Tv műsor – 1996. szeptember 1. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/6. rész: Cousteau, a divattervező, avagy a király új ruhája
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/13. rész: Doug az óriáskeréken
8.35 Vasárnapi torna gyerekeknek Béres Alexandrával
8.40 DJ. Labor
9.00 Leporelló
Kulturális magazin
11.00 Három kívánság
Gyerekek és felnőttek kívánságműsora
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Emlékezetes színházi pillanatok: A férjvadász
13.00 Vera és Babs
(német tévéfilmsorozat)
26/12-15. rész (ism.)
14.50 Napjaink
15.05 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
A csélcsap Brünhilda
– Akiért a bika bömböl
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Repülő show-műsor
17.05 Nyitott száj
Juszt László műsora
17.55 IT
Információs technológia, információs üzlet
18.10 Játék határok nélkül ’96
10/7. rész: Százhalombatta város filmje
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.05 MC – Magyarok Cselekedetei
20.15 100 éves a mozi
Szabó István bevezetője
20.25 A halál ötven órája
(amerikai film)
23.00 Liszt Ferenc: 12 transzcendens etűd

MTV 2

7.35 Műsorajánlat
7.40 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.05 Hímnem
8.35 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
42. rész (ism.)
9.00 Űrgammák
(sci-fi-sorozat)
42. rész: A remete (ismétlés)
9.30 PC-ábécé
Számítástechnikai, informatikai magazin
10.00 Tanévnyitó
11.00 Sportműsor
13.00 Egyházak Amerikában
5/4. rész: Ahol megállt az idő (ism.)
14.00 Csodálatos Föld
14.30 Szócső
Ifjúsági érdekvédelmi magazin
15.00 Időjárás
15.05 Ágytól, asztaltól
(német tévéfilmsorozat)
13/4. rész: Az új állás
16.00 Szereti Liszt zenéjét?
Műveltségi verseny Liszt művei, életútja jegyében
8/1. rész
16.50 Millecentenáriumi híradó (ism.)
17.00 Úton
Európai magazin
17.35 Test-részek
BBC-sorozat
29. rész: A rák
18.05 Esti mese
Pöttyel együtt tanulni jó
(angol rajzfilmsorozat)
7/3. rész: Pötty számolni tanul
18.25 Magyarország-Finnország
Labdarúgó-vb, selejtező mérkőzés
Közvetítés a Népstadionból
20.25 Játék határok nélkül
10/7. rész
7. forduló
21.50 Mesterművek
(angol képzőművészeti sorozat)
Amadeo de Souza-Caroso: Entrada
Centro de Arte Moderna, Lisszabon
22.00 Telesport
22.50 Környezetünk hírei
22.55 Lapzárta
23.00 Éjjeli menedék
„Óh gyermekek, tiétek a jövő”
23.50 MC – Magyarok Cselekedetei (ismétlés)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Dicsőség, békesség
A lett misszió
8.45 II. János Pál
10/10. rész
9.15 A diákok Rómába mentek
(riportfilm)
9.40 Csodakörhinta
A zenélő doboz
Pompás sütemény
A repülő csészealj
Csomagok
10.00 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilmsorozat)
26/23. rész: Az elefántok visszavágnak
10.25 Cimbora – Tallózó
11.10 Tengerentúli legendák
(francia természetfilm)
A Szentek halászai
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok – Vác
12.00 Déli harangszó
12.05 Ameddig a harang szól
12.15 Táncház
Népzenei magazin
12.45 Stan és Pan az idegenlégióban
(amerikai vígjáték)
14.00 A korallsziget
(ausztrál sorozat) – 9/9. rész
14.30 Sportképek
16.30 Színházi Élet
17.00 Régi híradók
17.15 Postabontás
17.40 Leopold, a macska: Leopold az orvosnál
– Guriga: Guriga, a rókavadász
18.00 Heti hírmondó
19.00 Az első száz év
Fejezetek a magyar film történetéből
12/9. rész: Magyar ugaron
20.00 Nincs idő
(magyar film)
21.30 Ars Hungarica
(művelődéstörténeti kisfilm)
Kőkrisztus
22.00 Sportpercek

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 Állati élet
11.00 A Viharhegy óriása
(amerikai film)
12.30 Apa és fia
(amerikai film)
14.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
14.55 Mozimánia
Az amerikai film – A nagy generáció
15.55 Get Back
(amerikai koncertfilm)
17.30 Egy túlélő emlékei
(dokumentumfilm)
18.15 A harmadik birodalom
(amerikai film)
20.05 Mennyi? 30!
20.50 Made in America
(amerikai vígjáték)
22.35 A rejtőzködő
(amerikai film)
0.10 Leszámolás Kis-Tokióban
(amerikai akciófilm)

TV3

15.35 Műsorajánlat. Időjárás
15.45 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat)
16.40 Az ifjú Indiana Jones
17.30 Aviator
18.05 Autómobil
18.40 Pá, papagáj
(amerikai film)
20.15 Aszfaltbetyár
20.45 Háromszög híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 A düh utcája
(amerikai film)
23.10 Pörzsölő

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 Kereskedelmi show
17.30 Pufók kalandjai – 26/18.
18.00 Autósport-magazin
18.30 Amerika története
19.00 Kojak
(amerikai sorozat)
20.00 Párosán szép
20.30 Konyhashow
21.00 A doktor és az ördög
(angol film)
23.00 Koncert – Kelly Family (ismétlés)
23.30 Kereskedelmi show

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.15 Víkend
20.00 Meghalni a szerelemért
(amerikai film)
21.40 Komolyzene
22.20 Élve vagy halva
(amerikai western)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek