Tv műsor – 1997. május 15. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Műsorismertetés
9.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/35. rész: Jaj annak, aki örököl
9.35 Hírek
9.40 Cyd Charisse
(angol zenés film)
10.30 Az orchideák titka
(német dokumentumfilm)
11.10 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/2. rész: Az átváltozás
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
13.35 Műsorismertetés
13.40 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
34. rész
14.30 NAT-tól tartok
Repeta – nemcsak pedagógusoknak
– NATra kész
– Mi a báNAT?
– NA Tessék
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Repeta – Történelem
Benne:
15.05 Szöcske
15.10 Aktuális
15.20 Tételező
15.30 Mit üzen a Híradó
15.45 Repe-tabu
15.50 Tételező
16.00 Póráz
16.10 Aktuális
16.15 Skandalum
16.20 Szerviz
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/122. rész
17.05 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.30 Kapcsolj be!
Most
A sokoldalú fiatalok műsora
17.55 „Erőt kaptok, amikor eljön hozzátok a Szentlélek”
Az evangéliumi pünkösdi közösség
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Rosszcsont Dani meg a Dilidongók
(cseh rajzfilmsorozat)
7/5. rész: Nagybőgős lebőgés
19.15 Múzsa
Kulturális hírműsor
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Magyarok cselekedetei
20.15 Kisváros
Esküvő
21.00 Perzselő szenvedély
(francia-olasz tévéfilm)
2/2. rész
22.35 Klip-mix
Videoklip-összeállítás
22.45 Járványok
(ausztrál dokumentumfilm, ism.)
4/1. rész: A betegségek eredete
23.35 Híradó

MTV 2

13.55 Műsorismertetés
14.00 Rendszerváltó évek
22/9. rész: Széthullás időrendben 2.
MSZMP 1988 december- 1989 július (ism.)
15.00 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.30 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/38. rész: Az erdő kincse
15.55 Zöld bolygó
10/3. rész
16.15 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.25 Repeta plusz
Az ügy még nincs lezárva
17.00 Titkos küldetés
(ausztrál filmsorozat)
24/18. rész
17.30 TOP 40
Slágerlista
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Az Onedin család
(angol tévéfilmsorozat)
182/21-22. rész:
Lázadás
A testamentum
20.10 Atlanti express
20.25 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
20.50 Istenek órája
Popper Péter műsora
Bibliai álmok és látomások – 5. rész
21.30 Mindent vagy semmit!
Műveltségi vetélkedő
22.00 Híradó
22.10 Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 Szerelmem, Max
(francia-amerikai film)
0.15 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.30 A BBC Rádió adása
7.45 A Vatikáni Rádió adása
8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.25 Fogas kérdések (ism.)
8.35 Tudományos? Fantasztikus!
4/2. rész: Az árnyék (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Régiók (ism.)
13.10 A tenger élővilága
(német természetfilm)
Cápák, manták és pénzhalak
13.40 Picasso és a gyerekek
(magyar kisfilm)
13.55 A Zene Arcai (ism.)
14.35 A hölgy egy kissé bogaras
(magyar vígjáték)
15.55 Figyelj!
Fiatalok műsora
16.30 Póráz
Kutyatartók magazinja
17.05 Héléne és a fiúk
(francia ifjúsági tévéfilmsorozat)
271.rész
17.30 Fabulák
A farkasról meg egy éhes komondorról
– Űrfantázia
Házikó
17.45 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Eladott gyermekek
(amerikai film)
20.00 Váltó
Gazdasági magazin
20.35 Esti kérdés
A nap interjúja
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Louis Maile filmjeiből
A szeretők
(francia film) FF
23.05 Nem vagyunk mi árvák
(dokumentumfilm)
Csíksomlyó, 1993. Pünkösd
24.00 Híradó

HBO

10.00 Diótörő
(amerikai rajzfilm)
11.20 Isten hozta Mr.
(amerikai vígjáték)
13.30 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai családi film)
15.15 Így készült: Bosszúálló angyal
15.25 Ed Wood
(amerikai film)
17.30 Bolondos dallamok
(amerikai sorozat)
18.00 Bír-lak
18.35 Miami rapszódia
(amerikai vígjáték)
20.10 Őrjítő kétely
(amerikai thriller)
21.40 Sztárközelben: Johnny Depp
22.05 Melrose Place
22.50 Az éhség
(amerikai horror)
0.25 Forró drót
0.55 Féktelen professzor és tanítványai

TV3

14.25 Műsorajánlat
14.30 A bosszú völgye
(amerikai western)
16.05 Valami magazin (ism.)
16.30 Negyedóra (ism.)
16.50 Havi fix
17.05 Vörös mák
(osztrák film)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Aloha Sport
19.30 Baywatch
(amerikai sorozat, 20.)
A cápaöböl
20.25 Játék: Zenefon
21.00 Kirakós játék
(spanyol krimi)
22.50 Napi profit
23.05 Negyedóra gazdaság
23.20 Aloha Sport (ism.)
23.30 Tér-hatás (ism.)
23.55 Ingatlanpiac (ism.)

MSat

2.45 Music Box
6.00 Vekker – Rádió a tévében!
9.30 Music Box
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 Játszd újra…
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 MSAT Suli
Biológia 5.
15.00 Boris és Natasha
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv (AM mikro)
Music Box, MSAT Suli
19.30 Cops
(amerikai sorozat – 54.)
20.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
21.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
22.00 Parti sétány, Ausztrália
22.30 Embervadászat
(amerikai film)
24.00 A3-ik vonal
1.00 Nem probléma
1.30 Piszkos játék (ism.)

Szív TV

16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Lovagias ügy
(magyar vígjáték)
19.00 Action Man
(amerikai sorozat – 18.)
19.30 RPS – News
20.00 Kockáztató
20.30 Budapest Táncbajnokság 1. (ism.)
21.05 A halál ideje
(amerikai film,  1991)
23.00 S. K. Barkácsmagazin
23.30 Csillagjegyző
24.00 Napraforgó

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Tárcanézőben
19.50 Klippercek
20.00 Los Angeles-i harcosok
21.30 Klippercek, játék
21.55 Mondjuk a magunkét
22.25 Ingatlankavalkád
22.35 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek