Tv műsor – 1997. augusztus 25. – Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 A haszonlesők
(angol sorozat)
6/1. rész
9.35 Hírek
9.40 Linda
(tévéfilmsorozat, ism.)
Hazajáró lélek
10.30 Vízipók – Csodapók
(rajzfilmsorozat, ism.)
A sáska nem szöcske
10.35 A mi erdőnk
(szlovák rajzfilmsorozat)
Medve Bonifác (ism.)
10.45 Benedek Elek meséi
Otromfotrom (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
13.40 Műsorismertetés
13.50 Üzlet
14.10 Patrin – Üzenet – Vorba
14.35 Naša obrazovka
15.00 Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer, az ember
26/19. rész (ism.)
15.30 Hírek – Időjárás
15.35 Kaliforniai álom (ism.)
65/61-62.rész:
Tiffani igazgatónő
Randevú két lánnyal
16.30 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat, ism.)
A titokzatos Alice
17.05 Zöld-övezet
Környezetvédelmi magazin
17.35 Kapcsolj be!
Zöldkalap
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Csellengők
18.15 Tévé-doktor
A méhen kívüli terhesség
18.30 Szerencsekerék
19.00 Gyereksarok
– A jóságos fogtündér egerek
(angol rajzfilmsorozat)
Az egérfogó
– Peti és Din
Baráthiány
19.15 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.55 Sporthírek
20.05 A szív szavai
(amerikai tévéfilmsorozat)
4/4. rész
21.05 Frei-dosszié
21.45 Vers mindenkinek
21.55 Magyar filmek, díjak Cannes-ban
Boldogtalan kalap
(magyar film)
23.20 Esti üzlet
23.30 Híradó

MTV 2

15.00 Műsorismertetés
15.05 NAT-tól tartok
16.05 Victor Borge
(svéd portréfilm, ism.)
17.05 Kertváros
(amerikai tévésorozat, ism.)
6/4. rész: Videotéka
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Európa híres kastélyai
(amerikai dokumentumfilm-sorozat, ism.)
13/10. rész: Neuschwanstein
18.40 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Erich Heckeh: Lábadozó nő
19.00 Telesport
Benne: Haladás VFC-Békéscsabai EFC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.55 Trend
Gazdasági magazin
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
– Hívószámunk 107
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.45 Tánctár
23.30 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

5.00 Dunakorzó (ism.)
6.30 Képes krónika
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Reggeli muzsika: Szatmárdarai dalok
– Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 MVA Vállalkozóképző Akadémia
20/11. rész
9.00 A Fehér Agyar legendája
A hódok
9.25 Babar
Az elefánt expressz
9.50 Képes krónika
11.00 Heti Hírmondó (ism.)
12.00 Déli harangszó
Vers – Lapozó
12.25 Esti kérdés (ism.)
12.40 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
13.00 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.20 Közép-európai magazin
13.55 Popeye, a tengerész
Az elhagyott sivatag
Vérfagyasztó rémtörténet
14.10 Trópusi hőség
(kanadai tévéfilmsorozat, ism.)
10. rész
15.05 Tarkabarka (ism.)
16.05 Múltból vett jövő (ism.)
16.30 Harmónia
17.05 Zűrzavaros vakáció
(angol film)
6/4. rész
17.30 Tóbiás és az oroszlán
Hannibál, a vetélytárs
– Tom
A telefon
– Boján mackó
A horgász
17.45 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Doktor Finlay
(skót tévéfilmsorozat)
6/2. rész
19.15 Európai ablak
19.50 A világegyetem enciklopédiája
(angol ismeretterjesztő film)
26/14. rész
20.00 Helikon
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Utóhatár
22.05 Operamesék
(angol film)
23.10 Híradó

HBO

10.00 Mozi! Mozi! Mozi!
10.30 Bundesliga
4. forduló
12.35 Bundesliga összefoglaló
13.40 A Vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
15.20 Ici-pici pók
15.45 Telefon
(amerikai film)
17.30 Lois és Clark
(amerikai sorozat)
18.35 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
20.05 Die Hard – Az élet mindig drága
(amerikai film)
22.10 A skarlát betű
(amerikai film)
0.20 Portyán
(amerikai akciófilm)
2.00 A Glastonbury fesztivál

TV3

15.25 Műsorajánlat
15.30 Meztelen ember
(magyar film)
16.45 Aviator – repülősmagazin
17.20 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Szeszélyes fortélyok
(angol természetfilm-sorozat – 10. rész)
Túlélési fortélyok
20.20 Gillette World Sport
20.45 Menjünk programajánlat
21.00 Láthatatlan préda
(amerikai thriller)
22.50 Napi profit
23.00 Profitvadász – pénzügyi, gazdasági magazin (ism.)

MSat

24.00 Music Box
13.30 Rocktükör
14.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat, ism.)
14.30 Játszd újra…
15.00 Kalózok szigete
(ausztrál film)
16.45 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Music Box (szatellit)
19.30 Cops
(amerikai sorozat – 36.)
20.00 Összeesküvők
(kanadai film)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 126.)
– MSAT Klub (ismétlés)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Külvárosi dzsungel (ismétlés)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Kapásjelző (ism.)
17.30 Palánta
Családi magazin (ism.)
18.00 Kutyaportrék: A labrador
19.00 Kimba
(rajzfilmsorozat)
19.30 Más
20.00 S. K. Barkácsmagazin
20.30 Autósport-magazin
21.05 Exterminátor
(amerikai akciófilm)
23.00 Gulliver (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Élve vagy halva
(amerikai western)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Cigánycsárda
(spanyol vígjáték)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek