Tv műsor – 1997. március 30. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Tesz-vesz város
(kanadai rajzfilmsorozat)
13/10. rész: Kalapsütemény
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Hódpapa meséi
(francia rajzfilmsorozat, ism.)
13/6. rész
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/26. rész: Örök szerelem
9.00 40 éves a Magyar Televízió
Nagymama
(tévéjáték, 1964)
10.00 Önök kérték…
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
II. János Pál pápa húsvéti üzenete és Urbi et Orbi áldása
12.40 Kodály-kórusok
12.55 Húsvét Európában
Görögország-Kréta
13.00 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
13.25 Arany János: Rózsa és Ibolya
14.15 Zenelánc
14.25 HT – Háttértudomány
Parányi vámpírok
(Feliratozva is!)
14.55 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.15 Pavarotti és barátai – Koncert a gyermekekért
(angol zenés film)
16.45 Négyszázezer nap
A fény hordozói
17.10 Helló, világ!
Turisztikai magazin
18.00 Ars Hungarica
Úrkoporsó (ism.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
19.55 Reklám
20.05 Magyarok cselekedetei
20.15 Imádlak, Mr. Manhattan
(amerikai film)
21.55 Uborka
Politikai saláta
22.20 Oscar? Oscar!
23.15 Női fény
(francia-olasz-NSZK film, 1979)

MTV 2

8.00 Műsorismertetés
8.05 Hol-mi?
8.30 Pipafüst nélkül
Hegedűs Géza műsora
10/7. rész: Németország, Schiller
9.00 Űrgammák
(sci-fi sorozat, ism.)
9.30 Széljárta szigetek
2/1. rész (ism.)
10.00 Szent Márton-hegy
2/2. hegy
10.30 Járóföld – hazai tájakon
Ormánság – 3. rész
11.05 NBA kosárlabda-mérkőzés
11.55 Húsvét Európában
Szlovénia
12.00 40 éves a Magyar Televízió
Válogatás Lévai Sándor munkáiból
– Cicavízió
– Rémusz bácsi meséi
– Csupafül
– A nagyeszű sündisznócska
13.10 Nótahangverseny Hajdúböszörményből – 1. rész
14.00 Az én babám
(angol dokumentumfilm-sorozat)
6/3. rész: Vedd kezedbe! (ism.)
14.35 Magyarok a világ filmgyártásában – Éva Bartók
Az utolsó keringő
(NSZK film) FF
16.10 Kerekek és lépések
26/9. rész: A dél-keleti végeken (ism.)
17.00 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
78. rész
17.50 Forma-1 Brazil Nagydíj
Közvetítés Interlagosból
20.00 Magyar népmesék 2.
A rátóti csikótojás
(magyar rajzfilm)
20.15 Budapesti Tavaszi Fesztivál
A Magyar Állami Hangversenyzenekar koncertje
21.30 Kézirat
22.00 Telesport
22.50 Éjjeli menedék
Ha Isten nő lenne…
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 „Ha ketten vagy hárman…”
Látogatóban a budapesti Kaposy családnál
8.45 Társadalom és tudomány
(skót kultúrtörténeti sorozat)
16/6. rész: Az univerzális műanyag
9.05 Babar
Elefántváros
9.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Kaland a zuhatagnál
10.00 Húsvétvasárnapi római katolikus szentmise
11.15 Kincsesház
Művelődéstörténeti magazin
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
12.20 Cadfael barát
(angol film)
4/4. rész: Sisakvirág
13.35 Elfújta a szél
(amerikai film) 2/2.
15.30 Sportképek
17.00 Emlékképek – Régi híradók
17.15 Postabontás – Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Teddy mackó piknikje
18.00 Heti Hírmondó
19.00 A tenger munkásai
(francia tévéfilmsorozat) 3/3. rész
20.00 Nagy mesterek kamarazenéje
20.25 Robin Hood, a tüzes íjász
(olasz film)
22.05 Sportpercek
22.15 Tízparancsolat
(lengyel filmsorozat)
1. parancsolat: „Én vagyok a Te Urad Istened, uradat, istenedet imádjad és csak neki szolgálj”
23.05 Kosztolányi Dezső: Hajnali részegség
Elmondja: Bessenyei Ferenc
23.15 Hírújság
23.30 Az éjszaka filmje
Elfújta a szél
(amerikai film) 1-2. rész

HBO

8.00 Bolondos dallamok
8.30 Bír-lak
9.00 Alf
9.30 Kung-fu: A legenda újjáéled
10.00 Partvidékek állatvilága
11.00 Clifford
(amerikai vígjáték)
12.30 Zebra kutatóbázis
(amerikai film)
14.55 Mozimánia: Charlton Heston
15.50 Sanghaji meglepetés
(amerikai film)
17.30 Döntsön a kard!
(amerikai film)
19.05 Erotika a filmvásznon
20.05 Mindörökké Batman
(amerikai film)
22.05 Esküdt ellenség
(amerikai film)
23.45 Könnyen vedd a halált!
(amerikai film)

TV3

9.00 Dominó
12.15 Műsorajánlat
12.20 Blanche
(kanadai sorozat)
13.10 Miért?
14.05 Szerelem, vak vagy
(amerikai vígjáték)
15.35 Menjünk
15.45 Valami
16.15 A Duna hercegnője
(osztrák sorozat) 12/1.
17.55 Automobil
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Második esély
(amerikai film)
21.00 Gillette World Sport
21.30 Börtöntőzsde
(amerikai vígjáték)
23.15 Pörzsölő
23.45 Menjünk (ism.)

MSat

2.30 Music Box
8.30 Maszat
8.35 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.15 Játék
10.30 Állati mesék
10.55 Bosco léghajó kalandjai
11.20 Vörös mák (ismétlés)
13.00 Álomsziget
(amerikai sorozat – 3.)
14.00 Muppet-show (ism.)
14.30 Ásó, kapa, nagykaland (ismétlés)
16.10 Kívánságműsor
16.30 News-da
17.00 Nap Tv (AM mikro)
A megvalósult álom
18.40 Music Box
19.30 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
20.00 Benny Hill
(sorozat – 12.)
20.30 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat – 5.)
21.30 Tűzoltók
(ausztrál sorozat, ism.)
22.30 Címlapsztori
23.30 Kívánságműsor
24.00 Valaki az ajtó mögött (ismétlés)
1.35 Fejjel a falnak (ismétlés)

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Korup – Egy afrikai őserdő élete
18.05 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
18.30 Designé – magazin
19.00 Próba, szerelem – 12. rész
19.30 Benkő D. B.-show
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Trükkös Nlck
(olasz krimi)
22.30 Földgömb (ism.)
23.30 Konyhashow (ism.)

Filmnet

10.00 Alice
12.00 A légihíd
14.00 Ace Ventura: Állati nyomozó
16.00 Emlékezz rám!
18.00 Emma
20.00 Szirének
(ausztrál vígjáték)
21.35 Bűbáj és méreg
(amerikai vígjáték)
23.10 A halál és a lányka
(amerikai thriller)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek