Tv műsor – 1996. október 10. – Csütörtök

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
9.00 Tízórai
9.10 Heidi és Erni
(német tévéfilmsorozat)
32/28. rész: A ravasz Erni
9.35 Tízórai
Benne:
9.50 Játék
10.00 Ezüstkor
10.40 Játék
10.50 Hírek – Időjárás
11.05 Marienhof
(német tévéfilmsorozat)
52/39. rész: A kémiai teszt
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Üzlet délidőben
12.25 Welcome to Hungary
12.55 Telepakk
15.00 Hírek – Időjárás
15.05 Műsorismertetés
15.10 Repeta – Irodalom
Benne:
15.20 Tanuljunk szónokolni!
15.40 Klipszövegfordító-verseny
15.45 Irodalom
16.00 Hírek – Időjárás
16.05 Repeta (folytatás)
Benne:
16.05 Visszapillantó
16.10 Irodalom
16.20 Programajánlat
16.30 Derült égből
(amerikai tévéfilmsorozat)
22/11. rész: Rámenős riporterpalánta
17.00 Kapcsolj be!
Mizujs?
17.30 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
17.55 „Felfelé nézz, fiam…”
Ökumenikus iskola
18.15 Üzlet
18.30 Hogy is van ez?!
Vitray Tamás műsora
19.00 Esti mese
Gyermekbiblia
26/5. rész:
A fáraó lánya és a csecsemő
Bocsájtsd el népemet
19.15 Klip-mix
19.30 Híradó
20.01 Telesport
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 Szomszédok
Teleregény – 247. fejezet
21.05 Friderikusz-show
22.50 Felkínálom
23.40 Nagy amerikai fekete énekesek
(francia zenés dokumentumfilm) – 2/2.
0.25 Híradó
0.35 BBC-híradó

MTV 2

15.25 Műsorajánlat
15.30 Vízparti találkozások
A Közép-Tisza-vidék horgászvizei
Jász-Nagykun-Szolnok megye
16.00 Emberek a természetben
Aki ért az állatok nyelvén
Kopátsy Sándor, közgazdász
16.20 Sorstársak
Rehabilitációs magazin
16.30 Repeta
Az ügy még nincs lezárva
17.00 Gaia
Ökológiai filmújság
17.30 TOP 40
A Mahasz slágerlistája
18.00 Körzeti híradók
18.15 Körzeti magazinok
19.05 MacGyver
(amerikai tévéfilmsorozat)
A három barát
19.55 Csízió
20.00 1100 év Európa közepén
Szüleinknek és gyermekeinknek
2. rész: Borsod-Abaúj-Zemplén
20.15 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.00 Híradó
21.10 Környezetünk hírei
21.15 Kriminális
21.45 Múzsa
22.00 Objektív
22.25 Időjárás – Kenó
22.35 Reflex
22.40 Lapzárta
22.45 La Sept
Warburg
(francia-belga tévéfilm)
3/3. rész
0.15 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Képes krónika
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
13.00 Esti kérdés (ism.)
13.15 Kismamaklub (ism.)
13.45 Különleges vasútvonalak
(francia ismeretterjesztő sorozat)
Dél-Kína
14.45 És a vakok látnak
(magyar film, 1943)
16.05 Különleges alakulat
(lengyel dokumentumfilm)
16.45 Lóra fel!
Lovasmagazin
17.05 Héléne és a fiúk
(francia sorozat) – 129.
17.25 Bob és Bobek
A sarkon
– A csodakörhinta
A táncóra
A szivárvány
C-dúr szimfónia
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.15 Szeszélyes nyár
(csehszlovák film)
19.30 Vágta a szabadságért
(angol ismeretterjesztő film)
20.05 Váltó
Gazdasági magazin
20.45 Esti kérdés
A nap interjúja
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.30 Mozgó Kép
Filmmagazin (ism.)
22.00 Alain Tanner filmjeiből
A szalamandra (1971)
(svéd film)
24.00 Ady Endre: Biztató a szerelemhez
Előadja: Novák János

HBO

16.30 Taz-Mánia
(amerikai rajzfilm)
17.00 Alf
(amerikai sorozat)
17.30 A Pickwick klub
(amerikai rajzfilm)
19.00 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
A triumvirátus
20.00 Nagyfőnök
(hongkongi akciófilm)
21.45 Rambo 2.
(amerikai akciófilm)
23.25 Taplófejek
(amerikai vígjáték)
1.00 Vörös cipellők – Partivonal

TV3

16.10 Műsorajánlat
16.15 Palánta
16.45 Vakvágány
(amerikai film)
18.35 Gusztáv
18.45 Hanuman majmai
(új-zélandi film)
19.45 Mr. Rozsda
20.25 Negyedóra gazdaság
20.45 Háromszög híradó
21.00 A hasfelmetsző
(amerikai film)
22.50 Fésületlenül (ism.)
23.35 Negyedóra gazdaság (ism.)

MSat

1.35 Music Box
6.00 Vekker
9.00 Music Box
13.00 Rocktükör (ism.)
13.30 NASA (ism.)
14.00 Parti sétány, Ausztrália (ism.)
14.30 Játszd újra…
15.00 Mesterügynökök
(amerikai film)
16.30 Levis Top Ten
17.00 Nap Tv
19.30 Parti sétány, Ausztrália
20.00 A Szépség és a Szörnyeteg
21.00 Tűzoltók 2.
(ausztrál sorozat)
22.00 Megfigyelés alatt
(amerikai akciófilm)
23.45 Fashion Tv
0.10 A3-ik vonal

Filmnet

8.00 A csend dala
(amerikai film)
10.00 Twist Olivér
(amerikai film)
11.30 Adózz a szerelemnek!
(amerikai thriller)
13.00 Gyertek el a mennyországba!
(amerikai film) 
15.10 A mélység titka
(amerikai sci-fi)
17.30 Visszapillantó
Rising Stars
18.30 Madonna: Az elveszett ártatlanság
(amerikai film) 
20.00 Fogyikúra
(amerikai vígjáték)
21.40 NHL
23.25 A mérgezett megtorló
(amerikai film)

Szív TV

16.05 „Kicsi vagyok én…”
16.30 Torna Cindy Crawforddal
17.00 Hívd Andreátl (ism.)
18.00 Hétpróbás
18.30 Knight Rider
A bajnok
19.30 India (9. rész)
20.00 Pénzvilág
20.30 Új kereskedő
21.00 Barkácsmagazin (ism.)
21.15 Drogháborúk 2.
(amerikai akciófilm)
23.00 Kelly Family

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek