Tv műsor – 1996. augusztus 4. – Vasárnap

MTV 1

7.28 Műsorismertetés
7.30 Hagyd aludni a mamát és a papát!
Csizmás kandúr
(japán rajzfilmsorozat)
26/2. rész: Zakyl bosszúja
7.55 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Doug
(amerikai rajzfilmsorozat)
26/9. rész: Doug és az elveszett napló
8.35 Vissza a természethez
9.00 Leporelló
Szórakoztató kulturális magazin
11.00 Házimuzsika
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
Benne: Lottósorsolás
12.30 Dallamról dallamra
Kétszemélyes bolondságok
13.00 Topmodell
(brazil tévéfilmsorozat)
180/177-180. rész (ism.)
15.05 HT – Háttértudomány
(Feliratozva is!)
15.35 Örömhír
Beszámoló a magyar reformátusok harmadik világtalálkozójáról
16.00 Walt Disney bemutatja
– Aladdin
(amerikai rajzfilmsorozat)
Teliholdas éjszakán
– Cicareggeli
(amerikai rajzfilm)
– Dinka banda
(amerikai rajzfilmsorozat)
Pizza hadművelet
17.05 Szívtipró gimi
(ausztrál filmsorozat)
65/45. rész
17.55 „..az én váram”
Lakáskultúra mindenkinek
18.30 Szerencsekerék
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.05 Esti mese
Dany, mesélj!
(francia mesesorozat)
A grizzly és az aranyláz
20.15 MC – Magyarok Cselekedetei
20.25 100 éves a mozi
Szabó István bevezetője
20.35 Az elnök emberei
(amerikai film)
22.55 Vers mindenkinek
23.00 Haydn-fesztivál az Esterházy-kastélyban
A záróhangverseny közvetítése Fertődről

MTV 2

7.30 Műsorajánlat
7.35 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.00 Hímnem
8.30 A magyar irodalom képes története
Nemeskürty István sorozata
38. rész (ism.)
9.05 Rajzfilmek gyerekeknek
– Zebi a viharban
– Fungai, a pásztorfiúcska
(német rajzfilmek)
– A régi ház lakói
(orosz rajzfilm)
9.25 Környezetünk hírei
9.30 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
10.00 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
12.00 Nagy hajók
(amerikai ismeretterjesztő film)
12.50 Egyházak Amerikában
5/2. rész: Ők az isten gyermekei (ism.)
13.50 Csodálatos Föld
14.15 Millecentenáriumi híradó
14.20 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
14.50 Időjárás
14.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
0.15 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója
„Uram, te voltál nékünk hajlékunk nemzedékről nemzedékre” (Zsolt 90,1)
Összefoglaló a nagyváradi megnyitóünnepségről
9.35 II. János Pál
X/6. rész: Egy nap a pápával
Olasz dokumentumfilm-sorozat
10.00 Szpiru és Fantázió
XXVI/19. rész: Az időgép
Francia-spanyol-német rajzfilm
10.25 Cimbora – Tallózó
11.10 Vízikalandok
XXV/21. rész: A Kiskaymán-sziget
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
11.35 Amiről a kövek mesélnek
Történelmi városok – Győr
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés
12.05 Ameddig a harang szól
„Mi köti az embert?” – Tiszakóród
Erdélyi János és Zsigmond Dezső sorozata
12.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.25 Táncház
Népzenei magazin
12.55 Az ókor mediterrán városai
(Great Cities of the Ancient World)
III/3. rész: Róma és Pompei
Amerikai ismeretterjesztő film
13.50 A korallsziget – IX/5.
(The Coral Island)
Ausztrál ifjúsági filmsorozat
14.15 Kígyóvadászok (1992)
(Death Hunters)
Spanyol ismeretterjesztő film
15.10 Magyar zenei emlékek Amerikában
Santa Barbara vendége: Kodály Zoltán
Magyar dokumentumfilm
15.55 A költő kérdez
Kodolányi János
16.30 Színházi Élet
Figyelő
17.00 Emlékképek – Régi Híradók
Bokor Péter műsora
17.15 Postabontás – Levélváltás
17.35 Műsorismertetés
17.40 Mese
Leopold a macska: Leopold álma
18.00 Heti Hírmondó
19.00 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
19.05 Az első száz év
Fejezetek a magyar film történetéből
XII/8.: Magyar táj, magyar ecsettel
20.05 Elégia (1965)
Magyar filmetűd
20.25 Fotográfia (1972)
Magyar film
21.40 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
22.00 Ars Hungarica
Virágzó asztalosok – Famennyezetes templomok – Reneszánsz emlékek
Magyar ismeretterjesztő film
22.20 Agyő, haver!
(Adieu Poulet)
Francia bűnügyi film
23.45 Vers 4’01”
Babits Mihály: Esti kérdés
Elmondja: Gáti József
23.50 Hírújság
23.55 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO

8.00 Tapsi Hapsi és vendégei
10.00 National Geographic
11.00 Twist Olivér kalandjai
(amerikai rajzfilm)
12.35 Folytassa, Cleo!
(angol vígjáték)
14.05 Falcon Crest
(amerikai sorozat)
14.55 Zenemánia: Pavarotti és barátai
15.55 Buster
(amerikai krimi)
17.30 Farkasokkal táncoló
(amerikai film)
20.25 Mennyi? 30!
21.00 Reneszánsz ember
(amerikai vígjáték)
23.05 Rómeó vérzik
(erotikus film)

TV3

15.35 Műsorajánlat – Időjárás
15.45 Arany
(filmsorozat) 10/10.
16.35 Aviator – repülős magazin
17.10 Az ifjú Indiana Jones
18.05 Automobil
18.40 Célpont Las Vegas
(amerikai film)
20.15 Aszfaltbetyár (ism.)
20.45 Háromszög: Híradó
21.00 Gillette World Sport Special
21.35 1492 – A Paradicsom meghódítása
(amerikai film)

Szív TV

16.00 Műsorajánló
16.05 Egészségmagazin
17.00 Zsaruszív
17.30 Pufók kalandjai
(amerikai rajzfilm)
18.00 Autósport magazin
18.30 Tabuk nélkül
19.00 Kojak
(amerikai sorozat)
Aszfalt elégia (ism.)
20.00 Párosán szép
20.30 Konyhashow
21.00 Dodge City 2/2.
(amerikai western)
23.00 Amerika története

ATV

19.00 Komondor produkció
Vidám, zenés összeállítás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek