Tv műsor – 1997. augusztus 27. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol sorozat)
6/3. rész
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
A régi barát
10.35 Cigánykerék (ism.)
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/23. rész: Árvagyerek
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
13.48 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
Gazdasági magazin
14.10 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
26/21. rész: Amerika
15.30 Hírek – Időjárás
15.35 Kaliforniai álom
(amerikai sorozat, ism.)
65/65. rész: Sly a bíróság előtt
16.00 Zűr hátán zűr
(német filmsorozat, ism.)
Cacarracca
16.35 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
Á trójai faló
17.05 „Hagyomány, korszerűség, jövő”
Balatonszárszó 1997.
17.35 Kapcsolj be!
Cimborám: Hamza László
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Alfa szolgálat
Mentálhigiénés magazin
18.30 Az Örök Szövetség
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
Az éhes béka
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 Show-bálvány
Válogatás
22.05 Mihai Eminescu: Kint megremeg a nyárfaág
Ereszkedjék alá a nap
22.15 Az út
(török-svájci film)
0.05 Esti üzlet
0.15 Híradó

MTV 2

14.30 Műsorismertetés
14.35 NAT-tól tartok
Benne:
– NATtan 1.
– NATessék
– NATrakész
– NATtan 2.
– Aktuális hírek
15.35 Púder
16.05 40 éves a Magyar Televízió
Köznapi legenda
(tévéfilm, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
17.25 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
Benne: Pos(z)itív
avagy nehezen kezelhető?!
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök – kamerával
Válogatás
19.05 Derrick
(német bűnügyi filmsorozat)
A téma
20.05 Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
20.10 Klip-mix
20.20 Telesport
Benne: Rosenborg Trondheim-MTK FC
Bajnokok Ligája labdarúgó selejtező mérkőzés
A szünetben: 21.15 Híradó – Időjárás
22.20 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.50 Aktuális
23.15 Kenó
23.20 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat)
13/9. rész: A sárkány nevei
0.05 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika
Szőke vize – mezőségi népdal
– Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/11. rész (ism.)
9.00 A Fehér Agyar legendája
Aranyforrás
9.25 Babar
Kerékpárverseny
9.50 Képes krónika
10.50 Héthatár (ism.)
11.25 Gazdakör (ism.)
12.00 Déli harangszó
– József Attila: Szeretnének
Elmondja: Jordán Tamás
12.05 Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?(dokumentumfilm)
Színes ablakokról álmodunk – Pinczek nővérek
13.15 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
13.45 A fekete arany – A kőolaj története
13/10. rész: A petrodollárok
14.15 Az olasz művészet enciklopédiája
(olasz ismeretterjesztő film)
A római barokk
15.10 Kicsoda a micsoda
15.40 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Penang
15.55 Váratlan utazás (ism.)
13/12. rész: Az anyai szeretet
16.50 Kismamaklub
17.20 Babar
Repül az idő
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Meztelen diplomata
(magyar film)
19.45 Szlovákia műemlékei
A csetneki nagytemplom
20.00 Régiók
20.35 Esti kérdés
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Éljen a szerelem!
(kínai film)
23.40 Híradó

HBO

10.00 Fekete szépség
(amerikai családi film)
11.30 Oscar
(amerikai vígjáték)
13.20 Mozimánia: Spencer Tracy
14.50 National Geographic
A bátorság csúcsa
15.45 A Glastonbury fesztivál
17.30 Animánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 A kis dobás
(amerikai vígjáték)
20.05 Barátom, Joe
(amerikai családi film)
21.40 Sztárközelben: John Travolta
22.05 Ébredések
(amerikai film)
0.05 Feketén, fehéren
(amerikai filmdráma)
1.35 Törvénytelen
(magyar akciófilm)

TV3

15.20 Műsorajánlat
15.25 Negyedóra (ism.)
15.45 Gillette World Sport Special (ism.)
16.10 Országjáró kamera
16.45 Sztár-bár – könnyűzene itthonról (ism.)
17.20 Mindhalálig
(amerikai film)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Kisasszony
19.45 Sportvonal – játék
20.25 Cinema
21.00 Szeress Mexikóban!
(spanyol film)
23.05 Napi profit
23.20 Negyedóra internet
23.35 Cream21 – könnyűzenei toplista

MSat

1.00 Music Box
13.30 Bulivonal (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra
15.00 Fantom kölyök
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Power Rangers, Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat – 38.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 27.)
20.30 Benny Hill (ism.)
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 128.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
23.30 Electric Blue (ism.)

Szív TV

16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Kutyakalandorok
(rajzfilm)
19.00 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat – 59.)
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 Eszelős hajsza
(amerikai film)
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Élet és design (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Topline
(olasz film)
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Halálkereskedő
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek