Tv műsor – 1996. október 7. – Hétfő

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Eeni
(német filmsorozat)
32/25. rész: Új nő a büfében
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Pénzkérdés
10.45 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Telepakk
14.10 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin
14.35 Nasa obrazovka
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta – Matek
Benne:
15.20 Webmesterek
15.40 Kölcsönkapott Föld
15.45 Matek
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Divat
16.15 Matek
16.30 Vidéki Anglia
(angol ismeretterjesztő filmsorozat)
A Bere-erdő júniusban
17.00 Pásztortűz
A Szent Anna-tó legendája
17.10 Oscar Junior
17.30 Civil kurázsi
18.00 „Engedjétek hozzám!…”
A hitről gyerekeknek
18.10 Csellengők
18.15 Üzlet
18.30 Mindent vagy semmit!
19.00 Esti mese
Jurosik
(szlovák rajzfilmsorozat)
Jurosik és a duplaszakállú manó
19.15 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
39. rész: Stanley Spencer: A Feltámadás Cookhamben
Tate Gallery, London
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC – Magyarok cselekedetei
20.15 A simlis és a szende
(amerikai sorozat)
Bilincs és bébi 2.
21.05 Vers mindenkinek
21.10 Panoráma
(Feliratozva is!)
21.45 Istálló
(tévéjáték)
23.15 Szó van róla
Aktuális politikai műsor
0.05 Híradó
0.15 BBC-híradó

MTV 2

13.55 Műsorajánlat
14.00 Parlamenti Napló
Riportműsor
15.00 Közvetítés a Parlament üléséről
17.00 Műsorajánlat
17.05 Légi fuvarosok
(tévéfilmsorozat)
13/5. rész: Változó felhőzet
17.55 Időjárás
18.00 Körzeti híradók
18.15 TH – Tudományos híradó
(Feliratozva is)
18.45 Telesport
19.00 Győri Keksz ETO KC-Dunaferr Női kézilabda-mérkőzés
20.35 Médiamix
Médiapiramis
21.00 Híradó
21.10 Kékpercek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Telemázli
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 (H)arcképek
Szemadám György műsora
23.10 Tánc-tér
23.55 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.20 Emlékképek – Régi híradók (ism.)
13.35 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.55 Kicsoda a micsoda
14.25 Cimbora – Tallózó
15.10 Az arabok
(angol ismeretterjesztő film, ismétlés)
10/1. rész: Kik az arabok?
16.00 Harmónia (ism.)
16.30 Talpalatnyi Zöld (ism.)
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat) – 126.
17.30 Orángután Zsófi kalandjai
Amikor Zsófi sportnapot szervez
– Szibériai népmesék
Miért hosszú a nyúl füle?
– Gurul az alma
A szarvasbogár televíziója
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Állatklinika a város szélén
(cseh-német sorozat)
13/9. rész: A krízis
19.05 XX. századi arcképek
N – ez egy szám
Erdős Pál portréja
20.05 Ritmus ‘96
Könnyűzenei magazin
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Utak Vásárhelyről
5/5. rész: A jövő keresése
22.05 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
A kiszáradt tenger népe
22.50 Minoritates Mundi
Svédország 2. (ismétlés)
23.30 Király László: Erdélyi ősz
Elmondja: Katona Éva

HBO

16.30 Superman legújabb kalandjai – Lois és Clark
(amerikai sorozat)
17.30 A félelem völgye
(amerikai rajzfilm)
18.30 A Pelikán ügyirat
(amerikai film)
20.50 Zsaruszív
(amerikai vígjáték)
22.30 Gyilkos randevú
(amerikai horror)
0.05 Szerelmi csatározások
Elbűvölő kishölgy

TV3

15.55 Műsorajánlat
16.05 Hajsza az időn át
17.50 Horgászbuli (ism.)
18.10 Gusztáv
18.15 Profitvadász
18.50 Zürichi páncélterem
(német filmsorozat)
19.50 Gillette World Sport Sepcial
20.25 Negyedóra sport, utazás
20.45 Háromszög híradó
21.00 Dzsungelháború
(amerikai film)
23.00 Profitvadász (ism.)
23.35 Negyedóra sport, utazás

A3 TV

1.00 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Csengetett, Mylord?! – 7.
14.00 Parti sétány, Ausztrália
14.30 Játszd újra…
15.00 Ernest kereket old
(amerikai vígjáték)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 Tűzoltók – 2.
(ausztrál sorozat)
21.00 Fociparádé
22.00 Őrült sportok – 25.
22.30 Bolondóra
23.30 Hollywood ma – 27. rész
24.00 Ellenséges terület

Filmnet

8.00 Az ázsiai kapcsolat: Út Mandalaybe
(amerikai thriller)
9.45 A férfiorgazmus mítosza
(amerikai film)
11.15 Horrorterápia
(amerikai vígjáték)
13.00 Mások gyereke
(amerikai film)
14.30 Halálos suttogások
(amerikai thriller)
16.15 Szombat esti frász
(amerikai film)
18.00 Spanyol labdarúgás
20.00 Halálos titkok
(amerikai thriller)
21.40 NHL
23.30 A túlélő
(amerikai sci-fi)

Szív TV

16.30 Torna
17.00 A gördeszkás kölyök
(amerikai film)
18.30 Pozitív csatorna
19.00 Az új Lassie
48/35. rész
19.30 Az élő test – 22. rész
20.00 Más
20.30 Autósport-magazin
21.00 Csak egy lépés távolság
(amerikai film)
23.00 Hétpróbás