Tv műsor – 1997. május 21. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
6.00-9.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
9.00 Tízórai
Szolgáltatómagazin 100 percben
Benne: Információk, meteorológia
9.05 Marienhof
Német tévéfilmsorozat
52/38. rész: Kellemetlen meglepetés
9.35 Hírek
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.50 Játék
11.10 Három a doktor
Német tévéfilmsorozat
XXV/10. rész: Rémképek
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás-jelentés
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
Árubemutató
13.35 Műsorismertetés
13.40 Srpski ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
14.05 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.30 NAT-tól tartok
Repeta – nemcsak pedagógusoknak
– PillaNAT
– InterNAT
– AlterNAT
15.00 Hírek
Időjárás-jelentés
15.05 Repeta
Irodalom
16.25 Reklám
16.30 A homok titkai
Brazil tévéfilmsorozat
180/125. rész
17.00 Reklám
17.05 „In virtute Spiritus”
17.35-18.00 Kapcsolj be!
Cimbora
A Nyugat
2. rész: Kosztolányi Dezső versei (ismétlés)
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.25 Reklám
18.30 Kép-játék
Vetélkedőműsor
Műsorvezető: Vágó István
18.55 Reklám
19.00 Esti mese
Pow Wow
Angol rajzfilmsorozat
25. rész: A csavargó egér
19.10 Reklám
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.25 Reklám
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
Műsorvezető: Hajdú B. István
20.00 Magyarok Cselekedetei
20.10 Reklám
20.15 Egyszer még megölsz
(Du bringst mich noch um)
Osztrák film (1994)
21.50 Reklám
21.55 Médiamix
Elektronikus robbanás Nagy-Britanniában ’97
22.35 Vers mindenkinek
Federico Garcia Lorca: Az „Andalúz dalok”-ból
Fordította: Nemes Nagy Ágnes
Előadja: Huszárik Kata, Kisfaludy Krisztina, Moldvai Kiss Andrea
22.40 Reklám
22.45 Telesport
Súlyemelő Eb
Közvetítés Rijekából, felvételről
23.15 Híradó
23.25 Repeta
– Matematika
– Kémia

MTV 2

14.35 Műsorismertetés
14.40 Rendszerváltó évek
XXII/10. rész: Születőben a többpártrendszer (ismétlés)
15.40 Egy kis Dél
Angol kisfilmsorozat
Vasút, folyó, nádas
16.05 Csízió
16.10 Reklám
16.15 Telesport
Benne: Kuba-Magyarország
Kézilabda-vb
Közvetítés Japánból, felvételről
17.25 Családorvos
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Hazanéző
Révleányvár (ismétlés)
19.00 Reklám
19.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Az emlékek örökké élnek, II/2.
19.45 Reklám
19.50 Klip-mix
Válogatás a legújabb hazai és külföldi klipekből
Műsorvezető: Bochkor Gábor
20.00 Tercett
A Kolibri Színház előadása, felvételről
21.25 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
Játékvezető: Vágó István
21.55 Reklám
22.00 Híradó
22.10 Időjárás – Reklám
22.15 Aktuális
22.40 Kenó – Reklám
22.45 Minden határon túl
(Do Konca in Naprej)
Jugoszláv film
0.10 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

4.00-7.30 Óránként Adászáró híradó (ismétlés)
7.30 BBC rádió adása
7.45 Vatikáni rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?! Távoktatás
8.30 Óráról órára
9.00-12.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Héthatár (ismétlés)
13.10 Gazdakör (ismétlés)
13.45 Finnugor népek II. világkongresszusa
Magyar dokumentumfilm
III/2. rész: Gazdaságmédia (1996, ismétlés)
14.05 Az én szeretett városom
Francia ifjúsági ismeretterjesztő filmsorozat
Dzsakarta (ismétlés)
14.20 kiCSODA a miCSODA
Gyermekműsor (ismétlés)
14.50 Váratlan utazás
Kanadai ifjúsági film
XIII/12. rész: A jó boszorkány (ismétlés)
15.40 Kép és valóság
Belga ismeretterjesztő film
V/2. rész: Emlékek és emlékezet
16.30 Kismamaklub
17.05 Héléne és a fiúk
Francia ifjúsági tévéfilmsorozat
273. rész: Egy lány a fiúk között
17.30 Mese
– Noé és Nelly a repülő bárkában
– Nagy ho-ho-ho-horgász
– Tom
17.45 Reklám, műsorajánlat
18.00 Híradó
18.15 Kegyetlen románc
Orosz játékfilm – II/1. (1984)
19.30 Tudományos show
Francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat
Az űr
20.00 Régiók
20.35 Esti kérdés
20.50 Reklám, műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Kegyetlen románc
Orosz játékfilm – II/2.
22.45 Száműzöttek magántörténete
Magyar dokumentumfilm
IV/4. rész: Ludovikások (1993)
23.40 Adászáró híradó
0.25 Kismamaklub – Régiók – Est kérdés (ismétlések)

HBO

10.00 Isten hozta Mr.
Amerikai vígjáték
12.15 Apa és fia
Amerikai filmdráma
13.50 Vadócok
Amerikai természetfilm
Ebihal, béka, hernyóból pillangó
14.20 Wallace és Gromit
Angol rajzfilm
1. rész: A nagy kirándulás
14.45 Wallace és Gromit
Angol rajzfilm
2. rész: Önműködő nadrág
15.15 Wallace és Gromit
Angol rajzfilm
3. rész: Robotkutya
15.50 Micsoda buli 2.
Amerikai romantikus vígjáték
17.30 Animánia
Amerikai rajzfilmsorozat
18.00 Egyről a kettőre
Amerikai minisorozat
18.35 Folytassa, doktor!
Angol vígjáték
20.10 Sebességzóna
Amerikai vígjáték
21.45 Így készült: Set It Off
Amerikai dokumentumfilm
22.05 Hókuszpókusz
Amerikai vígjáték
23.40 Őrjítő kétely
Amerikai thriller
1.10 A terror nyara
Amerikai filmdráma

TV3

6.30 Napi profit (ismétlés)
6.40 Negyedóra (ismétlés)
6.55 Gilette World Sport Special (ismétlés)
7.20 Aloha sport (ismétlés)
7.30 Napi profit (ismétlés)
7.40 Havi fix (ismétlés)
7.55 Negyedóra (ismétlés)
14.05 Műsorajánlat
14.10 A nagy menet 2.
Amerikai akcióvígjáték (ismétlés)
15.50 Negyedóra (ismétlés)
16.05 Gilette World Sport Special (ismétlés)
16.35 Sztár-bár (ismétlés)
17.10 A kölyök és én
Amerikai bűnügyi vígjáték
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 A kisasszony
Brazil tévéfilmsorozat – 59.
19.45 Sportvonal
Játék
20.20 Cinema
20.50 Gusztáv
Rajzfilm
21.00 Misztikus játék
Amerikai thriller
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra Internet

MSat

1.40 Music Box
6.00-9.00 Vekker
Rádió a tévében!
Reggeli ébresztőshow Szilasi Viktóriával és Lukács Zoltánnal
9.30 Music Box
13.00 Bulivonal (ismétlés)
13.30 Játszd újra…
14.00 Parti sétány Ausztrália
Ausztrál tévésorozat (ismétlés)
14.30 MSAT-suli
Történelemkonzultáció
15.00 A három muskotályos
Amerikai filmvígjáték
16.30 Power Rangers (ismétlés)
17.00-19.30 Nap Tv
(Csak AM Micrón)
17.00 Music Box
18.30 MSAT-suli (ismétlés)
(A Music Box és az MSAT-suli csak Szateliten)
19.30 Cops
Amerikai filmsorozat – 58.
20.00 Mit les, Mr. Beadle?
Angol sorozat – 13.
20.30 Muppet-show
12. rész: Az álom
21.00 Elképesztő övezet
Amerikai filmsorozat (ismétlés)
22.00 Parti sétány Ausztrália
Ausztrál tévésorozat – 58.
22.30 Tűzoltók
Ausztrál filmsorozat (ismétlés)
23.30 Fifty-fifty
Amerikai akciófilm
1.10 Hajnalhasadás (ismétlés)

Szív TV

8.50 Napraforgó
9.30 Príma torna
10.00 RPS-News (ismétlés)
10.30 Konyhashow
11.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
12.30 Legyező (ismétlés)
14.00 Torna
14.30 Lámpás (ismétlés)
15.00 Palánta (ismétlés)
15.30 Benkó D.B. (ismétlés)
16.00 Műsorajánló
16.30 Torna
16.55 Horváth Rozi konyhája
17.00 Falmászó
Svéd kisjátékfilm-sorozat – III/2.
18.00 Rejtély Illatóriában
Bábfilm (ismétlés)
19.00 Rin-Tin-Tin
Amerikai filmsorozat
106/17. rész: A hölgy és az orchidea
19.30 Tabuk nélkül
20.00 Egészségmagazin – háttér
21.05 Zűrhajósok
Amerikai film
23.00 Szédülj el! (ismétlés)
23.30 Kamilla (ismétlés)
24.00 Napraforgó

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
18.00 ATV-képújság
19.00 Műsorismertetés, hírek, meteorológia
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 Tv-shop
20.00 Szélhámozók
Amerikai vígjáték
21.30 Klippercek
21.55 Ingatlankavalkád
22.05 Tv-shop
22.25 Meghalok érted
Amerikai vámpírtörténet

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek