Tv műsor – 1997. január 22. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia sorozat)
Topmodell
10.00 Hírek
10.05 Gyerekszoba
10.45 Játék
10.50 Információk, ajánlat
11.15 Acapulco akciócsoport
(amerikai-francia sorozat)
21/14. rész: Szelíd motorosok
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek, időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta
15.05 Kukkoló
15.20 Biológia
15.45 Mérleg
15.50 Biológia
16.00 Relax
16.10 TH Junior
16.30 A homok titkai
(brazil sorozat)
180/44. rész
17.05 Útmutató
Hit és művészet
17.30 Kölyökidő
Kamaszodó kamaszadó
18.00 Gyorssegély
Karitatív szolgáltatóműsor
18.10 Életjel
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Töf-töf
(rajzfilmsorozat, ism.)
A csodafurulya
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/13. rész
20.10 A rossz orvos
(tévéfilm)
21.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.45 Hangverseny a Magyar Kultúra Napján
Közvetítés a Zeneakadémiáról
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

15.10 Műsorajánlat
15.15 Robin Hood
(angol rajzfilmsorozat)
52/6. rész: Úri útonállók
15.40 Egy kis Dél
(angol sorozat)
Jimper Sutton
16.10 A Magyar Televízió tervezőművészei – Wieber Marianne
Margarétás dal
(tévéfilm ) 2/1. rész
17.20 Segítőtárs
Po(z)itív
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Magyarországról jövök – kamerával
A vidék magazinja
19.05 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Hej, feleség!
20.00 Műkorcsolya Eb
Páros versenyek
21.10 Klip-mix
21.20 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás, hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Műkorcsolya Eb
Páros verseny
23.00 Magyarok a világ filmgyártásában
Illés György és tanítványai – Kende János
Jónás, aki a cethal gyomrában élt
(magyar-olasz-francia film)
0.30 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English (ism.)
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Hasznos mulatságok
Hagyomány és művelődés a hétköznapokban (ism.)
13.40 Három sárkány
(magyar film)
14.50 A tengeri Selyemút
(japán ismeretterjesztő film, ism.)
12/12. rész: Az utazás kezdete és vége
15.40 Verselő (ism.)
16.05 Tudományos show
(francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat)
A sebesség
16.30 Ez is Magyarország
1. rész: Gyermekeink jövője
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
195. rész: Minden kiderül
17.30 Noé és Nelli a repülő bárkában
Amikor gőzt adtunk
– Tom
A papírcsákó
– Popeye, a tengerész
Robot Popeye
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Elzensteintől Mihalkovig
Dzsamila szerelme
(szovjet film)
19.30 Muszorgszkij: Éj a kopár hegyen
(francia koncertfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 „Hozz rá víg esztendőt”
A Magyar Kultúra Napja
22.00 Az első száz év
Utrius
(magyar film)
23.20 Arany János: A walesi bárdok
Elmondja: Varga Zoltán

HBO

16.30 Animánia
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Cro, az őshonos ősokos
(amerikai rajzfilm)
18.05 Made in America
(amerikai vígjáték)
20.00 Az utolsó üzenet
(amerikai film)
21.35 Vírus
(amerikai krimi)
23.40 Kétségek között
(francia film)

TV3

14.10 Műsorajánlat
14.20 Medence
(francia-olasz film)
16.25 Negyedóra (ism.)
16.45 Gillette World Sport
17.15 Don Juan, ha nő lett volna
(francia film)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat)
19.45 Cinema
20.20 Játék: Képzelet
20.50 Kandi kamera
21.00 Rablók és rendőrök
(ausztrál vígjáték)
22.30 Napi profit
22.40 Negyedóra az infosztrádán
22.55 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
12.30 Zoom (ism.)
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 A bajnok és a kölyök
(amerikai film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Power Rangers, Monika Sport, Music Box (szatelit)
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat)
21.00 Bangkok Hilton
(ausztrál sorozat)
22.00 Tányéron a világ
(angol sorozat)
22.30 Roar Tv
23.30 Party őrség
0.30 Az ellenség aranya (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana
A templomos lovagok
7.30 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
8.00 Az ifjú varázsló
(amerikai film)
10.00 Gulliver utazásai 2.
(amerikai sorozat)
12.00 Margaret múzeuma
(amerikai film)
14.00 Áldott teher
(amerikai film)
16.00 Tanú Hitler ellen
(angol film)
18.00 Fő az iskola
(angol vígjáték)
20.00 McLeod és lányai
(ausztrál film)
21.40 Az utolsó golyó
(ausztrál film)
23.15 Egyenest a pokolba
(amerikai film)

Szív TV

16.30 Baba-mama torna
17.00 Katyi
(magyar vígjáték)
18.30 Bodobácsfalvi rosszcsontok
(bábfilm)
19.00 Szerda 19 óra
20.00 Egészségmagazin
21.00 A nagy generáció
(magyar film)
23.00 Színház-tűznéző (ismétlés)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-zeneklub
20.00 Hollywoodi üzlet
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.20 Klippercek
22.35 A rémület éjszakája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek