Tv műsor – 1997. január 25. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
– Maci Laci
Édes otthonunk, Jellystone
Maci és a szerelem
– A bolygó kapitánya
A napenergia szigete
Tom és Jerry
A cowboy
A karmester
9.10 Reggeli torna gyerekeknek Simkó Andreával
9.15 Hófehérke
(angol rajzfilmsorozat)
52/7. rész: Új család
9.40 Tele-mutatvány
Telefonos vetélkedő
10.00 Meselánc
A bolondóra
10.15 Szókimondó
10.55 Zenelánc
11.05 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/3. rész: Memento mori!
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.30 Família Kft.
271. rész  (ism.)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/3. rész: Mindenkinek a magáét! (ism.)
13.45 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.55 Dallamról dallamra
Összeállítás az elmúlt év magyarnóta felvételeiből
14.25 Az élő tenger
John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/10. rész: Korallvilág
14.55 Magyarok a világ filmgyártásában
George Cukor-sorozat
Bhowani csomópont
(angol-amerikai film)
16.50 Márkás históriák
17.00 Hímnem
17.45 Álljunk meg egy szóra!
Grétsy László és Vágó István nyelvművelő műsora
17.55 Telis-televideo ’97
18.00 Panoráma
(Feliratozva is!)
18.35 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat, ism.)
Névtelen levél
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 A cég érdekében
(amerikai film)
21.40 Áloműzők
Szórakoztató éjszaka
Nézz vissza nevetve

MTV 2

7.25 Műsorajánlat
7.30 Welcome to Hungary
Angol nyelvű magazin (ismétlés)
8.00 Gazdaképző
Kertészet
8.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
8.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
9.20 Ecranul nostru (ismétlés)
9.45 Slovenski utrinki (ismétlés)
10.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
10.35 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin (ismétlés)
11.00 Amőba
A televíziózás technikatörténete
11.20 Zöld béka
11.30 Szomja a kőnek
12.15 Van öt perce?
12.20 Rondó
Nemzetiségi magazin
13.00 Papagájok – Nézd csak, ki beszél?
(angol film)
14.00 Erdészház Falkenauban
(NSZK tévéfilmsorozat)
27/4. rész: Szeszélyes szív
15.00 Sportműsor
– Ausztrál nyílt teniszbajnokság
– Alpesi sí VK
16.00 Kisfilmek a nagyvilágból
Sarkig tárt világ
(angol dokumentumfilm-sorozat)
8/7. rész: Sötét árnyék
17.00 Sportműsor
Benne:
– Herz FC-Tus Walle Bremen
Női kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzés
– Vasas-Plaket-Ina Assitalia Roma
Vízilabda KEK mérkőzés
19.05 Família Kft. – 272.
19.40 Telesport
– Műkorcsolya EB
Női egyéni verseny
– Sporthírek
20.20 Hírek az Unióról
20.25 Körző
Kulturális magazin
21.20 Giselle
(angol balettfilm)
23.10 Don Juan a pokolban
(spanyol film)
0.40 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek, műsorismertetés
8.05 Delfi és barátai
(spanyol rajzfilm sorozat)
A széplelkű osztriga
8.30 Kisvakond
(cseh rajzfilm)
A kisvakond és a festék
8.40 Kicsoda a micsoda
Játsszunk bábszínházat!
9.10 Molly
(francia sorozat)
13/10. rész
9.35 A kis Nezha harca a nagy Sárkánykirályokkal
(kínai animációs mesefilm)
10.35 Világtörténet
(angol ismeretterjesztő sorozat)
26/20. rész: A forradalmak kora
11.00 Nyelvőrző
Nyelvművelő műsor
11.25 Harmónia
Egészségvédő magazin
12.00 Déli harangszó, műsorismertetés, Lapozó
12.20 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.00 Esti kérdés
A nap interjúja (ism.)
13.15 Táncház
Népzenei magazin (ism.)
13.45 Mozaikvilág
(francia film)
A kunák
14.10 Páger Antal filmjeiből
Nem ér a nevem
(magyar film)
15.30 Kutyaenciklopédia
(francia ismeretterjesztő film)
A kutyagondozás ábécéje
16.25 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat)
13/4. rész: A földrengés
16.50 Talpalatnyi Zöld
Környezetvédelmi magazin
17.25 Kimba, a fehér oroszlán
(japán animációs sorozat)
18.00 Híradó
18.15 Komédiások – Fernandel és Bourvil
Marakodók
(francia vígjáték)
19.50 Beatles-antológia
(angol dokumentumfilm)
6/6. rész
20.40 Varsó építészete
A Szaniszló-kor – 3/1.
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Alexandra hercegnő
(francia film) 2/2.
23.05 Elfelejtett ének
23.50 Majtényik Erik: Virágének
Elmondja: Illyés Kinga

HBO



8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Max
(amerikai film)
12.40 A vadnyugat boszorkái
(amerikai western)
14.20 Melrose Place
15.10 Cro, az őshonos ősokos
15.40 Alice már nem lakik itt
(amerikai film)
17.30 Állati élet
(amerikai természetfilm)
A természet birodalma
18.30 Micsoda buli 2.
(amerikai vígjáték)
20.05 Priscilla, a sivatag királynője
(ausztrál vígjáték)
21.50 Játssz a túlélésért!
(amerikai krimi)
23.30 Démonpofa
1.00 Jelige: Vörös cipellők

TV3

12.55 Műsorajánlat
13.00 Negyedóra – programok, hétvégén
13.20 Küzdelem a sikerért
(amerikai film)
15.00 Palánta
15.30 Ne bízz senkiben!
17.10 Top Trend, avagy iránytű a jövőbe
17.45 Baywatch
(amerikai sorozat – 5.)
18.35 Világszám (ism.)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 Sebességhatár
(amerikai film)
21.05 Cinema
21.45 Második lehetőség
22.40 Kandi kamera
22.55 Trol 2.
(amerikai-olasz horror)

MSat

8.00 Monika Sport
8.30 Lurkó óra
9.30 Grimm legszebb meséi (4.)
10.30 Veszedelmes viszonyok (ism.)
12.15 Jövőre ha minden jól megy (ism.)
14.00 Monika Sport
14.30 Játszd újra…
15.00 Zoom
15.30 Bulivonal
16.00 Sex-pír
16.30 Top Citrom
17.00 Nap Tv
Music Box, Pacific Blue
19.30 Hollywood ma (ismétlés)
20.00 Muppet show
20.30 Bolondóra
21.30 Szombat esti láz
22.00 A pokol ingája
(amerikai horror)
23.40 USA Girl
0.40 A láthatatlan (ism.)

Filmnet

8.00 Az év újonca
(amerikai film)
10.00 A háziúr
(amerikai vígjáték)
11.30 Santo Bugito
(rajzfilm)
12.00 Mama pici fia
(amerikai film)
14.00 Kopaszoknak szeretettel
(amerikai film)
16.30 Nagy durranás
(amerikai vígjáték)
18.00 A vadnyugat fiai 2.
(amerikai western)
20.00 Egy ágyban az ellenséggel
(amerikai thriller)
21.35 Csendes terror
(amerikai thriller)
23.15 A légy 2.
(amerikai horror)

Szív TV

16.05 A delfinek élete
18.00 Konyhashow
Vendég: Kern András
18.30 RPS News
19.30 Coca-Cola Rock City
Buli a buli előtti órában
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Casablanca
(amerikai film) FF
23.00 Szerelmi útmutató
12/12. rész
23.30 Slágermúzeum
Vendég: Tárkányi Tamara

ATV

5.30 ATV-magazin
11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-stúdió
19.50 László atya műsora
20.00 Szerencsétlen flótás
21.30 Klippercek
21.50 Késő esti stúdió

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek