Tv műsor – 1997. október 26. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
Növénytermesztés
7.00 Ficánkoló
Ovistorna
7.05 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
13/11. rész: A pesztonka
7.15 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/10. rész: Erdőtűz
7.40 Trombi és a tűzmanó
(rajzfilmsorozat, ism.)
Az elfelejtett kávéfőző
7.50 Süsü, a sárkány
(bábfilmsorozat, ism. – 4.)
Vendég a háznál, öröm a háznál
8.15 Gryllus Vilmos daloskönyve
Csigabiga
Gryllus Vilmos verse
8.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.30 Tévémagiszter
10.00 Segítő szeretet
(amerikai film)
11.35 Messze az út Gyuláról Budapestre
Nótaműsor a gyulai Agro Hotelben
12.00 Déli harangszó – Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Jani házhoz megy…
Betlen János műsora
13.00 Robinson Crusoe
(olasz rajzfilm)
14.25 Örömhír
A metodista egyház műsora
14.55 Telesport
Benne: Forma-1 Európa Nagydíj
17.05 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
Makadámia
– Macskajaj
(amerikai rajzfilm, ism.)
– Blossom
(amerikai filmsorozat, 22.)
18.05 Magyarok cselekedetei
18.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 A hét filmje
Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se
(amerikai vígjáték)
(Feliratozva is!)
21.45 Viszonyok
(amerikai tévéfilmsorozat)
17/7. rész: Kis munkát is vállalok
22.30 Tonik
22.55 Remekművek
Schubert műveiből
Gulyás Dénes énekel, Klukon Edit zongorázik
(Feliratozva is!)

MTV 2

9.20 Műsorismertetés
9.25 Szerkeszti a néző
A lámpás
(tévéfilm, ism.)
11.00 Telesport
Benne:
– Cerbona-Vasas-Dreher
Női kézilabda-mérkőzés
– UTE-FTC
Vízilabda OB/1. mérkőzés
13.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A Beaulieu-rétek áprilisban
13.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat – 102.)
A kísértethajó (ism.)
14.00 A folyó
Sáfrány József sorozata
Expedíció a Nílus nyomában
3/2. rész: Az Esőcsináló-hegység (ism.)
14.30 Ombudsnő
Nőmagazin
15.05 Baywatch
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/15. rész: A romantikus sziget
15.50 Időjárás
15.55 Telesport
9. amatőr ökölvívó vb
17.05 Glória (ism.)
17.50 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Vácrátóti arborétum (ism.)
18.05 Klaus-i Zenei Fesztivál ’97
18.35 Kérdezz! Felelek
18.00 „21-es show”
10.25 Telesport
– 9. amatőr ökölvívó vb
– Ritmikus sportgimnasztika
21.25 Fejek Ferdinándnak
Tévészínházi játék
22.40 Klip-mix
22.50 Akadémiai esték
23.50 Magyarok cselekedetei (ism.)

RTL Klub

6.00 Pumukli, Klip Klub
14.30 100-ból egy
(vetélkedő)
15.10 Pumukli
15.50 Három galamb
(magyar film)
17.30 Egy tál lencse
(magyar film)
19.00 Híradó
18.30 Patika
(magyar sorozat)
20.00 Panelkapcsolat
(magyar film)
22.10 Higgyetek nekem!
(magyar film)
22.10 Híradó

TV2

7.00 Sulisok
A gyermek, a család  és az iskola kapcsolata
7.30 Biblia a gyermekeknek
Könyvek könyve – 3. rész
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
0.00 Megdumáljuk?
Tinédzserek tapasztalatcseréje
10.00 Follow me
Nyelvlecke
10.30 A-Z-ig
(tudományos magazin)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 Gyökereink
Félóra a kisebbségekről és a kisebbségeknek
12.00 Segíts magadon!
(egészségügyi magazin)
12.30 Nótaszó
A tv2-vel ebéd előtt
13.00 Az Acapulco-öböl
(amerikai sorozat, ism. – 12-15.)
15.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat – 4.)
16.00 Sportvilág
18.00 Tények – Időjárás
18.10 Napló
A tv2 heti magazinja
10.00 Szerencsekerék
10.30 Szerelem első látásra (játék)
20.00 Végzetes vonzerő
(amerikai film)
22.00 A másik ember
(magyar film) 1-2.

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
– Reggeli muzsika
– Élő forrás (ism.)
– Élő egyház (ism.)
8.00 Mindennapi matematika
(angol ismeretterjesztő film)
10/1. rész: A reklám helye
8.20 A kis hercegnő
(angol sorozat) 6/3.
8.45 Boján mackó
A négy évszak
(animációs film)
8.50 Szülinap sárkánnyal
(kanadai rajzfilm)
9.15 Olasz művészek antológiája
(olasz ismeretterjesztő film)
Tiziano
9.40 Pop-sa-rock (ism.)
10.10 A Nyolc Sarok Pavilonja
(osztrák-német ismeretterjesztő film)
10.55 Zene tolmáccsal (ism.)
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Vers
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Josette
(francia vígjáték)
13.50 Postabontás – Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek – Régi híradók
16.50 A zene arcai
17.30 Mekk Elek
A szélmolnár
– Vackor
Marci arra tanítja Vackort, hogy…
– Misi mókus kalandjai
A nagy bölcs barlangjában
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Gábor Pál filmjeiből
Kettévált mennyezet
(magyar film)
20.50 Színházi Élet
21.30 Sportpercek
21.40 Mű-terem-tés
22.25 Isadora
(amerikai film)
0.45 Sportképek (ism.)

HBO

5.45 A kémek visszatérnek
(amerikai vígjáték)
7.20 Wallace és Gromit
8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.35 National Geographic
11.30 Mielőtt felkel a nap
(amerikai film)
13.15 Mondvacsinált hős
15.00 Sztárközelben: Bill Pullman
15.25 Bújócska
(amerikai film)
17.10 Jefferson Párizsban
(amerikai film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Gyorsabb a halálnál
(amerikai western)
22.20 Don Juan DeMarco
(amerikai film)
24.00 Tiszta románc
(amerikai film)
2.00 Jelige: Vörös cipellők
2.35 Bundesliga összefoglaló
3.40 Kétségek között

TV3

12.00 Aszfaltbetyár
12.30 Meglepetés
12.50 Menjünk – programajánlat
13.00 Gillette World Sport Special
13.30 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Borneo teteje – Kinabalu
14.30 Meglepetés
15.00 800 mérföld az Amazonason
(amerikai film)
17.00 Ilyen lesz a TV3!
18.30 A vadonatúj TV3 bemutatkozik
19.30 Quinn doktornő, a varázsló
(amerikai sorozat – 1.)
21.00 Csinibaba
(magyar film)
23.00 Cracker
(amerikai sorozat)
Jó fiú, rossz fiú 1.

MSat

0.50 Music Box
9.10 Power Rangers
9.40 Slapaj kalandjai
10.10 Kimba
10.40 Delfy
11.10 Ma esti Muppet! – 19.
11.40 A birtok (ism.)
13.20 Álomsziget
(amerikai sorozat – 33.)
14.20 Kis szökevények
16.00 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 MSAT koncert
18.00 Pacific Blue
(sorozat, ism. – 9.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat – 56.)
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 35.)
20.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 3.)
20.30 Gyomok között
(amerikai film)
23.15 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 13.)
0.15 Gyilkos gyűrű

Szív TV

16.00 Norfin törpék kalandjai
(rajzfilm)
18.00 Élet és designe
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(dokumentumfilm – 32/2.)
19.00 pH-érték
19.30 Most figyelj csak!
20.00 Az észak vadvilága
(természetfilm-sorozat – 2.)
20.30 Zene essen beléd!
21.30 Szellemlovagok
(amerikai film)
23.30 Konyhashow

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.30 Ingatlanpanoráma
20.00 Szomjúság
(amerikai-spanyol-argentin film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Veszett kutya

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek