Tv műsor – 1996. november 26. – Kedd

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
Francia tévéfilmsorozat
Leinor elmegy
9.35 Tízórai
10.50 Hírek. Időjárás
11.10 Állatklinika a város szélén
Német-cseh tévéfilmsorozat (ismétlés)
13/9. rész: A krízis
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.30 Éretlenek
Tévéfilmsorozat (ismétlés)
13/9. rész: Fénykép lesből
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta
Benne:
15.20 Extrém
15.25 Ad hoc
15.40 Hóbort
15.45 Történelem: Tételező
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 TH Junior
16.10 Történelem: Arc más
16.30 A Homok titkai
Brazil tévéfilmsorozat
180/13. rész
17.00 DOM Nemzetközi Videoklip Fesztivál
3. elődöntő
17.30 Albert mondja… a természet jobban tudja
Magyar-német rajzfilmsorozat
6/4. rész: A Föld élő
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Kakasdi mesék
12/12. rész: A szegény ember állatai
19.15 Naprakész – Autók
19.30 Híradó (Feliratozva is!)
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.30 Hozományvadászok
Angol tévéfilmsorozat
6/4. rész
21.20 Stúdió ’96
22.10 Mondani a mondhatatlant
2/2. rész: Elie Wiesel üzenete
23.00 A felesleges harmadik
Portugál-francia film
Feliratos
0.20 Híradó
0.30 BBC-híradó

MTV 2

8.25 Műsorajánlat
8.30 Közvetítés a Parlament üléséről
16.30 Járóföld – hazai tájakon
Somló királynő
17.05 Három a doktor
Német tévéfilmsorozat
25/18. rész: Tengeri tortúra
17.50 Időjárás
17.55 Csízió
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
Amerikai bűnügyi filmsorozat
Hölgykoszorú
20.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
20.10 Sajtóklub
Újságírók vitaműsora
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.45 Klip-mix
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Lapzárta
22.45 TS – Sportvarázs
0.15 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Távoktatás – 2/1. rész
8.30 Starting Businnes English
9.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó
Lapozó
12.35 Minoritates Mundi
Cselényi László műsora
Dánia (ismétlés)
13.15 Néptáncok
Svéd táncok – Rilen tánccsoport
13.20 Tudományos show
Francia-kanadai ismeretterjesztő sorozat
Ökológia
13.45 Expedíció
Ismeretterjesztő sorozat
13/13. rész: Expedíció az Orinoco forrásvidékre
14.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok – Eger (ismétlés)
14.55 Hayek, a svájci órakirály
Svájci dokumentumfilm
15.50 Dicsőség, békesség
Protestáns műsor (ismétlés)
16.30 II. János Pál
Olasz dokumentumfilm-sorozat
10/3. rész (ismétlés)
17.05 Héléne és a fiúk
Francia tévéfilmsorozat
161.: A fellángolás
17.30 Mesék a nagyvilágból
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Jennie, Lady Randolph Chirchill
Angol tévéfilmsorozat – 7/7. rész
19.05 Ab ovo
Animációs film
19.15 Babits Mihály: In Horatium
Elmondja: Rubold Ödön
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Szafari Expressz
Olasz vígjáték (ismétlés)
23.00 Héthatár (ismétlés)
23.40 Babits Mihály: Miatyánk
Elmondja: Boér Ferenc

HBO

16.30 Bolondos dallamok
Amerikai rajzfilm
17.00 Jó barátok
Amerikai sorozat
17.30 Villám 3.
Amerikai film
19.10 Kennedy – Egy politikai gyilkosság krónikája
20.00 Időzsaru
Amerikai film
21.35 Melrose Place
Amerikai sorozat
Bye, bye baby
22.20 Az utolsó kijárat Brooklyn felé
Amerikai film
24.00 Nemesis 2.
Amerikai sci-fi

TV3

16.55 Műsorajánlat – Időjárás
17.05 A tekergér család világ körüli tekergései
Német rajzfilmsorozat
13/2. rész: Svédország – Fehér éjszaka Vatterborghban
17.35 Borotvaélen
Amerikai film
19.25 H2O – Vízi sportok
19.55 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra otthon…
20.45 Háromszög híradó
21.00 Egyszemélyes hadsereg
Amerikai film
22.50 Napi profit
23.00 Automobil – autós hírmagazin (ismétlés)
23.40 Negyedóra otthon…

MAat

1.30 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Acélcápák
2. rész (ismétlés)
14.00 Parti sétány, Ausztrália
156. (ismétlés)
14.30 Játszd újra…
15.00 Tell Vilmos
Amerikai film
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália – 165.
Ausztrál sorozat
20.00 Pacific Blue
Amerikai sorozat
21.00 Benny Hill
34. (ismétlés)
21.30 NASA
Az amerikai űrhajózás története
22.00 A per
Amerikai film
0.05 Fociparádé (ismétlés)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Mozdulj!
Fitness magazin
17.30 A hónap szépe (ismétlés)
18.00 Pénzvilág
Gazdasági magazin
18.30 Knight Rider
Amerikai sorozat
Erdő
20.00 Különjárat
20.30 Lámpás
A VM stúdió műsora
21.00 Kapásjelző
Horgászmagazin (ismétlés)
21.15 Terror a jachton
Amerikai krimi
23.00 Utazási ajánló (ismétlés)

ATV

5.30 A hétfői műsor ismétlése
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Ingatlanpiaci szemle
19.30 ATV-teleshow
19.50 Na, ne mondd!
20.30 ATV-magazin
21.20 Kismama Tv-klub
21.50 Mondjuk a magunkét
22.20 ATV-stúdió
23.00 Esély

Filmnet

8.00 Vad játék
Angol film
9.45 Mario és a varázsló
Amerikai film
11.45 Sigmund Freud titkos naplója
Amerikai film
13.30 Vérző szívek
Amerikai film
15.00 Cikis randi
Amerikai vígjáték
16.45 Saigon baby
Angol film
18.30 Visszapillantó
19.00 Ballagás előtt
Amerikai film
20.00 Iskolajáték
Amerikai film
21.30 Betolakodó
Amerikai horror
23.00 Az utolsó esély
Amerikai akciófilm
0.30 Szórakoztatók – A hét hírei

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek