Tv műsor – 1997. augusztus 31. – Vasárnap

MTV 1

7.23 Műsorismertetés
7.25 Romuald, a rénszarvas
(angol rajzfilmsorozat)
A rénszarvasiskola
7.35 Rongybabák
(angol rajzfilmsorozat)
Buli a madárijesztőnél (ism.)
7.45 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.55 Tüskiböki és pajtásai
(német rajzfilmsorozat)
13/2. rész: Bajba került repülők
8.20 Zenélő gyermekkezek
8.50 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás a Tv díjnyertes alkotásaiból
Boszorkánypalánta
(musical, ism.)
9.50 Vonzásban
Balogh János (ism.)
10.30 Tessék engem elrabolni
(tévéjáték, ism.)
11.30 Anno
Aki emlékezik: Koncz Gábor
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Szerencsehíradó, hírek és információk a sorsolások eredményeiről
12.30 Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/25. rész: A fehér halál
12.55 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz tévéfilm, ism.)
2/2. rész: Miami – Róma
(Feliratozva is!)
14.40 Tanévnyitó ’97
15.30 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
15.50 Telis-televideó ’97
16.00 Walt Disney bemutatja
– Balu kapitány
(amerikai rajzfilmsorozat)
A rettenetes kapitányok
– Plutópia
(amerikai rajzfilm, ism.)
– Blossom
(amerikai filmsorozat, 14.)
17.00 Divat ’97
17.35 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Magyarok cselekedetei
20.10 Memphis Belle
(angol film)
(Feliratozva is!)
21.55 Tonik
30 perc üdítő
22.25 Paul Geraldy: Te meg én
Előadja: Lukács Sándor
22.30 Zempléni Művészeti Napok ’97
1997. augusztus 21-30.

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Pc-abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
8.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
9.00 Hol-mi?
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/81-82. rész (ism.)
11.05 Telesport
Benne:
– Schiller Opel-Kupa nemzetközi ökölvívóverseny
– Öttusaverseny
13.10 A verbunkos zene története
4/2. rész: A korai verbunkos
13.40 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/96. rész: A Ridgeway-út októberben
14.05 Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat, ism.)
13/11. rész: Hohensalzburg
14.35 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi riportműsor
15.10 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Törvényen kívül és belül
16.05 Manőver
Külpolitikai magazin
16.30 Úton
Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.00 A két tudós tukán
(walesi rajzfilmsorozat)
26/12. rész: Bababú
17.15 Baywatch
22/7. rész: Forró nap
18.00 Időjárás
18.05 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
18.30 Telesport
Benne: Újpesti TE-MTK FC bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.25 Játék határok nélkül
Eurovíziós vetélkedősorozat
10/8. rész: Tiszaújváros
21.55 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
22.40 Telesport
Benne: Birkózó vb
Szabadfogás
Közvetítés Krasznojarszkból, felvételről
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek – Műsorismertetés
Reggeli muzsika: Kastali dalok
7.05 „Törjétek szét az igazságtalanság bilincselt!” (ism.)
7.40 Élő egyház (ism.)
7.55 A Teddy mackók piknikje
(kanadai rajzfilm)
8.20 A három kiskutya
Prücsök titkos álma
– Popeye, a tengerész
Popeye Hawaiin
8.35 A tenger élővilága
(német természetfilm)
Cápák, manták és pénzhalak
9.05 Pop-sa-rock (ism.)
9.30 Ló és ember
(skót ismeretterjesztő sorozat)
6/1. rész: Mocsárvidéken
10.25 A vadon hívójele
(kanadai film)
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
Szenczi Molnár Albert: XLII. zsoltár
Elmondja: Mihályi Győző
12.05 Ameddig a harang szól
Bikfalva – Erdély
12.25 Mit csinált felséged 3-tól 5-ig?
(magyar film, ism.)
13.50 Postabontás – Levélváltás
14.15 Sportképek
16.30 Emlékképek – Régi híradók
16.50 A Zene Arcai
17.40 Mekk Elek
Nyúlcipő
– A kenguru erszényéből
Kenguru keréken
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti Hírmondó
19.05 Alain Delon filmjeiből
A fekete tulipán
(francia film)
20.55 Sportpercek
21.05 Színházi Élet
Lujzika
21.55 Mű-terem-tés
22.40 Benvenuto Cellini élete
(olasz tévéfilm) 3/3.
24.00 Az olasz művészet enciklopédiája
Velence Kelet és Nyugat között
0.50 Sportképek

HBO

8.00 Animánia
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu
10.30 National Geographic
11.30 Tücsökkalandok New Yorkban
(amerikai rajzfilm)
12.50 Szédült hétvége
(amerikai film)
14.35 Barátom, Joe
(amerikai családi film)
16.10 Csontváz és dákó
(amerikai vígjáték)
17.50 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
19.30 Bundesliga összefoglaló
20.35 Desperado
(amerikai akciófilm)
22.10 Tökéletes alibi
(amerikai krimi)
23.45 A szerelem sivataga
(amerikai film)
1.15 Jelige: Vörös cipellők
1.45 Bundesliga

TV3

12.40 Műsorajánlat
12.45 Szeszélyes természet
13.45 Miért?
14.20 Salty, az oroszlánfóka
(amerikai film)
16.05 Menjünk – programajánlat
16.20 Valami
16.45 Profitvadász
17.20 Szeszélyes természet
(természetfilm-sorozat)
Echo és családja – egy új nemzedék
18.25 Automobil
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Bushido kardja
(amerikai film)
21.10 Gillette World Sport Special
21.40 Halálzóna
(amerikai film)
23.35 Pörzsölő
0.05 Menjünk – programajánlat (ism.)

MSat

24.00 Music Box
8.30 Slapaj kalandjai
9.00 Kimba
9.30 Power Rangers
10.00 Pufóka kalandjai
10.30 Állati mesék
11.00 Delfy
11.30 Ma esti Muppet! – 3.
12.00 Fantom kölyök (ism.)
13.30 Álomsziget
(amerikai sorozat – 25.)
14.30 Kaland a Cápa-szigeten
16.10 MSAT Klub
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box (szatellit)
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill – 34.
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 5.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat – 23.)
22.30 Élő robotok (ism.)

Szív TV

16.05 Irán 2.
(amerikai krimi)
18.00 Fészek (ism.)
18.30 A világ legszebb merülőhelyei
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat – 61.)
19.30 Benkó Dixieland Band
20.00 Nyolctánc vb 2.
20.30 60 perc Madonnával
21.30 Iszonyú félelem
(olasz film)
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Végzetes diagnózis: AIDS
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Leskelődni veszélyes
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek