Tv műsor – 1996. október 2. – Szerda

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai – Ajkáról
9.10 Heidi és Erni
(német filmsorozat)
32/22. rész: Hölgyvendég
9.35 Tízórai – Ajkáról
Szolgáltató magazin
Benne:
9.50 Játék
10.00 Gyerekszoba
10.50 Hírek – Időjárás
11.05 Maigret
(angol bűnügyi tévéfilmsorozat, ismétlés)
Maigret és a Majestic Szálló
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
Gazdasági híradó
12.25 Telepakk
Árubemutató
14.10 Slovenski utrinki
14.35 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta – Biológia
Benne:
15.20 Pénz beszél
15.40 Kukkoló
15.45 Biológia
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
16.10 Biológia
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/6. rész: Gratulálunk: 180 kilós kislányod született!
17.00 Kapcsolj be!
Zenelánc
17.05 Miért pont Mozart?
3/1. rész
17.30 Európai szemmel
…az emberiség második évezredvégi helyzetéről
17.55 Gyorssegély
18.05 Telis-televideo ’96
18.10 Életjel
Eltűnt gyerekek nyomában
18.15 Üzlet
Gazdasági információk
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Fülem erre, fülem arra Vili
(cseh rajzfilmsorozat)
13/13. rész: Vili hazatér
19.15 Fészekrakó
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Ki mit tud?
6. elődöntő
22.50 100 éves a mozi
Szabó István válogatása a filmtörténet leghíresebb műveiből
A facipő fája
(olasz film) 2/2. rész
0.25 Híradó
0.35 BBC-híradó

MTV 2

14.55 Műsorajánlat
15.00 Alpok-Duna-Adria
Öt ország tartományi és körzeti televízióinak műsora
15.25 Magyarország-Olaszország
Utánpótlás Liga válogatott labdarúgó-mérkőzés
17.25 Rin-Tin-Tin
(amerikai filmsorozat)
93. rész: Piff-puff, meghaltál
18.00 Körzeti híradók
18.15 Háló
19.00 A hétfejű sárkány
13/5. rész: Az ajándékba kapott idő
19.30 Tanévnyitó Xénia lázkoncert a Budapest Sportcsarnokban
21.00 Híradó
21.10 Kék percek
A legfrissebb rendőrségi hírek
21.15 Az Örök Szövetség…
(sorozat) 8. rész
21.45 Múzsa
Kulturális hírműsor
22.00 Objektív
Háttérműsor hírekről, eseményekről
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Lapzárta
22.40 Nürnbergtől Nürnbergig – Jean Frydman filmje
(francia dokumentumfilm-sorozat) FF
4/4. rész: A vereség és az ítélet
23.40 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Gazdakör (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Csodakörhinta
A zsineg két vége
A csodaszőnyeg
Bújócska
13.30 A vadonban
(kanadai természetfilm)
A pézsmatulkok hazája
14.20 Régi idők focija
(magyar vígjáték, ism.)
15.40 Az anyaváros: Székelyudvarhely
Irodalmi portréműsor
16.20 Nyelvédesanyánk (ism.)
16.45 Tájak, fortélyok asszonyok
(magazin)
17.05 Héléne és a fiúk II.
(francia tévéfilmsorozat)
123. rész: A szerződés
17.30 Vigyázat, fiúk: állatkert…!
– A kenguru erszényéből: A futóverseny
– Popeye, a tengerész: A mágikus baba
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Az első száz év
Cséplő Gyuri
(magyar dokumentum játékfilm)
19.50 Mesterművek
Asger Jorn: A hattyúk szárnycsapásaiban
(angol képzőművészeti kisfilm)
20.05 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Tanner ’88 – A sötét ló
(amerikai film)
22.50 Az arabok
(angol ismeretterjesztő film)
10/1. rész: Kik az arabok?
23.40 Bari Károly: Szerelem
Elmondja: Takács Katalin és Szakácsi Sándor

HBO

16.30 Animánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Egyről a kettőre
(amerikai sorozat)
17.30 Doktor Zsivago
(amerikai filmdráma)
20.45 Mozimánia: Roger Moore
(amerikai dokumentumfilm)
21.40 Irány az Éden!
(amerikai vígjáték)
23.35 Démonpofa
(amerikai horror)

TV3

15.30 Műsorajánlat – Időjárás
15.40 Dominic vára
(amerikai film)
17.20 Gillette World Sport Special
18.00 Horgászbuli
18.20 Jolly Joker
A szépség galériája
19.20 Cinema
19.50 Játék
20.25 Negyedóra az infosztrádán
20.45 Háromszög híradó
21.00 Egy rossz lépés
(amerikai film)

A3 TV

15.00 Két fivér egy zsákban
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztria
20.00 Gyilkos utcák
21.00 NASA
21.30 Őrült sportok
22.00 A Szahara titka
23.00 Roar Tv
24.00 Vérző szívek

Szív TV

16.05 Más
16.30 Baba-mama torna
17.00 Amerika története
18.30 Pufóka kalandjai
(amerikai rajzfilm)
19.00 Szerda, 19 óra
20.00 Az igazság nevében
(amerikai film)
22.00 Egészségmagazin
23.00 Színház-háztűznéző

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Ingatlanpiaci szemle
19.30 Vonalban: Kató néni
20.00 Farmerháború
(amerikai film)
21.30 ATV-stúdió
21.50 Valóságos csodák
22.25 A vámpírok éjjele
(spanyol horror)