Tv műsor – 1996. november 15. – Péntek

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Sportakadémia
(francia tévéfilmsorozat)
Anyai ösztön
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Magad, uram…
10.20 Úti tipp
10.45 Főzősarok
10.50 Hírek – Időjárás
11.10 Dallas
(amerikai filmsorozat)
308. rész: Az olajkút fantomja
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.35 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Magyarország ma
Válogatás a körzeti stúdiók műsoraiból
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Üzlet
Heti gazdasági körkép
16.25 A homok titkai
(brazil tévéfilmsorozat)
180/8. rész
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
Közhasznú információk
17.40 Tizenöt perc
18.00 Ablak
Közéleti szolgáltató műsor
18.55 Esti mese
Égből pottyant mesék (ism.)
Az aranyalma
19.15 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Dallas
(amerikai filmsorozat)
308. rész: Az olajkút fantomja (ism.)
21.25 Töltsön velem egy órát!
Vitray Tamás műsora
22.30 Távol-keleti sorozat
Isten veled, ágyasom
(kínai film)
1.15 Híradó
1.25 BBC-híradó

MTV 2

12.00 Szieszta
Szórakoztató, regionális műsor Szegedről
14.55 Műsorajánlat
15.00 Magyarok a világ filmgyártásában – Benedek László
New York kikötője
(amerikai film, ism.) FF
16.25 Emlékezés Patkós Irmára
Siratódal
Szabó István novellájának tévéváltozata
16.55 Néprajzi értékeink
A besenyőtelki szoba
17.00 Miss Universe Hungary ’97
Út a döntőig
17.25 Csízió
17.30 Körzeti híradók
17.55 Időjárás
18.00 Skippy kalandjai
(ausztrál filmsorozat)
Skippy és a csalók
18.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
53. rész: Emberrablás
19.05 A vándor
(angol-német tévéfilmsorozat)
13/10. rész: Ne lásd a gonoszt!
19.55 Klip-mix
20.05 Magyarok a világ filmgyártásában – Pressburger Imre
Egy igazi angol úriember
(dokumentumfilm)
Egy kívülálló élete és halála
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Tipp-Hopp!
Szórakoztató vetélkedő
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 A mi forradalmunk
(dokumentumfilm-sorozat)
5/2. rész: Egy nap a csodák könyvéből
24.00 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Lapozó
12.20 Váltó
Gazdasági magazin (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Lóra fel!
Lovasmagazin (ism.)
13.35 Néptáncok
Jászság táncegyüttes
13.40 Spectator erdélyi útja
(dokumentumfilm)
14.05 Különleges vasútvonalak
(francia útifilm)
Norvégia-Svédország: A „Fehér éjszakák” expressz
15.00 „Mégis magyarnak számkivetve”
(dokumentumfilm)
16.00 175 éve született Dosztojevszkij
(dokumentumfilm)
Variációk egy színészre 2. – A félkegyelműek
17.05 Héléne és a fiúk
(francia tévéfilmsorozat)
154. rész: Csak szelíden
17.25 Váltó-Infó
17,40 Tom
Ki lopta el a virágokat?
Nagyi
Nagyi öreg csontjai
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 A helyettesítő tanár
(francia filmsorozat)
A második esély
19.40 Zorán – Az elmúlt 30 év
20.05 Közép-európai magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Egy rendőrfelügyelő vallomása az államügyésznek
(olasz film)
23.10 A Keith Jarrett trió koncertje
(japán zenés film)
0.10 Karinthy Frigyes: Lecke
Elmondja: Tahi Tóth László

HBO

16.30 Batman
(amerikai rajzfilm)
17.00 Bír-lak
(amerikai sorozat)
17.30 Blinky Bill
(amerikai rajzfilm)
18.05 A négyek jele
(amerikai rajzfilm)
19.00 Távol a tébolyult tömegtől
(amerikai film)
21.40 Leon, a profi
(amerikai krimi)
23.30 Sunset Grill
(amerikai thriller)

TV3

14.50 Műsorajánlat – Időjárás
14.55 Gusztáv
(rajzfilm)
15.05 Okavango, a vadon szíve
(sorozat)
16.05 Gusztáv
(rajzfilm)
16.15 Karolina
(amerikai film)
18.05 Automobil
18.45 Csengetett, Mylord?!
(angol sorozat)
19.45 Gusztáv
(rajzfilm)
19.50 Játék: Fekete, fehér
20.25 Negyedóra kultúra
20.45 Háromszög híradó
21.00 Jolly Joker (ism.)
21.55 Stíluspercek (ism.)
22.05 Őrjítő kétely
(amerikai film)
23.50 Gusztáv
(rajzfilm)
24.00 USA Girls
(amerikai erotikus film)

MSat

6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Budo magazin (ism.)
13.30 A3 négy keréken
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 FBI – 3. (ism.)
16.00 Bulivonal
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
(ausztrál sorozat)
20.00 Szirének és szirénák (ism.)
21.00 Gyilkos utcák (ism.)
22.00 Hadiösvényen
(amerikai film)
23.45 Roar Tv (ism.)
0.45 Aljas szándékkal

Filmnet

8.00 Kelj fel és járj!
(amerikai film)
9.30 Képrablók
(amerikai thriller)
11.00 Az időutazó
(amerikai film)
12.30 Mister Johnson
(amerikai film)
14.15 Botcsinálta grófnő
(amerikai film)
15.45 Az eltitkolt igazság
(amerikai thriller)
17.15 Galapagos sziget
18.15 Egy halálom, egy életem
(amerikai film)
19.55 Bundesliga 1995/1996
21.50 Csak a testemen keresztül
(amerikai film)
23.20 Halálos bébi
(amerikai film)

Szív TV

16.05 „Kicsi vagyok én”
16.30 Kóstoló
17.30 Kojak
(sorozat)
18.30 Barkácsmagazin
19.00 Az új Lassie
48/40. rész (ism.)
20.00 Különjárat
20.30 „Nem boszorkányság”
21.00 Kulturális magazin
21.15 A falfúró
(magyar vígjáték)
23.00 Pozitív csatorna
23.30 Más

ATV

19.00-24.00 Komondor produkció
Vidám, zenés, szórakoztató összeállítás (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek