Tv műsor – 1997. január 13. – Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
Szolgáltató magazin
Benne:
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Nem is olyan ügyetlen
9.50 Játék
10.00 Hírek
10.05 Életképek
10.45 Játék
10.50 Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
14.00 Hírek – Időjárás
14.05 Műsorajánlat
14.10 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány magazin
14.35 Naša obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Repeta – Matek
Benne:
15.15 Webhírek, Repeta lapszemle
15.20 Hálószoba
15.25 Tanuljunk tanulni
15.30 Rendeljen színházat!
15.40 Roller
15.45 Matek
16.05 T-sokk
16.10 Matek
16.30 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/37. rész
17.05 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
Különkiadás
17.30 Kapcsolj be!
Múlt-kor
Sém városa
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Szerencsekerék
19.00 Esti mese
Hóembermesék
(szlovák bábfilmsorozat)
7/3. rész: Havaznoki Hózef
19.15 Magyarok Cselekedetei
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
19.50 Sporthírek
20.00 Petőfi Sándor: János vitéz
16/8. rész
20.10 Helló, doki!
(magyar sorozat)
6/1. rész: Pék a kapuban
21.00 Múzsa
21.10 Horn Gyula miniszterelnök sajtótájékoztatója
21.45 A haza
(NSZK-filmsorozat)
11/2. rész: A világ közepén
23.30 Híradó
23.40 BBC-híradó

MTV 2

16.55 Műsorajánlat
17.05 Nyár Lesmonában
(német tévéfilmsorozat)
6/2. rész: Fel, Itáliába!
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH
Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Spiritusz
Iparművészeti magazin
Fényeink
19.00 Sportműsor
21.20 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.30 Telemázli
22.00 Híradó
22.10 Időjárás – Hójelentés
22.15 Napjaink
22.40 Kenósorsolás
22.45 II. Nemzetközi Nureyev Balettverseny
Összeállítás a döntő produkcióiból
23.25 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Segítség! Tanulok?!
Vendégvárók
8.30 Starting Business English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda (ism.)
14.25 Cimbora – Tallózó (ism.)
15.10 Egy új emberiség felé
40 éve a szeretet civilizációjáért (ism.)
15.50 Német mesterek
(angol művészettörténeti film)
Caspar David Friedrich
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Dunatáj (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
189. rész: A veszély
17.30 Popeye
A művészet szent
– Wimpole falu
A hencegő unokatestvér
– Baltazár professzor
Falánk madár
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Kicsi, mérges öregúr
(dokumentumfilm)
20.05 Mű-terem-tés
Képzőművészeti magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Jakub
(cseh dokumentumfilm)
22.35 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Vietnam  és Kambodzsa: A rizs és a fegyver gyermekei
23.20 Album
(dokumentumfilm)
2/1. rész
0.05 Jánosy István: Helyben járó Odüsszeusz
Elmondja: Dunai Tamás

HBO

16.30 Superman legújabb kalandjai – Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 Atyáink földje
(amerikai film)
19.30 Így készült: Francia csók
(amerikai dokumentumfilm)
19.45 Mr. Saturday Night
(amerikai film)
21.40 King Kong
(amerikai film)
23.50 Láthatatlan préda
(amerikai krimi)

TV3

15.20 Műsorajánlat
15.30 Őrjítő szerelem
(amerikai film)
1710 Menjünk (ism.)
17.25 Halálfegyver
(amerikai film)
19.00 Híradó – Sporthírek
19.15 Második lehetőség
(amerikai sorozat)
20.10 Gillette World Sport Special
20.40 Kandi kamera
21.00 Acélmadarak
(amerikai film)
22.35 Napi profit
22.45 Profitvadász
23.15 Negyedóra sport…
23.30 Cinema (ism.)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Bangkok-Hilton
(ausztrál sorozat, ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
14.50 Mentolos ital
(francia film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
Monika Sport, Music Box
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Tűzoltók
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé
Angol liga
22.00 Őrült sportok
22.30 Bolondóra (ism.)
23.30 Hollywood ma
24.00 Mesterügynökök (ismétlés)

Filmnet

7.00 Montana
9. rész: Az inkák titka
7.30 Fantommacska – 9.
8.00 A tornádó éjszakája
(amerikai film)
10.00 Fagyos tűz
(amerikai thriller)
12.00 Flynn
(ausztrál film)
14.00 A nők álma
(amerikai film)
16.00 Bűnös szívek
(amerikai film)
18.00 Spanyol labdarúgás 96/97
20.00 Az 54. Arany Globusz-díj átadása, 1997
23.00 Kiadatás 2.
(amerikai sorozat)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 Egy csók és más semmi
(magyar vígjáték)
18.30 Pozitív csatorna
19.00 Próba, szerelem
1. rész (ism.)
19.30 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 A neretvai csata
(német-olasz-amerikai-jugoszláv film)
23.00 Hétpróbás (ism.)

ATV

5.30 ATV-magazin
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Klip-lovas
20.00 Személyi hiba
21.40 Klippercek
21.50 Képzőművészet
22.30 Az erőszak íze

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek