 12.)
9.00 Randevú Edittel (ism.)
10.00 Klip klub (ism.)
10.30 Sweet Valley (ism. – 12.)
11.00 A farm, ahol élünk (ism. – 12.)
12.00 Sliders (ism. – 12.)
13.00 Randevú Edittel
(talkshow)
14.00 Klip klub
14.30 Davy Crockett
(francia rajzfilmsorozat – 13.)
15.00 A pálya ördöge
(francia rajzfilmsorozat – 13.)
15.30 Candy, Candy
(japán rajzfilmsorozat – 13.)
16.00 Sweet Valley
(amerikai filmsorozat – 13.)
Titkok
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai filmsorozat – 13.)
17.30 Sliders
(amerikai filmsorozat – 13.)
18.27 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
18.30 Fókusz
(szórakoztató közéleti magazin)
18.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
19.00 Híradó
19.30 100-ból egy
(Játék)
19.57 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
20.00 Angyali érintés
(amerikai filmsorozat – 3.)
21.00 A szamuráj
(francia film)
22.40 A kapcsoló
(amerikai film, ism.)
0.10 Fókusz (ismétlés)
Időjárás

TV2


5.48 Jó reggelt, Magyarország!
5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli információs magazin
8.30 Marienhof
(német sorozat, ism. – 27.)
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.05 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 29.)
12.00 Tények – Időjárás
12.05 Stádium
12.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ism. – 30.)
13.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism. – 28.)
13.30 Guldenburgok öröksége
(német sorozat – 29.)
14.30 Marienhof
(német sorozat – 28.)
15.00 Csipsz
(gyermek- és ifjúsági magazin)
– Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 1.)
16.30 Aki bújt, aki nem
(kanadai sorozat – 28.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 29.)
18.00 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 29.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
Hírműsor – Időjárás
19.30 Gazdagok ás szépek
(amerikai sorozat – 31.)
20.00 Titkok, látomások
A képzelet ás a valóság mezsgyéjén
(magazin)
A lélek határai
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények, Időjárás; A tények hátterében; Emberi tényező; Tények – öt percben; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat – 6.)
24.00 Egy kórház magánélete
1.00 Hajnaltól napestig

Duna TV


7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
– Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Járóföld – hazai tájakon – 8.
8.30 Olasz nyelvlecke kezdőknek – 2. (ism.)
9.05 Képes krónika
11.00 Svájc – a boldogságsziget
(magyar ismeretterjesztő film)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Popeye, a tengerész
12.45 A felújított budapesti zsinagóga
(magyar ismeretterjesztő film)
13.30 A két Bajthay
(magyar film, ism.)
15.05 Lássuk, hogyan növekednek
A sáska
(angol ismeretterjesztő film)
15.15 Kapcsok (ism.)
15.55 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.30 Horgásztanya
Horgászati magazin
16.45 Kaptár
Méhészeti magazin
17.05 Jelenko – egy szarvas a rengetegből
(horvát film – 13/4.)
Kölcsönkenyér visszajár
17.35 A három kismalac és Jozefina
– Tom
18.00 Híradó
18.20 Tolvajok
(olasz-spanyol filmvígjáték)
19.45 NATO-mozaik – 6/8.
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Fehér éjszakák
Benne: Al Manach
Kortárs művészeti magazin
22.35 Lisszaboni történet
(francia film)
0.15 Híradó

HBO


5.45 Világverők
7.45 Geena Davis
8.10 Isten óvja a királynőt!
(holland film)
10.15 Zöld szója
(amerikai sci-fi)
11.45 A félelem völgye
12.40 Az idő végezetéig
(amerikai film)
14.10 Dumb és Dumber
(amerikai vígjáték)
15.55 Zűrzavaros éjszakák
17.30 Bolondos dallamok
18.00 Bír-lak
18.35 Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről Jött le
(brit film)
20.10 Egyedül az erdőben
(amerikai film)
21.40 Sztárközelben
22.05 Melrose Place
22.50 Mulholland – Gyilkos negyed
(amerikai thriller)
0.35 Kedves kis hazug
(francia szexfilm)
2.10 Halott pénz
(amerikai film)
4.05 A terror nyara
(ausztrál film)

TV3


13.30 Kisasszony
(brazil sorozat – 134.)
14.00 Egy rém rendes család (ism. – 11.)
14.30 Ki a főnök? (ism. – 13.)
15.00 Hegylakó (ism. – 13.)
16.00 Dinasztia
17.00 72 óra
17.30 Alf
(amerikai sorozat – 14.)
18.00 Hegylakó
(amerikai sorozat – 14.)
19.00 Ki a főnök?
(amerikai sorozat – 14.)
19.30 Hír3
20.00 Dinasztia
(amerikai sorozat – 14.)
21.00 Ace Ventura
(amerikai film)
22.40 Egy rám rendes család
(amerikai sorozat – 12.)
23.10 72 óra
(kulturális ajánlóműsor – ism.)

MSat


1.45 Music Box
7.00 Vekker – Rádió a tévében!
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Parti sétány, Ausztrália
(sorozat, ism. – 179.)
14.00 Játszd újra…
14.30 A mi boszorkányunk
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Szirének és szirénák
(sorozat, ism. – 11.)
18.00 Kedves fészek
(brit sorozat)
19.00 Cops
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 184.)
20.00 Különleges történetek
(francia film)
22.25 Murder One
(angol sorozat – 12.)
23.25 Dempsey és Makepeace
(amerikai sorozat, ism. – 10.)
0.25 Erotikus gyilkosság
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV


6.00 Ismétlések
Popzenei hírek
6.30 Testszépítés
7.00 Egészségmagazin
7.30 Konyhashow
8.30 Hívd Andreát!
9.30 Torna
10.00 Táncverseny – döntő
11.00 Biztonsági zóna
11.30 Autósport
12.30 Popdzsungel
13.00 X-trém
13.30 Fogyatékossággal élők félórája
14.30 Különjárat
15.00 A szörnyű titok
(amerikai ifjúsági film)
16.00 Salty, az oroszlánfóka
(sorozat – 20/10.)
16.30 Sztárbarangoló
17.00 Mint a szél
(amerikai film)
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Kockáztató
Vállalkozói magazin
20.30 Benkó Dixieland Band
21.00 Én és a maffia
(amerikai filmvígjáték, ism.)
23.00 Az oklahomai kölyök
(amerikai western, ism.)

ATV


19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
20.00 Sherlock és én
21.45 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek