Tv műsor – 1997 március 8. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
– Frédi és Béni
– Nyegleó
– Foxi Maxi
– Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/19. rész: A kisgyermek
9.40 Tele-mutatvány
10.00 Kutyaszorító – 5. rész
10.05 Kölyökidő-délelőtt
11.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat)
13/9. rész: A kapzsi kéjenc (ism.)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.10 Betyárok
Táncjáték – 1. rész
12.30 Família Kft.
277. rész: Walter (ism.)
13.05 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/9. rész: Otthon (ism.)
13.50 Tartalékidő
14.20 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
14.30 Azok a csodálatos állatok
A pudu és a szitatunga
15.00 Mrs. Miniver
(amerikai film)
17.10 Márkás históriák
17.20 Mesélő cégtáblák
„Halló, itt a Posta…”
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televideo ’97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
A füldugós rádió
19.15 Vers mindenkinek
Nemes Nagy Ágnes: Istenről
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Sült zöld paradicsom a Kis Megálló kávéházban
(amerikai film)
22.25 Top-show
Külföldi sztárvendég: Bobby Solo

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Növénytermesztés
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski Utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
11.00 Izomláz
11.30 Tizenkét hónap az erdőn
Március (ism.)
12.00 A Tisza
12/6. rész: Gáton belül (ism.)
12.35 „Anyám szlovákul dalolt…”
13.05 Buddha nyomában
(angol dokumentumfilm)
14.05 Erdészház Falkenauban
(NSZK-tévéfilmsorozat)
27/10. rész: Farkasok
15.00 Dallamról dallamra…
15.30 Kisfilmek a nagyvilágból
– Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/2. rész: Családi kémhálózat
– Félelem nélkül – Extrém sportok
(francia ismeretterjesztő sorozat)
11/8. rész: Légdeszka, Ikarosz fia
– A folyótorkolat csodái
(angol ismeretterjesztő film)
17.00 Sportműsor
Benne:
– Atlétika fedett pályás vb
– Statisztika Metalloglobus-Haka Treffers asztalitenisz BEK mérkőzés
19.05 Família Kft.
278. rész: Kvíz-iszony
19.40 „Száz vasutat, ezeret…”
Sáfrány József ismeretterjesztő sorozata
6/1. rész: A kezdetek
20.10 Hírek az Unióról
20.15 Mindennapi rémtörténet
(kisfilm)
A legszomorúbb történet
20.30 Tangó
(kisfilm)
Altató
20.50 Hitler – Számvetés
(német dokumentumfilm-sorozat)
6/5. rész: A hadúr
21.50 Atlétika fedett pályás vb
22.20 Orlando
(angol-orosz-francia-olasz-holland film)
(Feliratos)
23.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Popeye, a tengerész
(animációs film)
Popeye és a nagy akadályverseny
A művészet szent
A vendéglátó szellem
8.20 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Berlin
8.35 Kicsoda a micsoda
9.05 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/26. rész: A modern világ
9.30 Első szerelem
(cseh film)
10.20 Nyelvédesanyánk (ism.)
10.45 Harmónia
Egészségvédő magazin
11.15 Kedves (ism.)
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?(dokumentumfilm)
13.45 300 000 pengő az utcán
(magyar vígjáték, ism.)
14.55 Sárkányvadászat
(japán ismeretterjesztő film)
A dinoszauruszok titkainak felfedezése
15.50 Kutyaportrék
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Angol spániel
16.30 Dunatáj
Ökológiai magazin
17.00 Az óceán lánya
(ausztrál filmsorozat)
13/10. rész: A találkozás
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 Gyermekszív
(amerikai film)
19.45 Szín-játék
20.05 Operamesék
Giuseppe Verdi: Trubadúr
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Charlotte és Lea
(francia film)
22.45 Jean-Michel Jarre barcelonai koncertje
(francia koncertfilm)
23.40 Sárközi György: Virágok beszélgetése
Elmondja: Csomós Mari
23.45 Hírújság
24.00 Az éjszaka filmje
Lady Chatterley szeretője – 2/2.
(amerikai-angol film)

HBO

8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.00 Én és a gorillám
(amerikai kalandfilm)
12.45 Döntsön a kard
(amerikai film)
14.20 Melrose Place
15.10 Blinky Bill tűzoltóbrigádja
15.35 Mondj igent Giorgiónak!
(amerikai film)
17.30 National Geographic
A prérifarkas birodalma
18.30 Hüvelyk Panna
(amerikai rajzfilm)
20.00 Táncőrület
(amerikai film)
21.40 Halálos hősök
(amerikai film)
23.25 A szerelem sivataga
(amerikai film)
0.55 Jelige: Vörös cipellők

TV3

13.00 Műsorajánlat
13.15 Negyedóra – programok a hét végén
13.30 Zazie a metrón
(francia film) (ism.)
15.10 Csodálatos föld – Afrika
15.35 Elveszve Afrikában
(amerikai film)
17.20 Select – divat, kultúra, életmód
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat – 11.)
18.35 Világszám
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Hadiösvényen
(amerikai film)
21.00 Cinema
21.35 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
22.25 Stíluspercek
22.35 A sötétség serege
(amerikai-olasz horror)

MSat

3.05 Music Box
8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.15 Játék
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 Music Box Top Ten
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Századvégi hangulatok (ism.)
16.10 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music box
Az Ördög és az Inkvizítor (szatellit)
19.30 Kopasz krapek
(sorozat – 1. rész)
20.00 Amerikai szív
(amerikai film)
22.00 A törvény őrei
(amerikai sorozat)
23.00 A horror háza
(sorozat – 1. rész)
24.00 USA Girl
1.00 Sátáni kristályok (ismétlés)

Filmnet

7.00 Arsene Lupin – 7.
7.30 Fantom macska – 13.
8.00 Béka és bálna
(családi mozi)
10.00 Kelj fel és járj!
(amerikai film)
12.00 A canterville-i kísértet
(családi mozi)
14.00 Kék ég
(amerikai film)
16.00 Varázslatos változás
(családi mozi)
18.00 Bundesliga 1996/1997
20.00 Érzelmek vihara
(amerikai film)
21.30 Egy kis szívesség
(amerikai film)
23.15 Miami blues
(amerikai akciófilm)

Szív TV

16.05 Földöntúli reggelire
(amerikai vígjáték)
18.00 Konyhashow
18.30 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.00 Palánta
19.30 Coca-Cola Rock City
Buli a buli előtti órában
20.00 Gulliver
Utazási ajánló
20.30 Transzszilvánia 5-6000
(amerikai vígjáték)
22.30 Hívd Andreát!
23.30 Szerelmi útmutató

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlan panoráma
19.50 László atya műsora
20.00 Élve vagy halva
21.40 Vízi sport magazin
22.00 Terry-téken
22.30 Gyilkos apáca

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek