Tv műsor – 1997. március 15. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
– Nyegleó
– Foxi Maxi
– Frédi és Béni
– Tom és Jerry
9.05 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/21. rész: Jó utat, Pindur!
9.30 Március 15.
Ünnepélyes zászlófelvonás
10.00 Kapcsolj be!
Cimbora-délelőtt
10.55 Március 15.
Történelmi megemlékezés
12.00 Déli harangszó
Hirek – Időjárás
12.05 Az aranyló folyó titka
(amerikai ismeretterjesztő film, ism.)
12.55 Március 15.
Megemlékezés a Petőfi-szobornál
13.55 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
14.05 Kapcsolj be!
Zöme-zene
14.30 A Nap Cirkusza
(kanadai cirkuszfilm)
Új tapasztalatok
15.35 Színfolt
Huszárok
16.00 Álljunk meg egy szóra!
16.10 Kossuth vagy Széchenyi
(tévéjáték)
17.30 Szerencsekerék
18.00 Az 1848-49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
Ráday Mihály és Katona Tamás műsora
A nemzetiségek – 3.
18.50 Esti mese
Magyar népmesék
Zöld Péter (ism.)
19.00 „Szolgái és nem urai vagyunk a nemzetnek”
Díszelőadás az Operaházból
19.50 Magyarok cselekedetei
19.55 Reklám
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.35 Magyar Marseillaise, 1848
21.20 Ozorai példa
(tévéfilm, 1974)
22.20 Éjjeli menedék
Családi legendárium
23.10 Hommage a Kodály
Válogatás Kodály Zoltán műveiből – versekkel, emlékezésekkel
0.10 Himnusz

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Welcome to Hungary
8.00 Gazdaképző
8.30 Hrvatska kronika (ism.)
8.55 Unser Bildschirm (ism.)
9.20 Ecranul nostru (ism.)
9.45 Srpski Ekran (ism.)
10.10 Nasa obrazovka (ism.)
10.35 Patrin – Üzenet – Vorba
11.00 Magyarország barlangjai
5/1. rész: A múltnak kútja (ism.)
11.25 A Tisza
12/7. rész: A Tisza menti falvak (ism.)
12.00 Família Kft. (ism.)
12.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat)
22/10. rész: Csoda történt itt (ism.)
13.20 Szomszédok (ism.)
13.55 Dallamról dallamra…
Találkozás a muzsikussal
14.30 Egy magyar nábob
(magyar film, 1966)
16.10 Sportműsor
17.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
17.40 Kárpáthy Zoltán
(magyar film, 1966)
19.05 Família Kft.
„Ideg vacsora”
19.40 „Száz vasutat, ezeret…”
6/2. rész: A kiegyezésig
20.10 Zene-óra
Zenei klub Óbudán
21.10 Vers mindenkinek
Petőfi Sándor: A magyarok Istene
21.15 Sajtóklub
22.20 Bohumil Hrabal emlékére
Menzel-mozaik
Pacsirták cérnaszálon
(csehszlovák film)
23.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

7.00 Képes krónika
7.45 Hírek – Műsorismertetés
7.55 Élve vagy halva
(magyar film)
9.15 Ünnepi stúdió
9.25 Ünnepélyes zászlófelvonás
Közvetítés a budapesti Kossuth térről
10.00 Ünnepi stúdió
Vendég: Sinkovits Imre, Katona Tamás
11.00 Ünnepi megemlékezés a Nemzeti Múzeumnál
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.30 Közép-európai magazin (ism.)
13.10 Esti kérdés (ism.)
13.20 Ünnepi stúdió
A verbunk története a Kárpát-medencében
14.00 Kapcsoljuk Székelyudvarhelyt
15.30 Ünnepi stúdió
Március tizenötödikék történelmi magyar filmekben
Vendég: Darvas Iván
15.40 Hogyan jelenítik meg a magyar filmek a forradalmat
16.00 Ünnepi stúdió
Hogyan ünnepelték 1950 és 1970 között a március tizenötödikéket?
16.30 Részletek az Erkel című filmből
16.40 Ünnepi stúdió
18.00 Híradó
18.15 Ünnepi stúdió
Krassó György
(portréfilm)
18.45 Ünnepi stúdió
19.00 Illyés Gyula: Fáklyaláng
A színházi előadás televíziós változata
20.30 Ünnepi stúdió
21.00 Híradó
Benne: Kapcsolás Székelyudvarhelyről
23.00 Ünnepi stúdió
23.30 Erkel
(magyar film, 1952) FF

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Jó barátok
9.30 Kaliforniába jöttem
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 A sors útjai
13.00 A mágus
(amerikai film)
14.30 Melrose Place
15.20 Blinky Bill megmenti a papagájt
15.50 Bosszúálló angyal
(amerikai western)
17.30 Igazi vadon élő állatok
Esőerdő világa
18.10 Így készült: 101 kiskutya
18.45 A nagy ugrás
(amerikai film)
20.35 D’Artagnan lánya
(francia-amerikai film)
22.45 És és föld
(amerikai film)
1.05 Jelige: Vörös cipellők

TV3

12.20 Műsorajánlat
12.25 Negyedóra – programok a hét végén
12.45 Egy maréknyi dollárért
(amerikai western, ism.)
14.30 Info Mozaik
15.20 Óvó bácsik
(amerikai vígjáték)
17.05 Ez van – fiataloknak
17.35 Baywatch (12.)
18.30 Aszfaltbetyár
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Apró füllentések
(amerikai film)
21.05 Cinema
21.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
22.40 Meglepi – show
23.30 Voodoo
(amerikai horror)

MSat

2.35 Music Box
8.30 Maszat
8.45 Grimm legszebb meséi
9.30 Power Rangers
10.00 Játék
10.30 Állat mesék
11.00 Popeye
11.30 Bosco léghajó kalandjai
12.00 News-Da
12.30 Bulivonal
13.00 Zoom
13.30 Rocktükör
14.00 Budo magazin
14.30 Az ifjúság évei (ism.)
16.00 Kívánságműsor
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv (AM-mikro)
Music Box (szatellit)
Az Ördög és az Inkvizítor
19.30 Kopasz krapek
20.00 Fekete szivárvány
22.00 A törvény őrei
23.00 A horror háza
24.00 USA Girl
1.00 Az emberevő cápa (ismétlés)

Szív TV

16.05 Dupla 0 kölyök
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
(amerikai rajzfilm)
19.30 Pepsi Show City
Buli a buli előtti órában
20.00 Földgömb
Utazási magazin
20.30 Ez a fiúk sorsa
(amerikai film)
22.30 Hívd Andreát!
23.30 Szerelmi útmutató

Filmnet

7.00 Arsene Lupin – 14.
(rajzfilmsorozat)
7.30 Iznogoud – 7.
(rajzfilmsorozat)
8.00 Kislány a csúcson
(családi mozi)
10.00 Papírvadászat
(amerikai film)
12.00 Egy kis szívesség
(amerikai film)
14.00 Toledo titka
(spanyol film)
16.00 Montanai keresztutak
(családi mozi)
18.00 Bundesliga 1996/1997
20.00 Emlékezz rám!
(amerikai thriller)
21.30 Halál és a lányka
(amerikai thriller)
23.15 Vér és fánk
(amerikai horror)

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Megemlékezés március 15-ről
19.50 László Atya műsora
20.00 A néma
(magyar film)
21.40 Klippercek
22.00 DrámaKlinika
23.20 Klippercek
23.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek