Tv műsor – 1997. május 7. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Hírek
9.05 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Kamikaze
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.50 Játék
11.10 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat, ism.)
25/8. rész: Piros vagy fekete
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági információk
12.25 Telepakk
Árubemutató
13.30 Műsorismertetés
13.35 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.00 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 NAT-tól tartok
Repeta – nemcsak pedagógusoknak
Benne:
– PillaNAT
– InterNAT
– AlterNAT
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Repeta – Fizika
Benne:
15.05 Fásli
15.10 Miniportré
15.20 Fizika
15.35 Repeta-riporter
15.45 A Nap könyve
15.50 Fizika
16.00 Aktuális
16.05 Fizika
16.15 Finálé
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/117. rész
17.05 „Mert van a fának reménye…”
Az Országos Rabbiképző Intézet Tanárképző Főiskoláján
17.35 Kapcsolj be!
Cimbora
A Nyugat – 1. rész (ism.)
18.00 Gyorssegély
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Kép-játék
19.00 Esti mese
Pow Wow
(angol rajzfilmsorozat)
A kacsa, aki megúszta
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 40 éves a Magyar Televízió
Vetélkedőműsor
8/1. rész
21.30 Nő a barakkban
(tévéjáték, 1962)
22.45 Salvador Dali titkos gyűjteménye
(német dokumentumfilm)
23.55 Híradó

MTV 2

13.50 Műsorismertetés
13.55 Rendszerváltó évek
22/7. rész: A válságmélyítő „kibontakozás” (ism.)
14.50 Telesport
Benne: Jégkorong vb
B2-A1
Közvetítés Helsinkiből
17.15 No, megállj csak!
(szovjet rajzfilmsorozat, ism.)
17.25 Gaia
Ökológiai filmújság
Klónozott „szép új világ?”
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Háló
18.55 Telesport
Benne:
– Jégkorong vb
B1-A2
Közvetítés Helsinkiből, felvételről
– Birkózó Eb
Szabadfogás
Közvetítés Varsóból, felvételről
– Sporthírek
21.55 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
22.00 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.30 Híradó – Időjárás
22.40 Aktuális
23.05 Kenó
23.10 Partnerek
(amerikai film)
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

6.30 A Central Europe Today műsora
6.45 Zenés összeállítás
7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
Vendégvárók (ism.)
Szakemberképzés
8.30 Óráról órára – 1. (ism.)
Műsorvezető: Jilly Viktor
9.00 Képes Krónika
Tájékoztató műsor
12.00 Déli harangszó – Lapozó
Lapszemle, friss hírek
12.20 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
12.35 Héthatár
Külpolitikai magazin (ism.)
13.10 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak (ism.)
13.45 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
14.15 Barangolások Svájcban és Németországban
14.55 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat, ism.)
Helsinki
15.15 Váratlan utazás  (I. sorozat)
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/10. rész: Malcolm és a baba
16.00 Kicsoda a micsoda (ism.)
16.30 Kismamaklub
Gyermekműsor
Anyák napja
17.00 Vasas Danubius-Újpesti TE
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés (élő közvetítés)
Benne: 18.00 Híradó
19.20 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
265. rész: Az elhatározás
20.00 Régiók
Tudósítók stúdiója
Aktuális események, tudósítások, portrék, dokumentumok
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Reklám – Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 A színfalak mögött
(lengyel film)
22.40 Haláljog
(dokumentumfilm) – 2/2.
23.40 Híradó
0.30 Kismamaklub (ism.)
1.00 Régiók (ism.)
1.35 Esti kérdés (ism.)
1.48 Hírújság
1.53 Zenés összeállítás – reggelig

HBO

10.00 Nukie
(amerikai film)
11.50 Apócák a pácban
(amerikai vígjáték)
13.20 A vadnyugat boszorkányai
(amerikai western)
15.00 Igazi vadon élő állatok
(amerikai természetfilm)
15.50 Tanulj, tinó!
(amerikai film)
17.30 Anlmánia
18.00 Egyről a kettőre
18.35 Ki az úr a házban?
(amerikai vígjáték)
20.10 Elvtársak! Baseball!
(amerikai vígjáték)
22.00 Henrietta csillaga
(amerikai film)
23.50 Jelige: Vörös cipellők
0.20 Út a csúcsra
(amerikai sportfilm)

TV3

14.25 Műsorajánlat
14.30 A kétfejű sas
(francia film, ism.)
16.20 Negyedóra (ismétlés)
16.40 Gillette World Sport (ism.)
17.10 Apacskapitány
(amerikai-spanyol western)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat – 53.)
19.45 Játék: Képzelet
20.25 Cinema
21.00 Sivatagi show
(amerikai természetfilm)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra internet

MSat

1.30 Music Box
6.00 Vekker – Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Bulivonal (ism.)
13.30 Játszd újra
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 MSAT Suli
Történelem
15.00 Teresa tetkója
(amerikai vígjáték)
16.30 Power Rangers (ism.)
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box, MSAT Suli
19.30 Cops
(amerikai sorozat – 48.)
20.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 11.)
20.30 Ma esti Muppet!
21.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism.)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat – 48.)
22.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism. – 6.)
23.30 Az idegen
(amerikai film)
1.10 Baseball életre-halálra

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Korzikai püspök
17.55 Horváth Rozi konyhája
18.00 Korzikai püspök – 4/4. rész
19.00 Rin-Tin-Tin
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin
21.05 A zsoldos visszatér
23.00 Szédülj el! (ism.)
23.30 Kamilla (ism.)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
20.00 Koboldok éjszakája
21.30 Klippercek
21.40 Ingatlankavalkád
21.50 Érdekességek a nagyvilágból
22.30 Megtört győzelem
(amerikai sci-fi)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek