Tv műsor – 1996. augusztus 3. – Szombat

MTV 1

5.40 Gazdatévé
6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10-9.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
– Maci Laci kincset keres
(amerikai rajzfilmsorozat)
Az eltűnt gyémántgyűrű
– A bolygó kapitánya
(amerikai rajzfilmsorozat)
A rémület esője
– Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozat)
A tekepályán
9.05-10.00 Kapcsolj be!
Dalok a gyerekekért
10.05 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
(összefoglaló)
11.35 Népzenei magazin
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05-14.40 Még egyszer!
12.05 Família Kft.
246. rész (ism.)
12.35 Borostyán
(olasz tévéfilmsorozat)
44/35. rész (ism.)
13.25 Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
16/6. rész (ism.)
14.10 Szomszédok
(teleregény) 242. fejezet (ism.)
14.40 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
14.55 A magas szőke férfi visszatér
(francia film) (1974)
16.15 Gloria Estefan – Koncertturné
(angol film)
17.20 Celia
(spanyol filmsorozat)
6/2. rész: Dona Benita (ism.)
18.10 Műsorajánlat
18.15 Millecentenáriumi híradó
18.30 Szerencsekerék
18.55 Esti mese
Süni és barátai
(bábfilmsorozat)
Óceán a lavórban
19.15 Telesport
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
20.05 MC – Magyarok Cselekedetei
20.15 Rövidzárlat
(amerikai vígjáték) (1986)
21.55 Exkluzív
A Televízió társasági és művészeti magazinja
22.20-1.00 Az éjszaka
Víg-játék

MTV 2

6.55 Műsorajánlat
7.00 Gazdaképző
Állattenyésztés
7.30 Hrvatska kronika (ismétlés)
7.55 Unser Bildschirm (ismétlés)
8.20 Ecranul nostru (ismétlés)
8.45 Srpski ekran (ismétlés)
9.10 Nasa obrazovka (ismétlés)
9.35 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigány magazin (ism.)
10.05 Kapcsolj be!
Benne:
– Észkerék
Ma van az a nap
– Eszterlánc
S.O.S. Kecskemét
– Városok gyermekszemmel
Képes levelezőlap Stockholmból (ism.)
– Lurkó Kupa
11.00 A Balaton élete
5/1. rész: A Balaton kövei (ism.)
11.30 Magyar felfedezők
7/1. rész: Almásy László Ede (ism.)
11.55 Néprajzi értékeink
Debreceni vajnyomó minta (ism.)
12.00 A hévízi tó
Lovay László nótákat énekel (ism.)
12.30 Körkép
Szomszédolás a határon túli magyarokkal
13.00 Reflex
OBB-hírcsokor
13.05 Izom
Küzdősport magazin
13.25 Kisfilmek a nagyvilágból
– Kaland és felfedezés
(kanadai filmsorozat)
Eldorado, a távoli káprázat
– Hatlábú birodalom – Utazás a rovarok világában
(angol filmsorozat)
6/4. rész: Világjárók
– Európa híres kastélyai
(amerikai filmsorozat)
13/11. rész: Hohensalzburg
14.50 Időjárás – Műsorajánlat
14.55 Atlanta ‘96
Nyári olimpia
18.00 Kérdezz! Felelek
18.25 Úton
Európa magazin
18.55 Família Kft.
247. rész: Enyém a vár
19.25 Atlanta ‘96
6.00 MC – Magyarok Cselekedetei (ism.)

Duna TV

8.00 Hírek – Műsorismertetés
8.05 Kaliforniai mazsolák
XIII/7. rész: BB, a nagy varázsló
Amerikai rajzfilm
8.30 kiCSODA a miCSODA
Gyermekműsor
9.00 Karlsson a tetőről
IV/2. rész: A legfinomabb orvosság
Svéd ifjúsági filmsorozat
9.25 McGee és én újabb kalandjai
XIII/13. rész: Minden jó, ha a vége jó
Amerikai ifjúsági film
9.45 Vízikalandok
XXV/20. rész: Florida és Ponapei
Angol-amerikai ismeretterjesztő filmsorozat
10.10 Harmónia
A test és a lélek harmóniája
Egészségvédő magazin
10.40 Nyelvédesanyánk
Nyelvművelő műsor
11.10 Román néptánc
11.15 Mű-Terem-Tés (ism.)
Képzőművészeti magazin
12.00 Déli harangszó – Műsorismertetés – Lapozó
12.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
12.30 Közép-Európai Magazin (ism.)
13.10 Esti Kérdés (ism.)
A nap interjúja
13.25 Pentaton (ism.)
Népzenei körkép
A Dunamenti Folklórfesztivál eseményeiről
13.55 Dél-India vadmajmai
Német ismeretterjesztő film
14.15 Kettesben (1943)
Magyar játékfilm (FF)
15.30 Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója
„Uram, te voltál nékünk hajlékunk nemzedékről nemzedékre” (Zsolt 90. 1)
A nyitóünnepség közvetítése Nagyváradról
17.00 Verset mondok
Petőfi Sándor versei
17.10 Út a jövőnkbe
Beszélgetés Balogh Jánossal és Szabados Györggyel az ökológiáról
2 millió falu
Beszélgetőtárs: Szabó László Zsolt
17.25 Mese
Kimba, a fehér oroszlán – 14.
Japán rajzfilmsorozat
18.00 Híradó
18.15 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
18.20 Chesterfield lovagjai
(Covington Cross)
XIII/6. rész: Vak szenvedélyek
Angol filmsorozat
19.10 Orosz pizza blues III/2. (1994)
Dán filmkomédia
19.40 The Band
Egy legenda története
21.00 Híradó
21.20 Összefoglaló az Atlantai Nyári Olimpiai Játékokról
21.40 Lator (1980)
(Il ladrone)
Olasz-francia filmkomédia
23.25 Jazz Highlights
Német jazzfilm
23.55 Vers
Ady Endre: A Tűz csiholója
Elmondja: Papp János
0.00 Hírújság
0.05 Zenés összeállítás (reggelig)

HBO

8.00 Lois és Clark
9.00 Bolondos dallamok
9.30 Jó barátok
10.00 Animánia
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Hüvelyk Panna
(amerikai rajzfilm)
12.30 King Kong
(amerikai film)
14.40 Melrose Place
15.25 Az icipici pók
15.50 Tecumseh – Az utolsó harcos
(amerikai western)
17.30 Állati élet
18.30 Valahol Írországban
(amerikai film)
20.10 Hajlakk
(amerikai vígjáték)
21.45 Minden gyanú felett
(amerikai krimi)
23.20 A kalapácsos visszatér
(amerikai horror)
0.50 Erotikus ábrándozások

TV3

15.55 Műsorajánlat – Időjárás
16.05 Az ifjú Indiana Jones
16.55 InfoMozaik
17.40 Tányéron a világ
18.10 Palánta
18.40 Dili-vízió
(dél-afrikai film)
20.15 Cinema (ismétlés)
20.45 Háromszög: Híradó
21.00 Zürichi páncélterem
(német filmsorozat, ism.)
22.00 Porzsoló
22.45 Londoni randevú
(angol film)

Szív TV

16.05 A kisasszony
17.45 Eurostar – kapásjelző
18.00 Konyhashow
18.30 Pufóka kalandjai
19.00 Az új Lassie
(amerikai filmsorozat)
19.30 Coca-Cola Rock City
20.00 Hívd Andreát!
21.00 Dodge City 2/1.
(amerikai western)
22.45 Pápai vigasságok
23.30 Nudista szépségverseny 5.

ATV

11.30 DIM
19.05 Mese gyerekeknek
19.15 ATV-stúdió
20.00 Kém kabaré (film)
21.40 Klippercek
22.00 Késő esti stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek