Tv műsor – 1997. január 8. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
A titokzatos herceg
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia tévéfilmsorozat)
21/12. rész: A hasonmás
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek – Időjárás
14.05 Műsorajánlat – Étlap
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta
Benne:
15.20 Video
15.25 Útilapu
15.30 Állampolgári ismeretek
15.40 Kukkoló
15.45 Biológia
16.05 Szertelenül
16.10 Biológia
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/34. rész
17.05 A sziget szentje
Árpád-házi Margit
17.30 Kapcsolj be!
Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Töf-töf
A vadállatok (ism.)
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/5. rész
20.10 Kérdezd a Holdat!
(olasz film)
21.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.45 Médiamix
A tv arca
22.35 Kőzápor
(angol film)
24.00 Híradó
0.10 BBC-híradó

MTV 2

15.10 Műsorajánlat
15.15 Egy kis Dél
(angol kisfilmsorozat)
A vásár és az újság  napja
15.40 Válogatás a televízió archívumából
Az egyezkedő
(tévéfilm, 1975) (ism.)
17.25 Segítőtárs
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Háló
19.05 A simlis és a szende
(amerikai tévéfilmsorozat)
Végzetes vonzerő
19.55 Csoda
Schwajda György komédiája két részben (ismétlés)
21.25 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás – Hójelentés
22.15 Kenósorsolás
22.20 Marilyn és Bobby
(amerikai tévéfilm, ism.)
23.50 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Betűvető (ism.)
13.40 Az utca bolondja
(angol film) FF
15.00 A tengeri Selyemút
(japán ismeretterjesztő film, ism.)
12/10. rész: Kína kapuja
15.50 Furugy
(dokumentumfilm)
16.20 Mesterművek
(angol művészettörténeti film)
16.30 300 testvér
(dokumentumfilm )
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
186. rész: Nehéz napok
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor fergetegesen jó volt
– Tom
Trükkös fényképek
– Popeye, a tengerész
Az orvosságos ember
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Eizensteintől Mihalkovig
Jégmezők lovagja
(orosz film) FF
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Agglegény
(olasz film)
23.20 Arany János: Tengerihántás
Elmondja: Szarvas József

HBO

16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
Minden jó, ha a vége jó!
18.00 Diótörő
(rajzfilm)
19.15 Mozimánia: Burt Lancaster
20.10 A vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
21.50 Az éj színe
(amerikai krimi)
23.50 Vörös kolibri
(magyar-olasz film)

TV3

15.00 Műsorajánlat
15.10 Megkötözve
(amerikai vígjáték)
16.45 Negyedóra (ism.)
17.00 Gillette World Sport Special
17.30 Csatárnak született
(angol film)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat – 2. rész)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 Vakvágány
(amerikai film)
22.45 Napi profit
22.55 Negyedóra az internetről
23.10 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 A bajkeverő
(francia-olasz film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Bangkok-Hilton
(ausztrál sorozat)
22.00 Tányéron a világ
(angol sorozat)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Lézermisszió (ism.)

Filmnet

7.00 Montana 6.
A jeti nyomában
7.30 Fantom macska 6.
A tigrisbika
8.00 Nyári csikó
(amerikai film)
10.00 A kis lord
(amerikai dráma)
12.00 Füstbe ment remények
(amerikai film)
14.00 Döntő bizonyíték
(amerikai thriller)
16.00 A nők álma
(amerikai film)
18.00 Hajrá lányok!
(amerikai vígjáték)
20.00 A tornádó éjszakája
(amerikai film)
21.30 Ha alszik a törvény
(amerikai film)
23.00 A végső megoldás: Halál 3.
(amerikai sci-fi)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Casino Royale
(amerikai akciófilm)
18.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 Sasok szárnyán
(amerikai film)
23.00 Színház-tűznéző (ismétlés)

ATV

5.30 A kedd esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Nagy-Britannia belülről
20.00 Halálos háromszög
(amerikai film)
21.35 Klippercek
22.25 Meghalok érted
(amerikai vámpírtörténet)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek