Tv műsor – 1997. augusztus 7. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Napkelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/42. rész: A csapda
9.35 Hírek
9.40 Soha többé édességet
(svéd dokumentumfilm, ism.)
9.55 Az indiánok színe
(NSZK tévéfilm, ism.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/2. rész: A baleset (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
13.53 Műsorismertetés
13.55 Üzlet
14.15 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
56. rész
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer… az ember
(francia rajzfilmsorozat)
26/8. rész: Az iszlám hódítása (ism.)
15.30 Hírek – Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai tévéfilmsorozat, ismétlés)
65/45-46. rész:
Boxos blú-bend
Fájdalmas búcsú
16.30 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Kettős kihívás (ism.)
17.00 A rend harcosai
(riportműsor)
17.30 „Én táncolnék veled…”
Charleston (ism.)
17.40 Lurkó Kupa
17.55 Szeretet és szolgálat
18.15 Tévé-doktor
A kéz-zsibbadás
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Valentin, a zöldfülű
(német rajzfilmsorozat)
Bogyókúra – fogyókúra
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.10 Kisváros
A merénylő
20.50 Először megtanulsz sírni
(amerikai tévéfilm)
22.35 Élet és halál Nagaszakiban
(japán dokumentumfilm
23.25 Marcus Miller and The Funk Night a „Pori Jazz 1996” fesztiválon
23.55 Esti üzlet
0.05 Híradó

MTV 2

14.50 Műsorismertetés
14.55 Palackposta
Válogatás a  határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.25 Rosszcsont Dani meg a dilidongók
(csehszlovák sorozat, ism.)
Tornaóra és tortúra
– Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat, ism.)
Pötty számolni tanul
15.50 Csízió
15.55 Fűben-fában
Természetgyógyászati magazin
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Életmód 2000
8/3. rész
17.00 Orson és Olivia
(francia rajzfilmsorozat)
25/6. rész: Sutherland 37. hercege
17.30 Top 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/69-70. rész:
Fekete arany
A csel
20.10 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/5. rész: Gyula város filmje
20.25 Van öt perce?
20.30 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.15 Klip-mix
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenő
22.45 Telesport
Atlétikai vb
23.45 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Moldvai és dél-alföldi dalok
– Segítség! Tanulok?!
Távoktatás (ism.)
8.15 Kerekek és lépések
A Kiskunságban (ism.)
9.00 A Fehér Agyar legendája
Wendy megszökik
– Babar
Babar diadala
10.50 Képes krónika
11.10 Esti kérdés (ism.)
11.25 Régiók (ism.)
12.00 Déli harangszó
– Bella István: Testamentum
Elmondja: Erdélyi György
– Lapozó
12.25 Néptáncok
12.40 Volt egyszer egy Palermo
(olasz ismeretterjesztő film)
13.30 Éjfélre kiderül
(magyar film, ism.)
14.50 „Soha nem késő”
(riportfilm)
15.15 A Zene Arcai (ism.)
15.55 Szegletkő
16.30 Hubertus
16.45 Barangoló
17.05 Frida
(norvég ifjúsági filmsorozat)
5/1. rész
17.35 Tom
Ki lopta el a virágokat?
– Tóbiás és az oroszlán
Oroszláncsere
– A három nyomozó
A víziszörny
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A pénteki barátnő
(amerikai vígjáték)
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 40 év a filmvásznon
(riportfilm)
Moszkvai beszélgetés Oleg Tabakovval
22.05 Ragyogj, ragyogj, csillagom
(orosz film)
23.40 Híradó

HBO

10.00 Dr. Ottó
(amerikai vígjáték)
11.40 Békavári uraság és barátai
(amerikai rajzfilm)
12.55 Mozivarázs 2.
13.45 Kvíz-show
(amerikai film)
15.55 A Vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Jég veled!
(amerikai vígjáték)
20.10 Jasper, a dög
(amerikai vígjáték)
21.35 Sztárközelben: John Goodman
22.00 Melrose Place
22.50 Derült égből El-visz
(amerikai vígjáték)
0.25 Az utolsó dobás
(amerikai erotikus film)
1.55 Jelige: Vörös cipellők
2.25 Fuss, szaladj, menekülj!
(amerikai western)

TV3

15.45 Műsorajánlat
15.50 Negyedóra (ism.)
16.05 Cream21 – könnyűzenei toplista (ism.)
16.55 Havi fix
17.05 Select (ism.)
17.25 Kobra
(amerikai krimi)
19.00 Híradó. Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Arany
(új-zélandi-kanadai filmsorozat)
10/5. rész
20.30 Játék: Zenefon
21.00 Kickboxer 2.
(amerikai film)
Az út visszafelé
22.40 Napi profit
22.55 Negyedóra gazdaság
23.10 Aloha Sport (ism.)
23.20 Tér-hatás – építészeti magazin (ism.)
23.45 Ingatlanpiac (ism.)

MSat

0.30 Music Box
13.30 Budo magazin (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra…
15.00 Hullámzó testek
(amerikai vígjáték)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat – 24.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat – 23.)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat – 35.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 114.)
22.30 A halál nem válogat
(amerikai thriller)

Szív TV

9.30 Terhestorna
10.00 Különjárat (ism.)
10.30 Palánta (ism.)
11.00 Egészségmagazin (ism.)
12.30 Színház-tűznéző (ism.)
13.30 Más (ism.)
14.00 Torna Cindy Crawforddal
14.30 Autósport (ism.)
15.00 Kapásjelző (ism.)
15.30 Pop-dzsungel (ism.)
16.30 Testszépítés
17.00 Budai cukrászda
(magyar vígjáték)
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 RPS – News
20.00 Kockáztató
20.30 X-trém
21.05 Könnyű élet
23.00 Képes recept (ism.)
23.30 Zsaruszív (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Kató néni kormánya
20.00 Kemény megpróbáltatás
21.35 Klippercek
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek