Tv műsor – 1996. december 26. – Csütörtök

MTV 1

8.12 Műsorismertetés
8.15 Karácsony apó
(angol rajzfilm)
8.40 Hamupipőke a jégszínházban
(kanadai jégbalettfilm)
9.30 Az ördög három arany hajszála
Színházi közvetítés
11.00 Zenebutik – Zenehíd
Juhász Előd műsora
12.10 Emberek a természetben
Kezében a természet
Papp Erzsébet
12.35 Városok gyerekszemmel
Képes levelezőlap San Franciscóból
12.55 Oscar Wilde: Az infánsnő születésnapja
(tévéjáték, ism.)
13.30 Parlamenti Gyermekkarácsony ’96
14.35 Shakespeare-mesék
(walesi rajzfilmsorozat)
Ahogy tetszik
15.00 A gloucesteri szabó
(angol film)
2/2. rész
15.30 A nagy Caruso
(amerikai film)
17.15 Karácsony-kor
Gondolatok a keresztényi szeretetről
17.35 Unokáink sem fogják látni
Ráday Mihály városvédő műsora
18.20 Kisváros
Tengerparti végjáték
19.00 Esti mese
Frakk
(rajzfilmsorozat)
Az irigy kutya karácsonya
19.10 Stúdió ’96
20.00 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.30 Aranyoskáim
Igaz mesék Salamon Béláról
2/1. rész
21.55 Az apai ösztön
(amerikai tévéfilm)
23.25 Híradó
23.35 BBC-híradó

MTV 2

9.05 Műsorajánlat
9.10 Válogatás a Televízió archívumából
Sakk-matt
(zenés játék, ism.)
11.00 A koppányi aga testamentuma
(tévéfilm, ism.)
12.35 Váratlan szerelem
(amerikai tévéfilm, ism.)
14.10 Madárerdő
15.00 Szuperbajnok 2.
A legjobb magyar férfi sportolók versenye
17.00 Időjárás
17.05 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
Karácsony fantomja
17.35 Közkívánatra!
Apropó
Kepes András műsora (ism.)
18.25 Széljárta szigetek
2/2. rész
19.00 Heidi
(olasz tévéfilm)
2/2. rész
20.35 Klip-mix
20.45 A zöld Duna
(természetfilm)
Testvér nemzeti parkok
21.15 W. A. Mozart: Figaro házassága
(amerikai operafilm)
23.35 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Tesz-Vesz város
(kanadai-francia rajzfilmsorozat)
13/4. rész
8.30 A Fehér Agyar legendája
(kanadai-francia animációs film)
A befagyott hajó
8.55 A vadon csodái
(kanadai ismeretterjesztő film)
A farkasok titokzatos világa
9.20 Időjáték
(ausztrál sci-fi)
10.55 A természet világa
(angol ismeretterjesztő film)
Gepárdok és kölykeik az oroszlánok birodalmában
11.45 Millecentenáriumi emlékhely-avatás Pomázon
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Coppelia
Balett két felvonásban, három képben
13.50 Anna
(kanadai sorozat)
4/3. rész
15.25 A kis gyufaáruslány
(francia némafilm) FF
15.55 Helikon
Karácsonyi különkiadás
16.25 Piros csizmák karácsonyra
(osztrák animációs film)
16.55 Műsorismertetés
17.00 Karácsonyi jókívánságok határok nélkül
18.30 Üvöltő szelek
(angol tévéfilmsorozat)
5/2. rész
19.25 Gondok és remények
20.55 A négy testőr
(angol film)
A Milady bosszúja
22.40 John McLaughlin és Paco de Lucia
(német koncertfilm)
23.35 „Varázslat karácsonyfára”
Zenés irodalmi összeállítás

HBO

9.00 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
9.30 Alf
(amerikai sorozat)
10.00 Wallace és Gromit
(angol sorozat)
10.35 Tom és Jerry – A moziban
(amerikai film)
12.00 Titkok kertje
(amerikai film)
13.40 Maverick
(amerikai western)
15.45 Semmit a szemnek
(amerikai vígjáték)
17.30 Vagyok, aki vagyok
(amerikai film)
19.10 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Alf
(amerikai film)
20.50 Egy igaz ügy
(amerikai krimi)
22.30 Kékharisnya
(amerikai vígjáték)
24.00 Halálos kötődés
(angol krimi)

TV3

15.40 Műsorajánlat
15.50 Jézus élete
(amerikai sorozat – 3.)
Jézus elárultatása
16.35 Palánta
17.05 Buck
(olasz-amerikai film)
18.50 Havi Fix
19.10 Amate – Az óriás fügefa
(angol film)
20.10 Mr. Rozsda
20.45 Híradó
21.00 A második esély
(amerikai film)
22.45 Veszélyes hely
(amerikai film)

MSat

2.00 Music Box
9.00 Monika Sport
9.30 Music Box
13.00 Bulivonal
13.30 Fashion Tv (ismétlés)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ismétlés)
14.30 Játszd újra!
14.50 Az Angyal vérbosszúja
(angol film)
16.30 Music Box Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália (sorozat)
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg (ism.)
21.00 Tűzoltók (ismétlés)
22.00 A félelem bére
(francia krimi)
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 A szerelem nevében
(amerikai film)
9.30 És ha te nyersz?
(angol vígjáték)
11.00 Egy bokszbajnok története
(amerikai film)
12.30 Harci akadémia
(amerikai vígjáték)
14.15 Danielle Steel: Erősebb a szerelemnél
(amerikai dráma)
15.45 A szív útjai
(amerikai film)
17.25 Ace Ventura
(rajzfilmsorozat)
17.50 Gyertek el a mennyországba!
(amerikai film)
20.00 A hazug
(amerikai vígjáték)
21.30 Elátkozott folyó
(amerikai akciófilm)
23.10 A halál formulája
(amerikai thriller)

Szív TV

16.05 Autósport (ism.)
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreát! (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Az új Lassie – 48/47.
19.00 Az új Lassie – 48/48.
20.00 Kockáztató
20.30 R.P.S. Dance
21.00 Barkácsmagazin
21.15 A papa, az őrangyal és én
(amerikai film)
23.00 Flört
Stílusmagazin

ATV

5.30 A szerda esti műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.20 Kató néni karácsonyi kormánya
20.00 Három vagány dél ellen
21.30 Klippercek
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek