Tv műsor – 1996. október 8. – Kedd

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német filmsorozat)
32/26. rész: Két lány Copacabanából
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Egészség-betegség
10.45 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.10 Állatklinika a város szélén
(német-cseh sorozat, ismétlés)
13/2. rész: A fogadás
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.30 Éretlenek
(sorozat, ism.)
13/2. rész: A két idegen
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta – Történelem
Benne:
15.15 Szöcske
15.20 Sztori
15.25 Támpont
15.30 Lapu
15.40 Történelem: Tételező
4. rész: A magyar honfoglalás előzményei és okai
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Kisállatságok
16.10 Történelem: Vis maior
4/2. rész: A szocdemek
16.30 Derült égből
(amerikai sorozat)
22/9. rész: Marco Polo
17.00 Textilező
17.20 Zenelánc
17.30 Don Quijote
(spanyol rajzfilmsorozat)
39/38. rész: Sancho megkorbácsolja magát
17.55 Katolikus krónika
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Kakasdi mesék
12/5. rész: Vert viszi veretlent
19.15 Naprakész – Autók
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás – Műsorajánlat
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Megperzselt szívek
(francia filmsorozat)
16/15. rész
21.15 Stúdió ‘96
22.05 100 éves a mozi
A dolgok állása
(NSZK-amerikai-portugál film)
24.00 Híradó
0.10 BBC-híradó

MTV 2

8.55 Műsorajánlat
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.30 Izomláz
17.05 Három a doktor
(német tévéfilmsorozat)
25/11. rész: Reménysugár
17.50 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 Magnum
(amerikai sorozat)
Bájos szemtanú
20.00 Múzsa
Kulturális hírműsor
21.10 1956 negyven év után
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kedd 21
Politikai vetélkedő
21.45 Klip-mix
22.00 Objektív
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 TS – Sportvarázs
0.10 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes Krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Ritmus ‘96 (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ismétlés)
13.15 Expedíció
(ismeretterjesztő sorozat)
13/6. rész: A guayanai pajzs
14.05 Állatklinika a város szélén
(cseh-német sorozat)
13/9. rész: A krízis (ism.)
14.55 Visszatérés a tajgára
(finn dokumentumfilm)
15.30 Kapcsok (ism.)
16.10 Halld, Izrael!
Izraelita műsor (ism.)
16.50 Lássuk, hogyan növekednek
(angol ismeretterjesztő sorozat)
A farm állatai: a birka
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat) – 127. rész
17.30 Mesék a nagyvilágból
A hitetlen fiú
– Hóembermesék
A kövérségről és arról, mit lehet ellene tenni
– Popeye, a tengerész
Pszichiátrükkök
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Jennie, Lady Randolph Churchill
(angol tévéfilmsorozat)
7/1. rész: Jennie Jerome
19.05 Gótika
(német ismeretterjesztő film)
19.25 Héthatár
Külpolitikai magazin
20.05 Gazdakör
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Tűsarok
(spanyol-francia film, ism.)
23.20 Héthatár (ism.)
24.00 Radnóti Miklós: Nem tudhatom…
Elmondja: Papp Zoltán

HBO

16.30 Bolondos dallamok
(amerikai rajzfilm)
17.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
17.30 Zenemánia: Annie Lennox
18.40 Ernest suliba megy
(amerikai vígjáték)
20.10 Mindenütt jó, de legjobb máshol
(amerikai film)
21.45 Melrose Place
(amerikai sorozat)
Dr. Jekyll és Mr. Hide
22.30 A város hercege
(amerikai krimi)

TV3

17.10 Tempó
17.40 Az államügyész
(amerikai film)
19.20 Aszfaltbetyár
19.50 Fekete, fehér – játék
20.25 Negyedóra otthon
20.45 Háromszög híradó
21.00 Ikrek
(amerikai film)
22.50 Fókusz (ism.)
23.20 Negyedóra otthon

MSat

1.30 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! – 8. (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra
15.00 Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Pacific Blue
(amerikai sorozat)
21.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története a kezdetektől napjainkig
21.30 Benny Hill (ism.)
22.00 Baby bank
(amerikai vígjáték)
23.45 Fociparádé (ism.)

Filmnet

8.00 Adószezon
(amerikai vígjáték)
9.30 Gyújtogató Seattle-ban
(amerikai film)
11.00 Aki kapja, marha
(amerikai film)
13.00 A szindikátus karmai
(amerikai thriller)
14.30 Hallax nyomoz: Halál a bölcsőben
(amerikai thriller)
16.15 Mick McCann detektív
(amerikai thriller)
17.50 Risung Stars
18.15 Veszélyes ügy
(amerikai thriller)
20.00 Az éjszaka rejtélye 1.
(amerikai sorozat)
21.40 Ragadozó Los Angelesben
(amerikai film)
23.30 Ellenállhatatlan erő
(amerikai akciófilm)

Szív TV

16.30 Príma torna
17.00 Rendőrségi magazin
17.30 Tabuk nélkül
18.00 Kockáztató
18.30 Knight Rider
A fekete kristály
20.00 Különjárat
20.30 „Kicsi vagyok én…”
Szülők magazinja
21.00 Horgászmagazin
21.15 A bankár
(amerikai film, 1989)
23.00 Telelovas

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek