Tv műsor – 1997. január 21. – Kedd

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Benne:
9.10 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/1. rész: Új szomszédok
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Állásleső
10.45 Játék
10.50 Információk, ajánlat
11.10 Happy Holiday
(német tévéfilmsorozat)
13/3. rész: Megtévesztési manőver
12.00 Déli harangszó, hírek, időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek, időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat, ism.)
65/5. rész
15.00 Repeta
15.20 Extrém
15.25 Ad hoc
15.40 Hóbort
15.45 Történelem: Tételező
16.05 TH Junior
16.10 Történelem: Arc-más
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/43. rész
17.00 Ré, a Napisten útja – Ókori egyiptomi elképzelés szerint
(angol rajzfilmsorozat)
3/1. rész:
A Hajnal
A teremtés
17.30 Játékos bestiárium A-Z-ig
A kutya
17.45 Siyabonga és az elefántok
(ausztrál kisfilm, ism.)
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Tipp-Hopp!
19.00 Esti mese
Mesék a Felkelő Nap országából
(szlovák rajzfilmsorozat)
Sisima, a hálás róka
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
19.50 Sporthírek
20.00 Vészhelyzet
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/3. rész: Mindenkinek a magáét!
20.50 Stúdió ’97
Kulturális hetilap
21.35 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.50 Wim Wenders-sorozat
A kapus félelme
a tizenegyesnél
(NSZK-osztrák film)
23.25 Hírek
23.35 BBC-híradó

MTV 2

16.25 Műsorajánlat
16.30 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/25. rész: Viharos vég
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai bűnügyi filmsorozat)
Nincs szinkronban
20.10 Átfogó
Kapcsolatokról – határok nélkül
21.00 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.30 Mindent vagy semmit!
22.00 Híradó
22.10 Időjárás, hójelentés
22.15 Aktuális
22.35 Kenő
22.40 A te isteni ágyad
(spanyol film, ism.)
0.20 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Távoktatás
8.30 Starting Business English
9.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.35 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.15 Blanche
(kanadai sorozat, ism.)
11/1. rész
14.00 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok – Debrecen (ism.)
14.20 Pánik
(francia film) FF
15.50 Élő forrás
Katolikus műsor (ism.)
16.30 II. János Pál
(olasz dokumentumfilm-sorozat)
10/9. rész: Én vagyok a ti hangotok
A pápa az emberi jogokról
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat)
194. rész A barát
17.30 Ness család
Rém-Ness és a szörnymodell-verseny
– Rongyosbabák
A sötét erdő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A cipész fia
(francia sorozat) 6/5.
19.10 Hommage a Imre Cserépfalvi!
(animációs film)
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
Magazinműsor gazdálkodóknak
20.45 Esti Kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Hark, a vonatrabló
(amerikai western)
23.15 Héthatár
Külpolitikai magazin (ismétlés)
23.55 Csoóri Sándor: Idegszálaival a szél
Előadja: Ferenczy István

HBO

16.30 Bolondos dallamok
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 A mi XX. századunk 2.
(amerikai dokumentumfilm)
18.25 Haggyállógva Vászka
(magyar film)
19.45 Álmaim asszonya
(amerikai thriller)
21.25 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Szerelem és halál
22.10 X polgártárs
(amerikai film)
23.55 Dühöngő angyalok
(amerikai thriller)

TV3

13.55 Műsorajánlat
14.00 A Tekergér család világ körüli tekergései
(német rajzfilmsorozat)
14.30 Testőr
(francia vígjáték)
16.05 Negyedóra (ism.)
16.20 H2O – extrém sportok
16.50 Medence
(francia-olasz film)
19.00 Híradó, sporthírek
19.15 A kisasszony
(brazil sorozat – 7.)
19.45 Játék: Fekete, fehér
20.10 Miért?
20.40 Játék: Fekete, fehér
21.00 Vörös rock
(amerikai film)
22.50 Napi profit
23.00 Negyedóra otthon
23.15 Automobil (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Aranyásók
(sorozat, ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra…
15.00 Jövőre, ha minden jól megy
(francia film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Pacific Blue
(sorozat)
21.00 Benny Hill (ism.)
21.30 Tányéron a világ
(angol sorozat)
22.00 Az ellenség aranya
(amerikai film)
23.30 Fociparádé (ism.)

Filmnet

7.00 Montana
Angkor legendája
7.30 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
8.00 Egy nyár Saratogában
(amerikai film)
10.00 Gulliver utazásai 1.
(amerikai sorozat)
12.00 A tornádó éjszakája
(amerikai film)
14.00 A csend fogságában
(amerikai thriller)
16.00 Nyereg az égből
(amerikai film)
18.00 Flynn
(amerikai film)
20.00 Dallas Doll
(ausztrál film)
22.00 Hoki Amerikából 1995
23.30 A gonosz halála
(amerikai horror)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Divatház (ism.)
17.30 Tabuk nélkül
18.00 Pénzvilág
18.30 Nyolc tánc vb
20.00 Különjárat
20.30 Kamilla
21.00 Kapásjelző
21.15 Kaliforniai Casanova
(amerikai erotikus film)
23.00 Gulliver (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Aukció
20.00 OBB-híradó
20.20 Na, ne mondd!
20.45 ATV-stúdió
21.20 Mondjuk a magunkét
21.50 Nyitott stúdió
23.00 Esély

világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek