Tv műsor – 1997. jauár 19. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/26. rész: Ébredj, Sara királykisasszony!
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Magyarok a világ filmgyártásában – Csupó Gábor
Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
Csakis az igazi Chintiát
Légből kapott ötletek
8.30 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/6. rész: A hét törpe
9.00 Mikszáth Kálmán művei a képernyőn
A fekete város
(tévéfilmsorozat)
7/3. rész: Két szomszédvár
10.00 Matiné
Képviselő úr
Tévékomédia
11.00 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat, ism.)
180/37-41. rész
15.00 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.30 Örömhír
A babtista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
A kétely árnyéka
– Plútó, a postás
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
– Torkelsonék
(amerikai filmsorozat)
13/13. rész: A jégkirálynő
17.00 A Nap Cirkusza
(kanadai cirkuszfilm)
Új tapasztalatok
18.00 Négyszázezer nap
26/5. rész: Lovagkor
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/11. rész
20.15 Magyarok a világ filmgyártásában
Jób lázadása
(magyar-NSZK film, ismétlés)
21.55 Magyarok Cselekedetei
22.00 Ha felnövök
(dokumentumfilm-sorozat)
15/3. rész: A Montmartre alatt
22.30 Vastaps
23.20 Virág az ember
Moldován Domokos portréfilm-sorozata Kurtág Györgyről – 2. rész

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Családorvos
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
49.rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat, ism.)
62. rész: A labirintus
9.30 Kupaktanács
Családi magazin
10.00 Az Equator expedíció
4/4. rész: A tűzistennő földjén
10.30 Mérföldkövek a magyar technika történetében
12/8. rész: Bláthy Ottó Titusz (1860-1939) (ism.)
11.00 Sportműsor
13.00 Lovass Lajos nótafelvételeiből
13.30 Hatlábú birodalom – Utazás a rovarok világában
(angol ismeretterjesztő sorozat, ism.)
6/3. rész: Csatatér
14.00 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő sorozat)
104/75. rész: A Bourne-völgy októberben
14.30 Életjel
15.00 Időjárás
15.05 McKenna
(amerikai filmsorozat)
13/5. rész: A bátorság útja
15.55 Kerekek és lépések
3. rész: Dunamellék (ism.)
16.40 Kaláka-fesztivál 1996.
Ogam együttes
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
68. rész
17.50 Időjárás
18.00 Kérdezz! Felelek
Egri János műsora
18.30 Úton
Európa-magazin
19.00 Esti mese
Paffka, Klaff és Majszi
(szlovák rajzfilmsorozat)
13/2. rész: Horkolós holdkóros
19.15 Ferencsik János, a mester
20.05 Unokáink is látni fogják
Osskó Judit műsora
20.30 Kézirat
21.00 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
21.50 Telesport
Benne: Vívás, női párbajtőr Világ Kupa
23.25 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Élő forrás
Katolikus műsor
8.45 Katedrálisok kora
(francia művelődéstörténeti sorozat)
9/8. rész: A boldogság és a halál
9.35 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
Keewan
10.00 Popeye
Popeye síelni tanul
Popeye és az égigérő bab
10.25 Cimbora – Tallózó
11.05 Orosz vadon
(orosz ismeretterjesztő sorozat)
Kis szörnyetegek
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok: Debrecen
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Táncház
Népzenei magazin
12.35 Borok, borvidékek, borkultúrák
(kanadai ismeretterjesztő film)
7/6. rész: A portói és a madeira borok
13.05 A cipész fia
(francia sorozat, ism.)
6/4. rész
14.15 Sportképek
16.30 Színházi élet
17.00 Emlékképek – Régi híradók
17.15 Postabontás – Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Béci bohóc
Edward bicepsze
18.00 Heti hírmondó
19.00 Francois Truffaut filmjeiből
Jules és Jim
(francia film)
20.40 A párizsi Musee D’Orsay
(francia ismeretterjesztő film)
6/3. rész: A művészet és a város
21.35 Sportpercek
21.40 A bolygó hollandi
(angol operafilm)
24.00 Petőfi Sándor: Téli világ
Elmondja: Szabó Gyula

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
Éjszakai portyázók
11.00 Szörfös nindzsák
(amerikai vígjáték)
12.30 Holtvágányon
(amerikai film)
14.15 Falcon Crest
15.05 A mi XX. Századunk 1.
(amerikai dokumentumfilm)
15.55 Memphis
(amerikai film)
17.30 Végsebesség
(amerikai film)
19.10 Mozimánia: Burt Lancaster
20.10 Die Hard
(amerikai krimi)
22.15 Kettős álarc
(amerikai krimi)
23.45 Drug Store cowboy
(amerikai film)

TV3

9.00 Dominó
12.45 Műsorajánlat
12.50 Miért?
13.45 Emilie
14.45 Menjünk
Programajánlat
15.00 A különös ügynök
(angol krimi)
16.45 Automobil
17.25 Csengetett, Milord?
(angol sorozat – 13.)
18.25 Profitvadász
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Kaméleon
(amerikai film)
21.00 Gillette World Sport
21.30 Az élőhalottak visszatérnek
(amerikai film)
23.10 Pörzsölő (ism.)

MSat

8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 A keményfejű (ism.)
11.30 Robotjox 2. (ism.)
13.00 Monika Sport
13.30 Ooh La La! (ism.)
14.00 Rocktükör
14.30 Játszd újra
15.00 Aranyásók
(sorozat – 3. rész)
16.00 Budo-magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Nap Tv
19.00 Muppet show (ism.)
19.30 Benny Hill
(sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
(sorozat)
21.00 Szirének és szirénák
(sorozat)
22.00 Címlapsztori
23.00 Fashion Tv
23.30 USA Girl (ismétlés)

Filmnet

8.00 Füstbement remények
10.00 Apró népség nagy birodalma
12.00 Sherlock Holmes
Rémület az éjszakában
13.00 A szerelem istennője
14.25 Olasz Liga 96/97
16.30 A kis lord
(amerikai film)
18.15 A vadnyugat fiai 2.
(amerikai western)
20.00 Az én parkom az én váram
(amerikai film)
21.45 Olasz Liga 96/97
23.45 Ökölvívás

Szív TV

17.00 Egészségmagazin
18.00 Horgászmagazin
18.15 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
18.30 Akarunk-e élni?
19.00 Próba, szerelem 2. rész
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Divatmagazin
21.00 Julius Ceasar
(angol film)
23.00 „Párosan szép”
23.30 Konyhashow (ism.)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Víkend
20.00 Reno és a doki
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Vasárnapi zene
22.30 Pribékek

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek