Tv műsor – 1996. október 3. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai – Hévízről
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/23.rész: Az idő pénz
9.35 Tízórai – Hévízről
Szolgáltató magazin
Benne:
10.00 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/38. rész: A fürdőző Rama
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.25 Welcome to Hungary
Angol nyelvű gazdasági magazin
12.55 Telepakk
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta – Irodalom
Benne:
15.20 Tanuljunk szónokolni!
15.35 Programajánlat
15.40 Klipszövegfordító verseny
15.45 Irodalom
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Visszapillantó
16.10 Irodalom
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/7. rész: Vegyes párosok
17.00 Kapcsolj be!
Hangolka
Különkiadás
17.15 Zenelánc
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 Itthon és otthon
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy Is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
(angol rajzfilmsorozat)
26/4. rész:
József álma
József és a fáraó
19.15 Naprakész
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Kisváros
(sorozat)
8/6. rész: A királynő
21.05 Újra!
Másképpen beszélgetek
Friderikusz Sándor műsora
22.10 Az 1848/49-es Magyar Forradlaom és Szabadságharc emlékhelyei
Ráday Mihály és Katona Tamás műsora – 1. rész
23.05 Telejazzpódium
A Leaders együttes a Globe Royal mulatóban
23.40 Híradó
23.50 BBC-híradó

MTV 2

15.00 Műsorajánlat
15.05 Palackposta
Válogatás a határon túli magyar műhelyek műsoraiból
15.35 Provokátorok
(dokumentumfilm-sorozat)
5/5. rész
16.30 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.40 Zöld bolygó – 18/9. rész
17.00 Családorvos
17.30 TOP 40
A MAHASZ slágerlistája
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
Dalton, a kémek kéme
20.00 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
John Everett Mallais: Ophelia
Tate Gallery, London
20.10 Körző
Közép-európai kulturális magazin
21.00 Híradó
(Feliratozva is!)
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
Bűnügyi magazin
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Reflex
OBB-hírcsokor
22.40 Lapzárta
22.45 La Sept
Warburg
(francia-belga tévéfilm) – 3/2. rész
0.20 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Tájak, fortélyok asszonyok
(magazin, ism.)
13.35 Szegény gazdagok
(magyar film, ism.)
15.05 A zene arcai (ism.)
16.05 „Bábvilág”
(riportfilm)
Unima ’96, Budapest
16.45 Hubertus
Vadászati magazin
17.05 Héléne és a fiúk II.
(francia tévéfilmsorozat)
124. rész: Tánczene
17.30 A csodakörhinta
Az ébresztőóra
A szüret
Azalé komplexusa
– Bob és Bobek
Sportiskolában
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Vége a régi időknek
(cseh film)
19.50 Filmetűdök klasszikus zenére
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Színházi Élet
Figyelő (ism.)
22.00 „Keleti szél”
Illatozó kertek tavának asszonyai
23.40 Szabó Lőrinc: A Könyv párbajai
Elmondja: Helyey László

HBO

16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 Bújj, bújj, ördög!
(amerikai vígjáték)
19.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
20.00 Tanulj, tinó!
(amerikai filmdráma)
21.40 Zsaruszív
(amerikai vígjáték)
23.20 Egy sorozatgyilkos naplója
(amerikai film)
0.55 Vörös cipellők
Meztelenül a holdfényben

TV3

16.30 Műsorajánlat – Időjárás
16.35 Palánta
17.05 Az útszéli gyilkosság
(amerikai film)
18.25 Havi fix
18.45 A közép-amerikai esőerdők világa
(angol természetfilm)
19.45 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög híradó
21.00 Halálszérum
(amerikai film)
22.45 Negyedóra gazdaság

A3 TV

17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
21.00 Tűzoltók
22.00 Hárman az ágyban
23.45 Fashion Tv

Szív TV

16.30 Képes recept
17.00 Torna Cindy Crawforddal
17.30 Kojak
(amerikai sorozat)
Szuvenír Atlantic Cityből
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai sorozat)
19.00 Hétpróbás
20.00 India (8. rész)
20.30 Mozdulj!
21.00 A bankár
(amerikai film)

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Tárcanézőben
19.50 Autók-motorok
20.00 Éles fordulat
(amerikai thriller)
21.30 Gazdasági magazin
21.50 Mondjuk a magunkét
22.30 Sportmagazin
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek