Tv műsor – 1996. október 6. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/11. rész: Don Quijote lovag
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/18. rész: Doug a színpadon
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek Béres Alexandrával
8.40 Kölyökidő
9.00 Leporelló
(kulturális magazin)
11.00 A zenén túl
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Liszt Ferencről – 2. rész
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Emlékezetes színházi pillanatok
Imádok férjhez menni!
13.00 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/5-8. rész (ism.)
14.35 Twister
A mindent elsöprő kaland
15.05 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A félelem hálójában
– Hőguta
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Barátságépítés
17.05 Nyitott száj
Politikai vitashow
17.55 Papilio Expedíció – Perui keresztmetszet
(természetfilm-sorozat)
4/1. rész: Costa
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 MC – Magyarok Cselekedetei
20.10 Vers mindenkinek
20.20 Emlék
(amerikai tévéfilm) – 2/2. rész
(Feliratozva is)
21.55 Az 1848-49-es magyar forradalom és szabadságharc emlékhelyei
Ráday Mihály és Katona Tamás műsora
A nemzetiségek 2.
22.50 Mozart-hangverseny
A Pannonhalmi Főapátság székesegyházából

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Juli-suli – 151.
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata – 47. rész
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
47. rész: A fertőzés (ism.)
9.30 A régi kacsák és az új kacsa
– A hangyaboly
(német rajzfilmek)
9.40 Azok a csodálatos állatok
Az óriás süntanrek és az óriás galágó
10.00 Fészekrakó
Fiatal házasok vetélkedője
11.00 Sportműsor
13.00 Tévémagiszter
(közművelődési folyóirat)
Savaria földjén
Szombathely
14.05 Csodálatos Föld
14.35 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.05 Időjárás
15.10 100 éves a mozi
Apám, Chaplin
(francia portréfilm)
16.05 Szereti Liszt zenéjét?
Műveltségi verseny Liszt művei, életútja jegyében – 8/6. rész
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/53. rész
17.50 Időjárás
17.55 Millecentenáriumi híradó
18.00 „…az én váram”
azaz Lakáskultúra mindenkinek
18.30 Tranzit
Közép-Európa világa
19.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat)
13/2. rész: A két idegen
19.30 Esti mese
Luciferke
(szlovák bábfilmsorozat)
7/1. rész: Ördögiskola
19.45 Nemzetet teremtő történetek – 9/1. rész
20.05 Frederico Garcia Lorca: Yerma
Tragikus költemény
(tévéjáték)
22.00 TS-Este
Benne:
– Góóól…
– Telesport
23.10 Környezetünk hírei
23.15 Lapzárta
23.20 Törzsasztal
Betlen János műsora
0.10 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Halld, Izrael!
Izraelita műsor
8.45 Pumukli kalandjai
Pumukli, a boszorkányvadász
9.10 Ebba és Didrik
(svéd sorozat) – 9/3. rész
9.40 Orosz vadon
(orosz-finn természetfilm-sorozat)
A természet porondján
10.05 Cimbora – Tallózó
10.50 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
13/6. rész: Tisno, a dzsungel őre
11.15 Kapcsok
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Szent Iván-napi tűzugrás
Felföld
12.30 Ars Hungarica
12.50 A helyettesítő tanár
(francia tévéfilmsorozat, ismétlés)
Megígérted
14.15 Sportképek
16.30 Mozgó Kép
(filmmagazin)
17.00 Emlékképek – Régi híradók
17.15 Postabontás…
17.35 Műsorismertetés
17.40 Henry macskája
Kiütéses győzelem
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Fejezetek a magyar film történetéből
12/10. rész: „Megáll az idő utoljára”
20.00 Megáll az idő
(magyar film)
21.35 Sportpercek
21.45 Ars Hungarica
(magyar művelődéstörténeti kisfilm)
Szózat
21.55 Liszt Ferenc: Esz-dúr zongoraverseny
22.15 Segesvár
(magyar film) FF
23.20 Kormos István: Nakonxipánban hull a hó
Elmondja: Erdélyi György

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
Japán élő kincsei
11.00 A szomszéd nője mindig zöldebb
(amerikai film)
12.40 Aranyláz
(amerikai vígjáték)
14.05 Falcon Crest
14.55 Mozimánia: Roger Moore
15.50 Mystic Pizza
(amerikai film)
17.30 Clifford
(amerikai vígjáték)
19.00 A mambó királyai
(amerikai zenés film)
20.45 Mennyi? 30!
21.25 Interjú a vámpírral
(amerikai horror)
23.25 Szerelmi csatározások: A kukkoló

TV3

16.03 Műsorajánlat – Időjárás
16.08 Az ifjú Indiana Jones kalandjai
(amerikai sorozat)
17.03 Az ördög és az inkvizítor (sorozat)
18.00 Fókusz
18.30 Vörös király, fehér lovag
(amerikai film)
20.15 Világszám
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 Gusztáv (rajzfilm)
21.40 Tempo
Triatlon magazin
22.10 Gyilkosság lólépésben
(amerikai film)

A3 TV

15.00 Csengetett, Mylord?!
16.00 Budo magazin
16.30 A3 négy keréken
17.00 Nap Tv
19.30 Hollywood ma
20.00 Benny Hill
20.30 A Szépség és a Szörnyeteg
21.30 Szírének és szirénák
22.30 Címlapsztori
23.30 Fashion Tv
24.00 USA Girl

Szív TV

16.05 Egészségmagazin
17.00 Rendőrségi magazin
17.30 Pufóka kalandjai
18.00 Autósport-magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.00 „Nem boszorkányság…”
20.30 Konyhashow
21.00 A galamb röpte
(amerikai krimi, 1994)
23.00 Kelly Family

ATV

19.00 Komondor produkció
Zenés magazin
Benne: sok humorral, zenével, valamint játékkal

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek